28
  • RpPRO
    #28
    En is csak winRAR-t hasznalok mar vagy 6 eve.
  • Demon Eyes Kyo
    #27
    Nekem nincsen fent, rar-al tömöritem ki a zip-et is.
  • _Vegeta_
    #26
    Szoval Punktumm! (Ez a vacak nem bir visszavonni) :D
  • _Vegeta_
    #25
    Ertsetek mar meg nem betomoritesrol van szo, hanem KITOMORITESROL! Irgumburgum. Nem mondom megeccer, ertelmezzetek amit irtam.
    Azt a zipet amit a regi nem tudott kitomoriteni- es mas se- a 9es tomoriti...Puntkutmm!
  • gz8
    #24
    Teljesen evidens, hogy a 2.x-es verzió NEM tudja kezelni a 3.x-essel tömörített cuccost. Előre hogy lehet valami kompatibilis??
  • gz8
    #23
    Amire te gondolsz, az inkább "Tömörítés 9-es Verziójú Zippel" néven fut...

    Bújj bele egy kicsit a total commander beállításaiba, ott a zip tömörítőnél rábukkanhatsz a Belső zipes tömörítés opcióra, ahol 0-tól 9-ig lehet beállítani a tömörítés mértékét.
  • entreri
    #22
    Ja. A régi winRAR sem kopatibilis az újjakkal(3.0 felett ha jól tudom). Mert a 2.x nem tömörítette ki 3.x el betömörített cuccost.
  • _Vegeta_
    #21
    Szetrohogtem a belem! ;D
  • _Vegeta_
    #20
    Nemtom ki akartam tomoriteni egy cuccost, de nem engette 8as winzip volt fonn. (Rar ace meg a legujjabbak)
    Feltettem 9es zipet, lass csodat kicsomagolta. Gondolom ez a 9es ziptomorites.
  • gz8
    #19
    Értetlenségemet elsősorban Vegeta barátunk brilliáns fogalmazásképtelensége okozta
  • Piscator
    #18
    Most a PROGRAM 9-es verziójában állítólag új, hatékony(abb) algoritmust vezettek be.
    A Windowscommandert meg fél éve nem frissitették e szempontból.
  • Piscator
    #17
    Tényleg nem akarom dícsőíteni a rar - illetve dehogynem :)) - de az a legjobb.
    Talán van egy két tömörítés, ami nagyon ritka, egyes esetekben jobb, de a közcélúak közül ez szeretem a legjobban.
    Tiszta-sallangmentes kezelőfelület.
    A zipet már csak azért se kedvelem, mert túlságosan elterjedt, túl favorizált.
    Az ace bizonyos esetekben nem lenne rossz, csak megbízhatatlan, instabil.
    Annyiszor volt vele durva adatvesztésem--kezdő koromban.
    Pl korábban ékezetes, meg tök meghatározhatatlan jelszavaknál a tömörítés használhatatlan lett, kirívó mennyieségű lefagyása, internal errorja volt, több rendszeren.
    WinRar!
  • BlackRose
    #16
    PKZip for Windows... fényévekkel jobb és ráadásul az erediti :)
  • Cat #15
    a zip szabványos, mindenki ki tudja tömöríteni, mig vállalati környezetben raról nem nagyon hallottak, aceről méginkább nem
  • gz8
    #14
    9-es verziójú tömörítés? Ammeg mi?
  • _Vegeta_
    #13
    Lehet h en vagyok hulye, de a 9es verzioju tomoritest, a totcomm nem kezeli. :D
  • akyyy
    #12
    többfunkció, pl.?
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    windóz kommadner .. már Total Commander alapból kezeli ..
  • NeoMaN
    #10
    ja. meg különbenis ki az a lökött júzer, aki winzip-et használ. rar vagy ace sokkal hatékonyabb sztem. zip a winfosos idők elején volt szükséges...
  • lola
    #9
    Pontosan!!
  • ollie
    #8
    Na ez a hír is csak arra jó, hogy az emberek gyorsan upgradeljenek a legújabb winzip verzióra drága pénzért, ha régebbi verzió van nekik...
  • arty
    #7
    winrar+fájlmenedzser ... (FAR :) )
  • Ph03niXx
    #6
    Én a magam részéről a PowerArchivert favorizálom.. Sok funkciójú, és ugyanúgy tömözít.

    WinZip-et meg nem használtam vagy 4 éve...

  • Cat #5
    A secunia honlapja szerint (be van linkelve)

    "A problem caused due to insufficient validation of command-line arguments. This can be exploited by using a specially crafted argument to cause a buffer overflow and potentially execute arbitrary code."

    azaz magyarul: meg lehet csinálni hogy egy adott virus akkor indul el a gépeden, amikor egy .zip fájlt kicsomagolsz
  • tajfun
    #4
    Miben nincs biztonsagi res?
  • Demon Eyes Kyo
    #3
    És mégis hogyan támadnak meg amikor kb. 2 percig megy? mindig nézik mikor inditom el v. mi?
  • lck
    #2
    Igy van: WinRar RULEZ
  • gz8
    #1
    Ezért használok inkább rart. Kevésbé csicsás a kezelőfelülete, ráadásul jobban tömörít, mint a zip