2389
Sudden Strike mindörökké
  • Axon
    #1029
    Rengeteg egység, gyönyörű szinekben és elég éles textúrákkal:

  • Axon
    #1028
    Rengeteg gyalogos egység van. Van kétféle volkssturm egység. Az egyik molotov koktéllal, a másik pedig páncélököllel van felszerelve. Van rengeteg Waffen-SS egység is (puskás, gépfegyveres, felderítős távcsővel, páncélöklös, molotovkoktélos stb.). Van 3 féle SS tiszt is, mindegyik távcsővel.
  • Axon
    #1027
    Van külön felderítő katona távcsővel MP40-es lőfegyverrel:

  • Axon
    #1026
    Van külön szerelő autó, ami csak javít, de lőszerutánpótlást nem ad:

  • Axon
    #1025
    Kipróbáltam az RWM 6.7-es modot.
    Van benne 3 pálya amin az összes sivatagi, téli és nyári egység rajta van. Mellette van 2 single pálya rengeteg egységgel.
    Természetesen használhatóak a régebbi RWM modok pályái is (6.5 és 6.6).
  • Axon
    #1024
    Jó hír, hogy megjelent az RWM 6.7-es mod béta demoja.
    Minden fanatikusnak kötelező darab.
    Lehúzható innen:
    http://www.sturm-truppe-west.de/download_engine/comment.php?dlid=5&ENGINEsessID=a8f4b1ac5a0bc503b61995471c6db210
  • Axon
    #1023
    Igen, az RWM 6-os verzióit az SS2-höz lehet feltenni.
    Az RWM 4 illetve RWM 5-ös verziókat pedig az SS1-het lehet feltenni.
  • eLGi84
    #1022
    Az RWM modot csak SS 2-höz lehet feltenni?
  • Axon
    #1021
    Nem tudok ingyenes tárhelyet készíteni.
    Pontosabban lehet regisztrálni például az uw.hu-n vagy az srv.hu-n vagy atw.hu-n, de azokat egyből megszüntetik ha észreveszik, hogy nem weboldal tárolására használjuk.
  • HunButyok
    #1020
    Az oldalt fissítettem
    Magyar RCM honlap

    Csak ügyeskedj Sanyó! Ha rájössz a titkok nyitjára, akkor miénk lesz a világ! :D
    Na majd Axon remélhetőleg készít egy ingyenes tárhelyet! :D
  • Salvaje
    #1019
    A Winter War-ral próbálnám ki a leghamarabb az új egységek belerakását.
  • Salvaje
    #1018
    Semmi akadálya nincs részemről, bár én most azon dolgozom, hogy a benzin-korrekciós módot vissza tudjam tömöríteni Winter War-hoz.
    A honlap tetszik
    A siberium modot ezidáig nem sikerült letöltenem, a japán kódolás miatt. Pedig ott számtalan egységvan, ami jól jönne..
  • HunButyok
    #1017
    Sanyi! Mi Winter Warban kitaláltuk az Alekszejevkai magyar akciót! Jó lesz.
    Skodákkal betörni a faluba, és ott huncutkodni az oroszokkal... :D
    128X128-as pálya, kevés tank (Magyar Skoda, meg pár német panzer III-as, meg pár T-34-es és néhány T-70-es. Kis tüzérség, sok gyalogos, kevés tank... :D
    Na milyen lesz a sudden honlapom?
    Axon! Tárhelyet akkor gyártanál?
    Salvaje! H alesz tárhely, fel tudod tölteni a teljesen összerakott RCM mod-okat úgy, hogy valaki letölti és játékostol, mindenestül megy neki?
  • Salvaje
    #1016
    Gyakorlatiag semmi, egy épület a sok közül.
    Csak jól néz ki.
    Bár én be szoktam markerezni, mert épnek kell lennie ha a hozzá tartozó táborban vagy repülőtéren utánpótlást vár MP-ben a játékos.

    Ez egy apró kis újítás, hogy épületeknek is legyen értékük.
    A "Donec" MP Winter War-hoz hamarosan letölthető: 384x384, nagy nyílt tér, sok egység, sok tank repülő gyalogság tűzérség....
  • eLGi84
    #1015
    Az RCM modban mi a szerepe a FUNKSTATION enségnek (mintha egy rádióállomás lenne leálcázva?
  • HunButyok
    #1014
    A magyar sudden honlapA magyar RCM honlap
  • HunButyok
    #1013
    Sziasztok!

    Axon! Kérdésem lenne.
    Tudnál csinálni egy olyan ingyenes tárhelyet, ahová akár a teljesen feltelepített RCM Mod-okat fel lehetne nyomni és mindneki számára elérhető lenne kompletten az egész egy gombnyomásra? Mivel a héten 3 olyan emberrel találkoztam akinek tetszik ez a MOD de nem tudják felrakni, megszerezni stb...
    Mert készítek egy Sudden RCM honlapot és oda belinkelném atárhelyere felpakolt komplett dolgokat és akkor bárki széámára elérhető lenne a dolog!
    Megoldható ez?
  • HunButyok
    #1012
    Huhú, ez nagyon kájf! :)
  • Axon
    #1011
    Van neki saját oldala, de most nem találom. Nem japánok készítették, csak van japán nyelvű lokalizációja, ami az egyik legjobb sudden strike-os oldalról tölthető le.

    www.suddenstrike2.jp

    A legújabb verziója 1.5-ös.
    A www.sudden-strike-maps.de -ről pedig letölthető az 1.4-es verziója. Az garantáltan angol nyelvű.
  • Axon
    #1010
    A Sudden Strike 2-höz készült és tudtommal van angol verziója, azaz az egységleírásnál nem a japán kiszkraszok jelennek meg, hanem angolul írja ki az egységek neveit.
  • Salvaje
    #1009
    Jah, és honnan töltötted le a Siberium-ot?
    Kéne a link
  • Salvaje
    #1008
    Üdv. ma utazom vissza a fővárosba.
    Persze sok örömöm nem lesz benne, mert sajna dolgozom este.

    Végigolvastam, ez a Siberium Mod tényleg való valamire.
    Mármint a benne lévő egységek.

    egyszerűen fantasztikus
    No, de most mennem kell dolgom van.
    Albert vasárnap este fog jönni játszani
  • HunButyok
    #1007
    Salvaje!
    Kérdés2:
    Mivel mi kicsi pályákat csinálunk, vajon működik az a MP készítésnél, amit egy francia honlapon láttam? Igaz Foreveres szerkesztő, de sztem az mindegy. Na figyu.

    Lerakunk mondjuk négy kaput ha max 4 személyes lesz a játék...
    "A" kapu- location "1" - kis kék kapuzászla "A"
    "B" kapu- location "2" - kis kék kapuzászla "B"
    "C" kapu- location "3" - kis kék kapuzászla "C"
    "D" kapu- location "4" - kis kék kapuzászla "D"

    Egymással átellenben A és B, majd C és D.
    Na most figyu:
    lerakjuk ugye a markereket.
    Mondjuk Marker "1"
    És azzal a paranccsal, hogy "reserve for flags" (new nélkül) csinálom. Ezek szerint ha mondjuk az oroszok jönnek az "A" kapun, akkor az erősítésük is az "A" kapun fog jönni...
    Azért érdekelne ez minket, mert kis pályákra nem rakunk gyárépületet, kórházat is ritkán... egyszerűbb lenne, ha minden ott jönne be ahol a kezdőegység... Kis pályán meg nem igazán van lényege hogy a fronthoz közelebb vagy távolabb jön be az erősítés...
    Ez működhet? Mit szólsz hozzá?
    Mert ezek szerint pl. csak négy kaput kell lerakni, meg mondjuk 8 zeppelint (markert). A nyolcból 2-2 tankot ad, a másik 2-2 meg gyalogost...



  • HunButyok
    #1006
    A csodába is ezzel a szar kopogós klaffogós billentyűzettel: egyszerűen nem lehet helyesen gépelni rajta...
  • HunButyok
    #1005
    Mivel Te ismered a suddent, sztem jó játszóőajtás lennél... :)
  • HunButyok
    #1004
    Végre valaki, aki ismeri ajátékot. Mindig próbálunk új embereket elcsábítani, de a játék ismerete nélkül nehéz játszani...
  • HunButyok
    #1003
    simán MSN... Mert mi járunk játszani és ha jönne még pár meber multiznio, az nagyon jó volna...
    vegyél fel msn-en: [email protected]
  • HunButyok
    #1002
    Axon! Kérdésem: mit kell tudni a Siberium Mod-ról? Melyik suddenhez van? 2 vagy RW? Milyen vele játszani és mik az előnyei-hátrányai? Köszi?
  • eLGi84
    #1001
    msn?
  • HunButyok
    #1000
    Salvaje!

    Kérdésem: miért van az hogy két emberrel tökéletesen mennek a pályáink, de hárommal sosem. Vagy rossz oldalon adja be valamelyikünket, vagy nem is tölti be valamelyikünket, vagy nem kap repülőt valaki...
    Mit szoktál beállítani a "players"-nél? Illetve van jelentősége a kezdőegység bejövetelének lerakott kapuk sorrendjénél? Csak erre tudok gondolni...
    Két emberrel tökéletes minden pálya csak kettőnél több esetében nem...
  • eLGi84
    #999
    Bp-en tanulok, még egy félévet az utolsót.
  • HunButyok
    #998
    ja Gyógysátort akartam írni...
  • HunButyok
    #997
    Hihi, ez a francia félhernyó könnyű vontató... Neve most nem ugrik be, de P7 vagy hasonló... jujj de kafa!
  • HunButyok
    #996
    Gyógysárot és lőszerkiadó ház is van benne! Hát minnyá megyek cigizni, nem bírom feszültséggel...
  • HunButyok
    #995
    No comment! :D :D :D
  • HunButyok
    #994


  • HunButyok
    #993
    Hú, most nézek képeket a siberium mod-ból. A kis lüke japók miket bele nem raknak a játékba... Francia Peogeot teherkocsi, olasz lancia teherkocsi, töltőautók, millió egység, távcsöves lovasok... ja meg zsákmányolt járművek tömkelege... szovjet színű Pz III-as pl... nagyon zsír!
    Hát ez a menyország az egységlopáshoz!
    Salvaje:
    a siberium mod kifosztása a fő feladat...
  • HunButyok
    #992
    Vagy elég az is h Bp-n tartózkodj... :)
  • HunButyok
    #991
    eLGi84! Ha esetleg Bp-i vagy, szívesen várunk MP játékokra vmely Lan-klubban...
  • Axon
    #990
    Előre is köszi!
    Már várom.