2389
Sudden Strike mindörökké
  • hágó001
    #2243
    zeppelineket vetettek be valamilyen háborús zélra, német oldalról?
  • Hawk06
    #2244
    Szerintem esetleg első vh-ban.
  • Salvaje
    #2245
    Rádiós antennaként használták őket, valamint az angliai csatában "léggömbzárat" hoztak létre velük.
  • Hawk06
    #2246
    Ja meg a látóhatár megnövelésére,de ezeket nem igazán nevezném "háborús célra" való felhasználásnak,én inkább olyasmira értettem,hogy pl bombákat dobáltak-e róluk.
  • Hawk06
    #2247
    Nos sikerült megtaláltjam a módját a vadászbombázók kifogyhatatlan bombáinak orvoslására.Jelenleg úgy állítottam be,hogy pl a p-51c mustang 2 bombát tud ledobni két különböző célpontra.De úgy gondolom,hogy meg lehet azt is csinálni,hogy a két bombát egyszerre dobja le,ami reálisabb lenne azthiszem.(nem tudom bíztosra,hogy volt-e két külön kioldója a két külön bombának és ha volt hogyan hatott a repülőre a szárny egyik felén megnövekedett túlsúly)
    Ezért kérem az RCM nagy tanácsa döntését,ebben az ügyben.:D
    Szóval a vadászok,egyszerre vagy szerre dobják le bombáikat?
  • Hawk06
    #2248
    Már döntöttem,egyszerre fogják ledobni a bombát.
  • hágó001
    #2249
    Köszönöm a választ!
    Én nem értek a repülők bombakioldásához, de szerintem is jobb az ha egyszerre dobja le mind a két bombát.
  • m18
    #2250
    Egyszerre dobták le a bombákat.Különben az egyik szárnyon levő túlsúly egy érdekes jelenséget produkált volna...Egy szép csavarvonalat a föld felé...:)
  • Salvaje
    #2251
    Első dolog: a bombáknál a burstshot az 1, de ha megfigyeled a Typhoon vadászt, az egyszerre 4 rakétát lő ki.

    Egyébként elég szar, ha kifogy a bomba.

    Fele annyit nem ér a légierő.
  • HunButyok
    #2252
    nekem mindegy mit csináltok, a lényeg a valóság leghűebb lemásolása legyen...

    Mondjuk én is észrevettem pár bugot, pl. a mesterlövészek által rakott akna továbbra sem sebez nagy tankokat. :P
    Ja meg a nagy tankok hátulról is kurvaerősek, tudtommal hátulról nem voltak kurvaerősek. :D
    De annyi baj legyen, rátok bízom...

    Egyedül a látótávon ne változtassatok, mert nem akarok olyan élvezhetetlen moddal játszani mint az RWM és a HS2...
  • HunButyok
    #2253
    Jó mondjuk viszont lehet reális légierőszámokat hazsnálni. Pl. a mustangok kötelékekben repültek, nem egyedül. :D

    Majd kiderül, én bízom mindkettőtökben...

    De a legfontosabb: a gépek amik nemlőnek a levegőben, azok lőjjenek végre. :D
  • HunButyok
    #2254
    Pár ötlet a reálisság miatt:

    Ahog yészrevettem, van az egységeknek egy tolatási távolsága... Ha megfelelő távolságra kattintasz akkor nem fordul meg a tank, hanem tolatva megy.
    Na most pár egységnél ezt lehetne variálni.
    Pl. a Csaba páncélautó előr eis meg hátra is tudott menni. Mivel két oldalon volt vezetőülés.
    tehát a csaba páncélautó az erre is meg arr ais tudna menni...

    Az archernél meg meg kéne cserélni az előremenő és hátramenő távolságot, mivel annak valóságban hátrafele nézett az ágyúja.



    Amint látjátok, a motor van az ágyú alatt és a géppuska, a löveg mögött kandikál kifele. Tehát becsapós a suddenben, mert nálunk előre néz az ágyú, valójában hátra nézett. Tolatással helyezték lőállásba és ha gáz vol, akkor fordulás nélkülel tudtak vele menekülni...

    Tehát igazából szerintem a tolatási táv és az előremenési táv felcserélésével meg lehetne oldani, hogy előre menjen az archer, illetve sudden szerint háttal...

    Na meg a levegőben nem lövő repcsik:
    van egy német vadász is, de nemtudom melyik az...
    Beaufighterek, mindkettő.
    Aircobra szerintem.
    Francia d520 és Ms-406.
    Olasz re-2000


  • Salvaje
    #2255
    Remek ötlet! Azt meg tudod esetleg mondani, hogy melyik sokban kell ezt állítani?
  • m18
    #2256
    Én ugyan nem sokat játszok(egyetem mellett...:( ),de ami a látótávot illeti:egy harckocsi(a maiakat,pl:Leo 2 ne nézzük!)csak annyit lát a valóságban-ha bezárkóztak a kezelők,amennyit a parancsnok kilát a kupoláján.Ami-pl. egy Tigrisnél 8 darab,kb 10×25 centis kis rés,plusz az irányzó távmérője,meg a parancsnoknak a fő nézőkéje-már ha az adott tanknak volt ilyen.
  • m18
    #2257
    Amúgy néztétek már a battlefield.ru oldalt?linkVan rajta egy nagyon extrém festésű JSZ-2-es.(Tank Camouflages)
  • Vardar
    #2258
    Sziasztok!
    SS II 2.2-höt milyen modokat tudtok ajánlani? Lehet még neten játszani vele?
  • HunButyok
    #2259
    http://depositfiles.com/de/files/yvz5qmu7d

    Tőccsétek a Liberation Mod 2.75 beta 4-ét.
    Aztán lopjunk belőle sokat. :P
  • Hawk06
    #2260
    Szia,
    keresgélj itt.
    Az oldal bal oldalán fentről lefele fel vannak sorolva Sudden Strike részek és a hozzájuk tartozó módok.Lehet letölteni új pályákat is.
  • Hawk06
    #2261
    Már szedem is lefele.:D
  • wanteed
    #2262
    Sziasztok!

    1000000 éve jártam erre viszont ma ujra felraktam gépre a játékot. Sajnos viszont elfelejtettem mindent amit tudtam, mmint honnan lehet verziot frissiteni, meg a multi konzolt v mit letölteni. Melyik mod megy most nagyon?
    üdv
    W.
  • Hawk06
    #2263
    Hali,
    csak a Sudden Strike 2-öt kell frissíteni,a Resource Wart nem,de ajánlom a következő javítást hozzá.
    Még nézz meg ezeket:
    http://www.sudden-strike-2-maps.de/DM/categ.php?cat=102
    http://www.sudden-strike-2-maps.de/DM/categ.php?cat=102
    http://www.sudden-arena.com/
    http://www.strategie-games.com/Slyder/index.php?option=com_content&task=view&id=267&Itemid=55
    http://www.strateticgames.de/community/board.php?boardid=12&sid=c17c7a894e54f9ae78ec214ecdeeeca6
    http://www.39-45strategie.com/
  • HunButyok
    #2264
    Majd a magyar modot Wanted-koma! Az kell neked, tudom én...
    Fogadjunk szeretnéd magyar katonákkal Harkovot bevenni. :D
  • Hawk06
    #2265
    Szivesen.
  • hágó001
    #2266
    Sziasztok!
    Már rég jártam erre felé.
    A napokban böngésztem az internetet a magyar haderő után, de nem találtam sok információt, vagy amit találtam az nagyon elszomorító volt.
    Azt próbáltam kideríteni, hogy milyen típusú harcjárművünk, kézifegyvereink, és légi arzenálunk van. Keresgéltem, hogy hány darab t-72-es harckocsink lehet, de arról sem találtam információt. Az összes többi nemzetről találtam (románia, szlovákia,stb.) de Magyarországról semmi.
    Ha esetleg tudnátok nekem segíteni, hogy milyen fegyvereink vannak és azokból mennyi, akkor azt megköszönném.
    És még annyit, hogy: ti eléggé ismeritek a harceszközöket, esetleg ha van időtök, tudnátok írni pár darab tankot, kézifegyvert, rakétát, helikoptert és vadászgépet, mindegyikből a ma létező legjobbat közülük?
    Ennek is nagyon örűlnék. A többit már én megtalálom.
    Ahogy elnéztem, a mai haderő nem áll a helyzet magaslatán, talán még szlovákia is eltudna minket verni, és ez nagyon elszomorító.

    Remélem tudtok nekem segíteni. Előre is köszönöm!

    Ui.: Két tanknak már utána jártam, az egyik a T-90-es, a másik a Leopard 2A6-os. Szerintem ezek nem rosszak, de remélem ti is elmondjátok róla a véleményeteket.

    Üdv, Balázs
  • Hawk06
    #2267
    Üdv.
    http://www.sudden-strike-maps.de/phpBB2/viewtopic.php?f=78&t=5136&start=180
  • Hawk06
    #2268
    Ó,bocs.
    Ezt:
    RCM2.8 Hírek
  • m18
    #2269
    Volna egy problémám a Liberation bétájával.Amikor el akarok indítani egy pályát,a gép egy kínai jelet dob ki,ami emlékezetem szerint a nem elérhetőt jelenti.Megnéztem mindent és nem értem mi a fene baja van,mit hiányol.Sejtitek esetleg,mi a probléma?És valaki esetleg meg tudna dobni az RWG első vh-s modjának hangfájlaival?Köszi!
  • Axon
    #2270
    Üdv!
    Van végre netem.
    Ha van valaki most a közelben, akkor kipróbálhatnánk, hogy tudok-e egyáltalán csatlakozni egy játékhoz.
  • Hawk06
    #2271
    Szia,holnap 7 körül kipróbálhatjuk.
  • Axon
    #2272
    Én most próbákozom, de csak RWM 6.71-es menetek vannak, abból 17 db, meg 1 db SSNM2-es, mást nem talál.
  • Hawk06
    #2273
    Az is jó,én próbáltam a RWM-vel.Próbáld ki.Az IP-t másold be a játékba miután kiválasztottad a TCP/IP-t a Multiplayer kiválasztása után.
  • Axon
    #2274
    Sajnos nem csatlakozik.
    Miután bemásolom jön az a képernyő, hogy game list, de ott nincs semmi.
  • Hawk06
    #2275
    Van routered?
  • Axon
    #2276
    Nincs routerem. Ez egy 3G stick, amit közvetlenül a gép usb portjára kell dugni.
  • Hawk06
    #2277
    Az nem egy adattároló?
  • Axon
    #2278
    Nem. Ez mobil intetrnet. Úgy néz ki mint egy pendrive. Viheted magaddal, bármelyik gépbe bedughatod. Az az igazi, ha van egy laptopod is hozzá és akkor tényleg bárhol netezhetsz. Működik windowson, mac-en és linux oprendszeren is.
  • Hawk06
    #2279
    Na ma megpróbálhatjuk valmikor,kellene müködjön.
  • Axon
    #2280
    Ok. Este fent leszek. Majd ide írok a topikba, amikor gépközelben leszek.
  • Axon
    #2281
    Én csak most értem gépközelbe. Gondolom már késő van.
    Valamiféle msn-t kellene beüzemelnem, hogy ott tudjuk megbeszélni a részleteket.
  • HunButyok
    #2282
    Hawkot rá kéne vennünk hogy töltse fel a legutóbbi béta verziót megint. :D