512
  • Man19
    #512
    Üdv!

    Tudna valaki nekem segíteni lefordítani Németről, hogy hogyan lehet ezt a módot telepíteni?
    http://www.locomotion-fanpage.net/index.php?page=DatabaseItem&id=407
  • Man19
    #511
    Üdv mindenkinek!

    Elnézést mindekitől!
    Aki Pidgint használ, nézzen be ide, mert van neki egy topik:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1288896825

    Előre köszi, és bocsi!
  • Man19
    #510
    Tud valaki magyar fansite oldalt, vagy másmilyet???
  • zamballa82
    #509
    Sziasztok.

    Nagyon keresek e-hez hasonló jó kis játékot.

    Ajánljatok valamit.
  • Nightwish006
    #508
    Hello! Látom senki sem ír ide, de nagyon nagyon remélem tud valaki segíteni...
    Valahogy szeretném megcsinálni, hogy necsak 224 jármüvet tudjak berakni a scenario editorban, de az istenért sem sikerül... tt-forumson nincs iesmi sajnos... Írják, hogy meglehet csinálni, de csak az exe megbünykölésével, ami illegális... (engem ez nem tulzottan gátol meg)
    Remélem valaki tud segíteni, mert ez így nagyonnemjó :\
    Köszi, csáó
  • bbabu
    #507
    hali van a lokomation nak magyarositása?
  • Nuki
    #506
    oké
  • donatus13
    #505
    jól van majd akkor két hét mulva lerendezzük az egéészet
  • Nuki
    #504
    két hét múlva igen :)
    fotóstábor meg edzőtábor 1-1 hét úgyhogy utána nagyon szívesen játszanék!! :D
  • krisz02
    #503
    Nem lehet felvásárolni a többi céget.
  • joco1966
    #502
    hy, meg tudná valaki mondani hogyan kell más cégeket felvásárolni?
    kösz
  • donatus13
    #501
    mert nem tudlak figyelmeztetni mikor gyere játszani de hagyuk ezt a hülye kérdezösködést jössz vagy nem?
  • Nuki
    #500
    miért is?
  • donatus13
    #499
    jól van de igy is ugy is kell msn
  • Nuki
    #498
    miért is? :)
    amúgy [email protected] vagy [email protected] amelyik jobban tetszik :)
    nagyon meghálálnám ^.^
  • donatus13
    #497
    e mail ben tök szar sosem jó
  • donatus13
    #496
    oks akkor te kilöve
  • Nuki
    #495
    600 bájt nem sok, igazán elküldhetnéd ímélben :)
    msnezni nem szoktam...
  • donatus13
    #494
    600 bájt de jössz vagy nem?
  • Nuki
    #493
    az egy mekkora program?
  • donatus13
    #492
    igen épp az a lényeg
  • Nuki
    #491
    nem eredetivel is jó?
  • donatus13
    #490
    msn cimem [email protected]
  • donatus13
    #489
    sajna na nem mert aki akar annak el kell küldenem hamachit és ugy de msn cim az jó lenne egymásnak szolunk és tudunk:D
  • Nuki
    #488
    ide nem lehetne? :)
  • donatus13
    #487
    aki akarna nyomni neten gamet az irja meg msn cimét vna progi amivel lehetséges hogy mwenni fog:D
  • Nuki
    #486
    :D grat :)
  • Conelli
    #485
    Igen, van pár... wyctor a tt-forums -no belendült, csinált jópár járgányt, UV villamost, meg mindenféle nyugati alacsonypadlós trolit. SeelenQuell (SQ), egy volt keletnémet segít neki a grafikában, amúgy SQ mműve az IK 260, IK 280, és ezek troli változata, de a trolik .xml-jét (a .dat egy xml-ből és egy png-ket tartalmazó könyvtárból áll), ami az adatokat tartalmazza wyctor csinálta.

    Van HDP (Hungarian Diesel Pack), van sokminden a fórumon...
    Remélem, egy grafikus fog segíteni szoci idők beli verdákat gyártani, pl. IFA, Tatra, Csepel, RÁBA, KAMAZ, Zil, Ural, STAR teherkocsik és Jelcz, Karosa buszok, MAZ trolik gyártásában... elvileg egy ZIU-9 troli folyamatban van.

    Én eddig csináltam egy postabusz-külsejű kisbuszt, ami 100 mph (160 km/h) végsebességű, 75 lóerős, 4 tonnás és 13 utast visz.

    Innen letölthető! (Postás kisbusz külsejű)
  • Nuki
    #484
    vannak magyar jármüvek is látom :P
  • Nuki
    #483
    Valaki játszik még?
  • Conelli
    #482
    Hello!
    Ha akartok trolit, menjetek ide: tt-forums

    Troli út készítő: wyctor
    Grafika: SeelenQuell
  • justin
    #481
    Sajnos ebbe a játékban nem lehet.
  • Fradiboy
    #480
    Sziaztok !

    Az lenne a kérdésem,h a Locomotionbe nem tudom felvásárolni a riválisaim cégeit, mint a TTD-ben lehetett?
  • mihu86
    #479
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdesem lenne, hogy locomotionban a "food"-ot és "goods"-ot hogy tudom eladni a városnak?
    Köszi
    Üdv mindekinek
  • Neuman
    #478
    magyarosítás van a játékhoz?
    Ha van akkor hol?
  • thomasthomas
    #477
    valaki válastoljon már ha tudjaa
  • thomasthomas
    #476
    hi!(amint látom a simutransrol is van szo)
    nekem a simutrans játékban nem tudok se hajó vonatot autot inditani...ha megnyomom start ezt irja ki:legalább egyszer definiálj menetrendet....de ott csak ennyi van:várakozás: 0%...de ha megyomo kész akkor is ugyanezt irja ki...
    és ha már tudok inditani akkor hogyan lehet (pl autót vagy papirt)szállitani?
    elöre is kösssz..
  • bgabor
    #475
    Hahó!
    Most szereztem meg ezt a gámát. Eddig Open TTDvel nyomultam, egészen sikeresen.
    Persze a TTD kiválló sínépítési rendszere után szenvedtem eleget a Loco rendszerével, de ez a rész megy már. A fő gondom az lenne, hogy nem tudom beállítani, hogy a vonatot teljesen telerakják mielőtt elindul. (eddig a TTDben ezt az állomásneveknél a full load és az unload parancsokkal oldottam meg, itt hogyan lehet?)

    Amúgy ennyire nem jött be senkinek a játék, hogy fél éve senki sem szólt hozzá?
  • lccklaci
    #474
    Akkor úgy mondom, hogy a másik játéknál (ami nekem felért egy tt deluxe-al) kiírta az állomásokon, hogy hány ember hova akar menni és hol tud átszállni. Volt aki 4 vagy több átszállással jutott el a célig. Mondjuk egy műemlék megtekintéséhez. És volt amikor egy nagy városban 1 ember szállt fel a buszra, mert az csak egy kis faluba ment. Persze az útba eső megállókig elvitte azt is aki csak addig ment.
  • toMpEr
    #473
    local-rol express-re kell allitani