14
  • Wing Rockling
    #14
    attól mert veri a kolint még csúnya.
  • Wing Rockling
    #13
    mondom hopgy a valósághoz képest ronda.
  • The Hedgehog
    #12
    egy ember aki képek alapján mond véleményt...próbáld ki eccse!
  • Breki33
    #11
    dehogy csúnya
    simán veri a Colin-t
  • Wing Rockling
    #10
    Ez csúnya. Fotorealisztikus rallyt akarok!
  • Rockk
    #9
    Szep szep...vegre egy rallys jatek a pc re amit erdemes jatszani 2004 be.. a collin egy nagy darab @#@$ , piszokul untato volt.,..vegre!
  • M@TriX
    #8
    ezt inkább úgy fogom fel, hogy 1 év múlva is érdemes feltenni a gémet :)
    A Wolfeinsteinnel voltam így, az új géppel újra végigvittem, az effektek anyira megdobták a játékot (pl.: realtime fények...)
  • HuAn82
    #7
    Lassan már a NASA-hoz kell menni ha játszani akar az ember elfogadható sebességen, minőségben.
  • arty
    #6
    jaja, naon procéhes a prg... meg vidkártyaéhes is :)

    az athlonomon 2000-2200mhz között is gyorusul a program, minden plusz elkél neki... ráadásul a multidemo a több kocsi, net, több fizikai hatás számitás miatt még lasabb is a szinglinél...
  • KG21
    #5
    Lehet akkor még a prockóm sem elég neki :/
  • M@TriX
    #4
    nálam gyorsabb volt, így kell érteni :)
    A colin akadt néhol ez meg simán megy:

    konf:
    [email protected] 1GB RAM, 5900XT

    és ne felejtsük el, hogy "high" ra írtam
  • KG21
    #3
    nekem is szaggat XP2600+ 9600XT 1 giga ram mellett sajnos :( Lehet az Ati-kat nem szereti.

    A Colin viszont zökkenőmentes, tehát nem értem a cikkben azt a részt, hogy ez gyorsabb is.
  • dez
    #2
    A 2500+ mellé kevés a sima 9600.
  • Athlon64
    #1
    A demót kipróbáltam a neten is néhany honfitársammal és azt kell, hogy mondjam KIRÁLY! :)

    Viszont a gépigénye az meglehetősen magas!!!! :(

    Nekem AMD AthlonXP 2500+, 512Mb DDR400, Ati Radeon 9600 128Mb, 80+120Gb HDD, SB Live... -van de ha mindent fulra állítok 1024x768 felbontáson akkor be -be szaggat és az az érdekes, hogy 800x600-on is a másik két gyengébb beállításnál is kicsit szorulásosan megyeget a Game!

    Viszont a grafika és a törések, meg a fizikai modell is nagyon jó.... már maennyire kivehettem:)