993
  • Lacc
    #33
    Lol, egész aranyos kis game, tényleg Dungeon Keeperre hasonlit :) Majd ma még jobban kiprübálom, de tetszik :)
  • CrucifX
    #32
    NAGYON :) Egész pontosan 28-án érkezik.
  • antijedi
    #31
    menyire a nyakunkon? mert a demo után csak azt irja ősz...
    remélem holnap már itt lesz :D
  • CrucifX
    #30
    Már letöröltem mielőtt ráunnék, majd a teljes verzióban, elvégre már itt van a nyakunkon!
  • Hmuda
    #29
    Mikor kint vagy a szabadban akkor próbálj odakint szobát építeni és akkor előjönnek a kültéri épületek, köztük a mezei bejáratok (demoban csak egy). Én leromboltam a fagysztót és ástam egy egyenes alagutat a helyére ami alapból a főbejárat mellé visz. Átraktam a főbejárat ajtaját hogy pont a folyosó mellet elgyen és akkor tudnak őrt állni mellette az emberek.
  • CrucifX
    #28
    Nevess ki, de hogy építettél még egy alagutat? Én próbáltam volna de nem nagyon sikerült.
  • Hmuda
    #27
    A demo pályának csak az eleje a tutorial, a többi már rendes játék. És csatlakozom. Fullt ide!

    (már arany)
  • antijedi
    #26
    hát kiprobáltam igaz még csak a tutorialt és azt se vittem végig...
    de a készitőknek:




    fullt akarooook!!!
  • Hmuda
    #25
    Olvasgattam a glossary-t és látszólag meg lesz oldva a behatolók automata megölése a kamerákkal és a hangosbeszélőkkel, bár a hangulaton rengeteget doban ha őrposztokat lehetne lehetne kijelölni és akkor ott strázsálna foylton egy őr.
  • Hmuda
    #24
    Hm egész tűrhető védelmet építettem ki. Fogtam és ástam mégegy alagutat a főbejárat mellé és egy második bejáratot közvelen mellé. Mindkettőn van ajtó és csak annyi volt a dolgom hogy az egyiket 4-es védelemre állítottam és akkor a két fősegédem ott őrködött állandóan (de persze ezt egyszerűbben is meg lehetett volna oldani ha nem lennének ennyire logikátlanok a lehetőségek.
  • CrucifX
    #23
    Hmm, esetleg mert ex-bullfrog gyűlölők ülnek a csapatban? Vagy mert képesek voltak pl. engem is éveken át váratni, mire hajlandóak voltak kiadni magukból a Republicot?
  • OptimusPrime
    #22
    Nos, megnéztem Én is a demot...

    Szerintem remek játék lett, illetve ez alapján a bemutató alapján még akár jó is lehet. Vannak hibái, ez tény, ám ha azt nézem, hogy a DK2 óta nem jelent meg semmilyen hasonló kaliberű játék ezen a piacon, akkor legyen ez most akármilyen hibás, muszáj jónak kinevezni, mivel nincs más!

    Hogy baj-e az, hogy a DK-re hajaz, avagy sem, hát nem tudom, Én nem tartom annak, mert végre valakinek feltünt, hogy ez a stílus anno teremtett valamit (ezért pedig imádkozni kell Mr. Molyneux felé egy sort), de amondó vagyok, a teljes játék megjelenéséig érdemes vele várni, majd a sok eltitkolt lehetőség (ami tiltott a demoban) meglátjuk, hogy mennyire doppingolja fel, Én remélem, hogy nagyon...

    Másrészt meg érdekes az egész dolog, pont az Elixir Studios dobta ki, Én tudom, hogy mi ebben a furcsa, tippelgettek egy sort? ;-)
  • CrucifX
    #21
    Én is zsoldosokra gyúrtam erősen. Kíváncsi leszek a használható csapdákra, a képek elég aranyos dolgokkal kecsegtetnek.
    (azon fílózók, hogy feltegyem-e a DK2-t: szeretném, de most nem vágyok fantasy settingre).
  • Hmuda
    #20
    asszem megyek is és megint végigjátszom a demot. :-)
  • Hmuda
    #19
    Én végig arra machináltam, hogy az egész seregem zsoldosokból álljon és mint fel legyen szerelve fegyverekkel. A végső támadást is csak pár munkásom látta kárát (nameg a katonák és Jet Chang :D).
  • CrucifX
    #18
    Én most azért idegeskedtem mert az a mocsok kis ázsiai kém elfogása "kissé" nehézkes volt. Ráment jópár őrőm mire legyalultam a kompániáját, aztán úgy négyszer legyakta a hőseim - még jó hogy annyi életük van mint a macskáknak. A tuti taktika: fogni a szamurájos csókát, mögételeportálni majd FUTNI, egészen a bázis kapujáig, ahonnan jobb esetben 3-4 szerencsétlen ráugrik, így van esélye a dolognak.
    Animációk büntetnek, a kínzás frenetikus :)
  • Hmuda
    #17
    Én is így vagyok. Csak mikor a hiányosságok miatt szenvedek hátrányt akkor eléggé bepipulok. Még jó hogy ilyen nyugis zenéje van. :-)
  • CrucifX
    #16
    Na igen, ajtókkal anno Dungeon Keepernél NAGYON sokat machináltam, varázsajtó és hasonló nyalánkságok, de a kedvenc két ágyú a két oldalára, középre meg egy hatalams nagy sziklagömb (mint az Indiana Jones-ban).
    Istenem, semmi sem lehet hibátlan, jelen esetben a hangulat és a környezet feledteti az összes problémát (legalábbis nálam ez a helyzet). Legszívesebben feltenném a Dungeon Keeper 2-t, majd ráhúznám az Evil Genius '90-as évekbeli környezetét, az egységeket és egyebeket - tökéletes párosítás lenne!
  • Hmuda
    #15
    Végülis megoldható nélküle is, de üvölt, hogy legyen. Nem is tudom, hogyan hagyhatták ki a készítők. Vagy ha nem is lenne járőrözés akkor legalább egy őrposztkijelölés lehetőséget rakjanak bele, mert elég gázos mikor éjfélkor betörnek a katonák és meglátják a fegyverraktárat, közben meg az összes őr húzza a lóbőrt. Meg mekkora marhaság már, hogy az ajtóknak csak négy zárlehetőságe van? Ráadásul irtó bénán megoldva. Miért nincs olyan lehetőség hogy csak minionok mehetnek át de őrt is állítson oda. Mert az hogy csak akkor lehet őrt állítani oda, ha főgonosz csak mehet át rajta, az irtó használhatatlan megoldás és értelmetlen.
  • CrucifX
    #14
    Detto, és most már, hogy másodszorra is nekiugrottam a missziónak (ezúttal be is fejeztem) már kezdem megszokni a járőrözés hiányát.
  • Hmuda
    #13
    Ott a pont. A képeken nekem se jött be anno a grafika, de aztán láttam mozgásban és nekem nagyon megtetszett ez a képi megvalósítás.
  • CrucifX
    #12
    A látvány mozgásban tényleg remek, ennél több nem is kell, korrekt munka.
  • Hmuda
    #11
    Hidd el, mozgásban sokkal jobb a grafika. A tükröződő padló meg ilyesmik rengeteget dobnak a hangulaton. Meg nem a grafikától lesz jó egy game.
  • Hmuda
    #10
    Látom nem csak nekem volt gondom az őrhelyek kijelölésének hiány és a járőrök szervezése a szigetre. Nagyon fájó pont, de megszokható (mégha nehezen is).
  • a
    #9
    hát ha kicsit komolyabb erőt fektettek volna a grafikába akkor akár méltó folytatása is lehetne a Dungeon Keepernek.. vagy nem?
  • CrucifX
    #8
    Demóteszt
  • Hmuda
    #7
    Az animációkon percekig lehet röhögni (vallatás rulez).
  • Hmuda
    #6
    Hát csak képek alapján ítélni elég hülyeség. Ki kell próbálni és akkor véleményt mondani.
  • Botond #5
    elsőre elég jellegtelen,majd megnézem a demót jól
  • Hmuda
    #4
    Amolyan DK szerű game. A főgonoszod földalatti bázisát kell építgetni és megvédeni a behatolóktól, világvégeszerkezeteket kell építgetni, magánhadsereget szervezni, meg ilyenek. Irtó aranyos game. Pics:











  • Botond #3
    picz?
  • Hmuda
    #2
    demo
  • Hmuda
    #1
    Van demo a HW-n, majd minjárt belinkelem. Jó kis gonosz géniusz szimulátor. Aranyos animációk, kellemes zene, jó kis meseszerű grafix. :-)