993
  • Hmuda
    #73
    Eh az engem meg pont nem érdekel. Nem gond, addig gyorsan kijátszom a FSW-t és a DoW-ot. :-)
  • antijedi
    #72
    énis :) addig is lefoglalom magam rome total war-al... (tök jó hogy minden eccere jön ki... :/)
  • Hmuda
    #71
    Még három nap és itt is van. Irtóra várom már. :D
  • Hmuda
    #70
    IGN trailer
  • [HUN]PAStheLoD
    #69
    háhááhá .. nájsz , de jöhetne mán ..
  • Hmuda
    #68
    Tök jó a dobozterv. :-)

  • [HUN]PAStheLoD
    #67
    áhh most jól időzített minden .. mert okt 8án Enterprise 4ik évad ;]

    és HTX ! :)
  • Hmuda
    #66
    Már előre is gratula. :-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #65
    október .. akko' van szuletesnapom .. szep ajandek lesz ;>>
  • Hmuda
    #64
    Valamikor szeptemberben. Szóval nemsokára (vagy október, tudja fele). :-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #63
    már a kedvenc játékom :DDDDDDDDD

    mikor jön a full ?
  • Hmuda
    #62
    Asszem majd lopni kell a nemzetektől. Vagy fenyegetni a doomsday gépeddel és akkor majd havi rendszerességgel fognak tejelni. (asszem) :-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #61
    a pénz miből lesz ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #60
    lal :D
  • Hmuda
    #59
    Hm, most olvastam a hivatalos fórumon.

    Nyomjátok le a shift-ctrl-alt-d gombokat, majd a ~ gombot (magyaron a 0) és írjátok be hogy giveall és láss csodát, egy rakat új cucc lesz elérhető, mint pl kamerák, egy új ajtó, hangosbemondók, ágyúk, stb. Kár hogy nagyrészük használhatatlan, mivel nincs pl security desk ami üzemeltetné a kameráket.
  • CrucifX
    #58
    Ismerős szitu :) (én az októberi dömpingre vágyok, 99%-ben PS2n)
  • Hmuda
    #57
    Annyira nem durva, csak most ez az egyetlen játszható game a gépemen mert már mindent unok.
  • CrucifX
    #56
    Az, de az addikciód durvább, főleg, hogy ez csak egy demó ;)
  • Hmuda
    #55
    Fogtam a szamurájt, gather minions és ezután egy ideig követik őt. Mivel épp éjszaka volt, az egész népség a barakkban volt és onnan nem nehéz begyüjteni őket. :-)

    De igazából nem az a poén, hogy hányan vannak vagy hogy hol hanem az, hogy milyenek. Az összes minionom Mercenary, kivéve a kötelező 1-et kasztonként. Magyarán 46 db zsoldos. Elég durva ütőerő.
  • CrucifX
    #54
    Ezeket meg hogy sikerült kizavarnod?
  • Hmuda
    #53
    Mwahaha! Jöhet Jet Chang. :-)

  • Hmuda
    #52
    Nézzétek meg ezt a videót. A cég főnöke beszél benne és egy rakat jó fícsört bemutat. :-)
  • Hmuda
    #51
    Ez demo, szóval egyelőre enynit tudunk csinálni vele, aztán hogy mi lesz a fullban az majd elválik. Gondolom majd ott kell lennie a főgonoszok megbeszélésein, a taktikai teremben a bevetések tervezésekor, stb stb.
  • Davidus
    #50
    A gonosz géniusz tud valami a kiröhögésen meg a saját emberek kivégzésén kívül csinálni? Vagy csak arra való hogy jól elrejtsük?:P
  • Hmuda
    #49
    Én nem olvastam még el a full glossary-t de azt láttam hogy kétfajta shooting range van. Egy a zsoldosoknak (3 céltáblával) és egy a mesterlövészeknek (sokkal hoszabb, egyetlen táblával). Gondolom azt lehet majd.
  • antijedi
    #48
    amugy a célbalővölde is használható kihalgatásra a leirás szerint de nekem ugytünt mintha az a shooting range nem ugyan az lene mint amit kiképzésre használnak :)
  • Hmuda
    #47
    Én is onnan jöttem rá. Láttam a videót és eszembe jutott, hogy a glossary írta, hogy nem csak a szék használható kihallgatásra. Gondoltam kipróbálom. Bejött és megintcsak röhögtem egy kicsit. :D
  • antijedi
    #46
    van egy fansite ami kint van a hiv honlapon is a communitynél..., na aki azt ovlasta az tugya mi az, bár amugy is rá lehet jönni, én spec a honlapról tudom :D
  • Hmuda
    #45
    Ja és szólok hogy nem csak a kihallgatószék használható kihallgatásra. A demóban még van egy tárgy amit lehet erre használni. Nem mondom meg micsoda, de minimum olyan vicces mint a szék. :-)
  • Hmuda
    #44
    Most komolyan nem siralmas? Ezt akarom elérni igazából csak ajtók nélkül. Vagy ha ajtóval akkor szabad átjárással nem csak a géniusznak.
  • Hmuda
    #43
    Nem beszélgetni kell hanem kiröhögni. :-)
  • antijedi
    #42
    tényleg csak enyi volt... , kár érte :((((
    fullt akarooook
    kár hogy dungeon keeper nem megy xp-n, mert kaor még azt is elővenném most :(
  • OptimusPrime
    #41
    Nem kell kínozni, be kell zárni és oda kell menned, mármint Dr. Genyával! :-) Beszélni kell vele (jobb klikk) rácson át, és a vége csak annyi, hogy "Ha-ha-ha" :-)
  • antijedi
    #40
    Jet na..., elgépelés rulz :P
  • antijedi
    #39
    meddig kel kinozni Het Chan-t? mert már vagy háromszor ngyszer beküldtem a kinzo székba de még midnig nem tört meg és azt irja a missionra hogy not completted...
  • Hmuda
    #38
    Szvsz ezzel nincs gond. A katonák is csak akkor táamdnak ha találnak valami igazán kompromitáló dolgot (pl a fegyverraktárakat). Addig meg csak szaglásznak. Én pl eleinte hagyom had lófráljanak aztán ha már elég nagy a seregem akkor nem nagy dolog kirugdosni 6 kellemetlenkedőt a zsoldosokkal. :-)
  • Trespasser
    #37
    Engem csak egy dolog zavar de az nagyon:

    Miért jönnek be gond nélkül az ellenek és miért nem csinál senki ellene semmit, és miért kell mindig riadót fújni ahhoz, hogy elkezdjék irtani a betolakodókat?
  • Voltan
    #36
    Megnéztem a demót, nagyon jónak tűnik. Nekem még a rajzfilmszerű grafix is bejön. Várom már, jól.
  • OptimusPrime
    #35
    Nem, nem! A dolog lényege annyi, hogy Peter Molyneux megalkotta anno a DK-t, ez ugyebár köztudott. Maga mellé vett a Bullfrog-os időkben egy akkor 17 éves srácot, aki a Theme Park-ot segített kódolni, ő lenne Demis Hassabis. Tehát Hassabis felbukkanása óta Molyneux utódaként szerepel, mellesleg az Elixir Studios vezető embere, másrészről meg benne van a keze a LionHead-ben is, ami meg köztudottan a "mester" cége! Na, most nem kell nagy logika, hogy rájöjjön az ember a dolgok kapcsolatára! Molyneux a Fable meg a The Movies miatt nem tudott ilyesmivel foglalkozni, hát rábízta a szerinte jó emberre, hogy csinálja meg! Így játszik most a fél világ Evil Genius-t, és mindenki tudja, hogy DK-klón, most pedig már azt tudja (na jó, nem a fele, csak ti :-), hogy miért is van ez így! :-))

    Üdv!
  • antijedi
    #34
    háűt az rohatul nem nagyon..., majdnem egy hónap :(