993
  • Since
    #153
    Szerintem fullban más a helyzet, mondjuk nemtudom ,mert még nem jáccottam vele. :-)
  • Since
    #152
    Akkor ok, csak a demóval játszottam, és ott pl. nemvolt benne hogy hogyan lehet pénzt serezni :-) De ha a fullban van valamféle tutorial ehhez a részhez is akkor ok :-)
  • N1
    #151
    Vmit nemértek ,Demoba , a bejératot,ha a legmagasabb biztonséági szintre is raktam, idő után betudotak jönni a kémkedő katonk,sőt az a jackIE Chen még az álcázásra szuroló épületemet is lerombolta,egy idő után....egyszolván..normális hogy ilyen könnyen betudnak jönni az elvileg szupertitkos bázisomra?
  • Hmuda
    #150
    Fölösleges, elég jó a tutorialja.
  • Since
    #149
    Esetleg tud valaki valamilyen jó fansite oldalt ahol minden levan írva részletesen?
  • Hmuda
    #148
    A nemzetektől lopod. Fogsz pár embert és elküldöd őket a térképre az egyik államba lopni. Arra figyelj, hogy lehetőleg minél alacsonyabb legyen a terület védelme, de magas a pénztartaléka. Plusz nyilván a control room se árt ha van, de ez az üzenetekből úgyis egyértelmű.
  • Since
    #147
    Hmuda hogy lehet a pénzt növelni?
  • Hmuda
    #146
    Huh, pont az amit vártam. Nagyon jó kis játék csak csöppet vontatott, de ez a legnagyobb bajom vele eddig. Már meg is szereztem az első lootot (egy NASA űrruhát :D), lemészároltam a 18 fős exceptional soldier osztagot (a legjobbak) akik jöttek visszaszerezni (Jubei irtó durva harcos). Épp egy bűnöző-főnök találkát szervezek, de az egyik vendéghez egy rakás notoriety kell úgyhogy jelenleg nagyüzemben folynak a küldetések a világtérképen. :D
  • Tatyla
    #145
    Köszi!
  • Since
    #144
    Fennt van
  • Tatyla
    #143
    Valaki elárulná hogy fenn van-e a wanadoon mert a privát ftp-m most nem üzemel?
  • Since
    #142
    Valaki tudja hogy mi van most jelen pillanatban a bithumennel? Még az oldalt se hozza be nekem, és nemtom letölteni így a játékot...pedig már 34% megvan...
  • Since
    #141
    Na milyen a game emberek? Ellehet vele szórakázni? :)
  • Since
    #140
    Nekem most 14kval jön, kb egy nap és lennt van..Azt kibírom, addig is ott a demó :-) Valaki tud valamilyen jó információs odlalt a játékkal kapcsolatban? Nem hivatalos oldal érdekel, hanem fansite jellegű. Köszike.
  • dikki*yysw
    #139
    Leért nekem is, seedelem :P Majd vmikor megnézem..
  • Since
    #138
    Kihallgatás eléggé viccesre sikerült :-) Gyerekek! Ne próbáljátok ki otthon ! :-)
  • Lacc
    #137
    Fenyegesd meg a világot majd a "léhzeágyúva" (Dr. Genya rulz)
  • Hmuda
    #136
    Eddig elég bejövős. Igaz eléggé vontatott (alig jön a pénz). Na mentem hajcsizni, holnap meghódítom a világot. :D
  • Hmuda
    #135
    Na mentem játszani. Reszkess világ, jön Hmuda! :D
  • Hmuda
    #134
    Nakérem, csomagolás, install oszt game hajnalig. :D
  • Hmuda
    #133
    5 perc és megvan! :D
  • antijedi
    #132
    amikor nekem nem volt lekorlátozva ment az egy mega fel le... :P
    ha levolt akkor az is csak standard 60-70 körül teljesitett :/
  • Hmuda
    #131
    Hát torrnetnél ez már-már világcsúcs, de azért ki szoktam húzni belőle a 300-at ha jobb helyekről szedek valamit.
  • antijedi
    #130
    natur? natur kbelnek ált normálabb sebessége van :P
    mongyuk ami nekem régen volt az is oylan votl néha nem volt sebességkorlát rajta, de át kellet térni tetves adsl-re :/
  • Hmuda
    #129
    Csak natur kábel :-)
  • antijedi
    #128
    milyen neted van neked? t1 vagy mi? :D
  • Hmuda
    #127
    Nekem most 200k/s-el jön. ez egyéni torrent-csúcs. :-)
  • dikki*yysw
    #126
    Én is átjöttem bithumenre, jön is maxxal a 15k helyett :)
  • Hmuda
    #125
    Jaja, főleg, hogy az utóbbi időben nem szokása újraindítani a gépem a torrentnek. Nemtudom mitöl szünt meg, de nagyon örülök neki. :-)
  • toMpEr
    #124
    akkor utanna lesz eleg idod seedelni legalabb :)
  • Hmuda
    #123
    Wow! Ilyen gyors még egyetlen Torrent se volt még. Két óra alatt lent is van a cucc. :D
  • Hmuda
    #122
    Kira. Pont most akartam rájuknézni. :-)
  • dikki*yysw
    #121
    Felkerült a bitHUmenre.
  • antijedi
    #120
    ki mondta hogy lenézek én bárkit is? elöbb mondtam hogy még irigyellek is :)
  • Tatyla
    #119
    Értem, csak te sportból beszolsz mindenkinek,meg lenézel mindenkit!
  • antijedi
    #118
    neeeeeee, pedig már majdnem elhitte!!!
  • Hmuda
    #117
    Meg kell építened egy világvége gépet és rászabadítani a világra. Közben DK szintű bázisépítgetés, csapdahálózat kiépítése a búvóhelyen, a hadnagyok világkörüli küldetésekre küldése, kutatás, gyilkolászás, mindezt egy irtó aranyos és vicces környezettel nyakonöntve.
  • antijedi
    #116
    nem azt mondtam hogy hozzámszóltál... :P
  • antijedi
    #115
    ki kell ugrani az ablakon, ha tied a legjobb ugrás megnyered a pontversenyt és megcisnálhatod a valóságban is! :)
  • Tatyla
    #114
    Én hozzád se szóltam firka!