52
Az élet terén előfordukó helyzetek vagy esetleges problémák megoldása...
  • KIP
    #52
    Azt,hogy valaki milyen emberileg nem a "nem" határozza meg. A kedvességet, a megértést, a szertetet meg is lehet tanulni bármilyen hihetetlen de az élet egy ilyen játék...csak tudni kell játszani. Mindig van mit tanulni!
  • bens
    #51
    sztem sem a nemtől függ. persze azért a férfiak természetüknél fogva irányító szerepet töltenek be (jó esetben), és általában kevésbé riadnak vissza a problémáktól.

    [felvette a védekező-pozíciót]
  • Sné Zsuzsa
    #50
    hmm...tök mind1 nő, vagy fickó vagy...ha nem vagy közvetlen, rugalmas, jó kedélyű, lehetsz te akármi...
  • nemcsakfeel
    #49
    nőknek azért szarabb, mert ők is tudják, hogy csak a mi oldalbordánkból vannak :Ö
  • Breki33
    #48
    vagy ha a nő tudja megoldani a problémáját P
  • Revengangel
    #47
    A ferfiak buszkesege sem engedne hogy nekik egy no segitsen.Meg szerintem ez altalanos,hogy egy ferfi csak akkor fogad el segitseget, ha egymaga mar nem tud mit kezdeni a problemaval.
  • Davidus
    #46
    A nők és a férfiak egyformán topák. Annyi a különbség hogy mi erőszakossággal elfedjük;) Dudálunk ha mi bénázunk meg kimutogatunk az ablakon:D
  • Davidus
    #45
    Mégha csak pisálna... Múltkor a cigányasszony lefektette a kábelt a kukához;)
  • nemcsakfeel
    #44
    Ja meg a nőknek jobb, mert könyebben berúgniuk!
  • nemcsakfeel
    #43
    "Ontopic: a ferfiaknak konyebb nyilvanos helyen pisalni."
    Hát ez némelyik nőnek sem akadáj.. Ismerős csaj, sétáló-főutca, térfigyelők, és simán pisál egy bokor tövében :((
    Meg egy jócsajt bármilyen férfi vizsgáztató könyebben átenged, mint egy férfit.Nőnél még nem vizsgáztam :)
  • peet69
    #42
    viszont a problémamegoldás a nők oldalára bilenti a mérleget mivel mindenki szívesebben segít 1 "töltöttgalambnak" mint 1 faszinak !
  • Revengangel
    #41
    nyeheheheheheheeeeeeeee, szia Petike:)Hat te itt?:)
    Vegre egy ismeros arc:)))))
    Megyek!
  • Fairfax
    #40
    Szia cica:)
    Gyere messengerezni tündérvirágszál, rég nem dumáltunk.
  • Revengangel
    #39
    Szerintem gyakorlatiasabb dolgokban a fiuknal van az elony, az intelligencia viszont nem nemi hovatartozas kerdese.Van amiben a ferfiaknak, van amiben a noknek van elonye, de vegulis szerintem osszessegeben dontetlen.
  • MIMACSKA
    #38
  • peet69
    #37
    LáL és azis bizonyított hogy a nők jobban tüdnak 1cerre több dolgot csinálni :P
  • peet69
    #36
    1ik barátomnál voltam de mávagyok :P
  • wizy
    #35
    okosabbak, erősebbek, jobban értenek mindenhez, intelligensebbek????????? na és ezt hol hallottad?:-)))))) (jobban értenek mindenhez: szülni egyenlőre még csak mi tudunk:-))))) )
  • Gladiator
    #34
    fiúknak könnyebb, mert köztudott, hogy a fiúk okosabbak, erősebbek, jobban értenek mindenhez, intelligensebbek....
  • MIMACSKA
    #33
    Most meg hol vagy????
  • peet69
    #32
    jajj te banya....:PPP
  • MIMACSKA
    #31
    Hát sajna egy ilyen bányarémnél mint én nem működött.
    Nem baj azóta már biztos felrúgta a vödröt a vén *** !!
  • Breki33
    #30
    Akkor működik csak ha a nő jó
    illetve ha tetszik az illetőnek P
  • peet69
    #29
    szal nem csak a vezetésről a kreszvizsgáról hanem minden az életben adódo helyzetben kihez hogy viszonyulnak
  • peet69
    #28
    jah de mondtam ez nema női vezető topig :DDD
  • repro
    #27
    Van egy "Nők a volán mögött" topik.
  • digimon
    #26
    Engem azért húztak meg az első vizsgán , mert nem volt nálam a személyim. Olyankor, hogy kell mosolyogni?
  • kiserik
    #25
    "Meghúztak, de a vizsgán átmentem."
  • MIMACSKA
    #24
    Na engem anno a kötsög a parkolóban húzott meg mikor visszaértünk. Merthogy ki kellett volna engednem egy tolató autót. (A sofőr még be sem ült a kocsiba, a zárral pöszmötölt)
    Ennyit a női előnyről. Az oktatóm is totál kivolt, hogy miért húzott meg. Tán mer nem adtam pénzt?!?!?!
  • peet69
    #23
    ...
  • peet69
    #22
    mert szerintem az nem annyira vita téma mint ez ha most pl nem csak a kresz vizsgákat nézed akkor van ahol a férfiaknak van előnyük és van ahola nőknek nem kevés 1iksem
  • ThePartyFace
    #21
    Ez mindent megmagyaraz.:D

    Ontopic: a ferfiaknak konyebb nyilvanos helyen pisalni.
    Ez egy eleg jelentosegteljes tulajdonsag, ugyhogy a szexista nok mondjanak le:D
  • traXion
    #20
    Akkor nem lenne off topic. :)
  • ThePartyFace
    #19
    Miert nem inkabb kresz vs. nok-ferfiak topicot nyitottatok?
  • Breki33
    #18
    tudod egyáltalán mi az? P
  • Dichter
    #17
    flémflémflééém!!
  • Szabina
    #16
    no comment....
  • pityogo2
    #15
    lehet hogy nem átengedett volt, de sztem egy normális söfőr nem előz kanyarban, főleg ha nem belátható.
    amúgy nem kiforgatni akartam a szavaid.
  • Breki33
    #14
    nem forgattunk mi ki semmit
    beírod, hogy átengedtek jogtalanul és még tapsikoljunk? P
  • Szabina
    #13
    És honnan tudod, hogy az illető "átengedett" volt? Nagyon sajnálom ami a tesóddal történt, de ilyen sajnos mindenkivel előfordulhat. Látom a másik szavainak kiforgatásához mindenki nagyon ért....

    Na, ne offoljuk tovább ezt a topicot...