26
  • Wing Rockling
    #26
    Ja, tisztára olyan mintha a Half Life 2-ből lenne, ismered?
  • hiba
    #25
    tyuu marha jo ez a kep a gambol!
  • CAD
    #24
    :) nem.
  • Zedas
    #23
    Ezekszerint CAD accountját is feltörték :)
  • CAD
    #22
    Megkovetem a T. szerzot, az en hozzaszolasom volt egy okadek.
  • FTeR
    #21
    #18: ezé írtam, hogy "kb" (mert lusta voltam odaírni, tudom, h newell szokott ott hozászolni, de gondoltam így is egyértelmű lesz mire gondolok...)

    #19: nem gaben volt a jelszava, csak ezzel ércelődtek a fórumosok...
  • csomi
    #20
    Igen de itt valoban az a kerdes, hogy egy forum amely valahol valamilyen gepen fut mi a rosebb koze van ehhez a gepnek Valvenak? Mert ha semmi akkor Gabe Newellnek annyi koze van a pass kitudasahoz mint mondjuk itt barkinek.
  • Wing Rockling
    #19
    Hiába talál ki komolyabb jelszót, fel lehet azt törni.
  • Cat #18
    ez akkor lenne igaz, ha előtte gabe newell itt irogatott volna, és te kitalálnád a jelszavát - csomoszor van hogy a fórumokon szivárogtatnak ki dolgokat, ez külföldön sokkal inkább igy van, mint nálunk
  • FTeR
    #17
    "Ez az eset nem az első olyan ügy, amely rávilágít a Valve Software biztonsági hiányosságaira"

    lol baz aztán a valvének sok köze van a HL2Fallout.com fórumának biztonsági cuccaihoz.
    ekkora kam szöveget (kb, mintha itt regelnék gabe newell néven és irogatnám a jó dolgokat)

    ja és az aranybamenés azt jelenti hogy kész a végleges verzió, semmi köze a megjelenéshez, amit egyébként sem a valve dönt el, hanem a vivendi.
  • Zedas
    #16
    Az SG ről írtam. A Blikkgamez és a Superblikk kicsit hülyén hangzik, bár nem rossz.

    'nem igaz, hogy semmi hirertekuk, es hogy feleslegesek lennenek'

    Ezért írtam hogy 40%.
  • PyRex
    #15
    Ez így van - bár szerinte is ATI rulez :) - de az SG-n kizárólag nV suxxoló és ATi magasztaló hírek jelenek meg sorra :D
  • Mayday
    #14
    Ezt most az SG-rol irtad?
    Nem teljesen ertem ez esetben, egyreszt jelenleg is van ki a fooldalon nvidia-s hir, masreszt szerintem a cikkek jok, tajekoztatnak a tortenesekrol a szamitastechnikaban, nem igaz, hogy semmi hirertekuk, es hogy feleslegesek lennenek...
  • Zedas
    #13
    Valaki multkor felvetette, hogy legyen a site neve inkább Blikk-Star. Egyre jobban tetszik az ötlet :)

    A cikkek legalább 40%-a minden hírértéket nélkülöző, kizárólag szenzációhajhász íromány.

    Ez vonatkozik az automatikus AMD/ATI rulez, Intel/nVidia suxx vonalra is. Nagyon szomorú hogy egy - elméletileg - pártatlan hír-site egyszerűen nem közöl le bizonyos cikkeket - nVidia SLI bejelentés pl. itt egyáltalán nem volt olvasható -, másokat felfúj - ha az ATI csak fingik egyet, itt egetverő szenzációként van bejelentve.

    Na mind1, úgysem számít semmit a véleményem
  • Esrohnoil
    #12
    Nekem 8 :)
  • Gonz0
    #11
    Ki szokott fórumhoz 15 karakteres jelszót megadni?
  • PyRex
    #10
    Szeretünk Berta úr! :)
  • akyyy
    #9
    semi se
  • CAD
    #8
    Amikor egy jatek gold lesz... na annak igazabol kurvara nincs koze a "megjeleneshez".

    Masreszt ... semmi, ez a cikk okadek, semmi koze a valosaghoz.
  • RpPRO
    #7
    1q2w3e sem rossz jelszo, nem? :)
  • papabear
    #6
    Csak nem hl2 vagy valve volt a root psw?
  • akyyy
    #5
    jeeeeeeee
  • [NST]Cifu
    #4
    A CSNation-on is volt egy ilyen régebben, ott Cliffe (egy másik Valve-guru) volt az áldozat. Igaz ott még ennyi sem kellett agyalnia a "hackernek", mert a jelszó megegyezett a felhasználói névvel: Cliffe/cliffe...

    (kicsit negatívan: ezek alapján kezdem sejteni milyen "nehéz" lehetett a tavalyi cracker dolga, aki betört a Valve-hoz... :))
  • Csatti
    #3
    Aham, szal ravasz voltál és a jelszavad sodikácska? :)))
  • Factor_007
    #2
    "Újabb biztonsági hiányosságok a Valve-nél"
    LOL
    Már megijedtem, mert azt hittem, hogy a "hétfős" híresztelésen kívül történt megint valami. :))
  • SoDI---
    #1
    "gaben" LOL
    mintha az én jelszavam sodika lenne :)