1358
  • Csesza
    #397
    tényleg szar csapat volt az tény, de ezt csak mind Gera miatt mondtam

    mondjuk volt 1-2 jó pléya

    Gera, Curtis Davies, Kuszcsak...
  • DJ BP
    #396
    hát igen, de mondjuk Gera csapata is nagyon béna egy társaság, nem érdemelnek 1. osztályt és ezért is rühellem őket, mert nem engedték el Gerát...
  • Csesza
    #395
    3-1

    Collins John

    valószínüleg les, de szépen átemelte a kapus felett
  • Csesza
    #394
    már évek óta sztem az eggyik leggyengébb csapat...

    nem csipázom őket, jobb lett volna ha ők esnek ki Geráék helyett :S
  • DJ BP
    #393
    ez a Fulham nagyon gyenge... Hogy nem estek ki tavaly? Mert akkor is gyengének érződtek szvsz
  • Csesza
    #392
    3-0

    Barton

    ha ez így megy akkor Iszonyat nagy K.O. lesz
  • Csesza
    #391
    2-0

    Corradi 2. gólja

    nagyon megy ma az olasz-nak
  • Csesza
    #390
    1-0

    nagyon szép gól volt, Corradi
  • Csesza
    #389
    Elkezdődött.
  • Csesza
    #388
    Nemsokára kezdődik a Sport1-en a Manchester City - Fulham találkozó!

    Én sima Manchester-i győzelmet tippelek.
  • Paranoia
    #387
    "A WHU kapuját jelenleg a 26 éves Robert Green védi, Roy Carroll (akinek még manchesteri kapusként annak idején Koplárovics Béla gólt lőtt) sérült, James Walker pedig a Derby Countyhoz távozik, így a londoniaknak sürgősen kapusra volt szükségük." Király Gábor: irány az élvonal!
  • Zséé
    #386
    Akkor lehet hogy ő is sérült, viszont ennyi kapus mellett nemhiszem hogy nagyon marasztalnák. Bár ha lehetőséget kap akkor reméljük bizonyítani fog :)

    Kár hogy nem adja sport1 a meccset :(
  • Csesza
    #385
    "injuries to Robert Green and Jimmy Walker"
  • Zséé
    #384
    Carrol sérült
  • Csesza
    #383
    Green és Walker is sérült azért vitték oda.

    Legalábbis abban a cikkben asszem ez van írva amit te linkeltél ki. :)
  • Zséé
    #382
    Hát jah jólenne ha ottragadna. De sztem nem fog pályára lépni, mert ottvan Green. Sztem csak biztonsági tartaléknak vitték oda :(
  • Csesza
    #381
    zsííír, remélem megmutatthatja mit tud
  • Zséé
    #380
    Mostmár hivatalos
  • Zséé
    #379
    Elvileg a West Ham kölcsönvette Királyt egy hónapra...
  • 9csöves9
    #378
    pedig nézned kéne.főleg az inter meccseket azok a legjobbak
  • Sysfox
    #377
    Igen, a Newcastle a Rovers utáni másik kedvencem (Shearer miatt volt)... Ez a róder-rőder nem való edzőnek, valami normális edző kellene, Robson óta nem volt senki jó...

    Remélem rőder hamarosan megy, és jön valami normális edző...
  • Bálint09
    #376
    az olasz bajnokságban játszó csatárok többsége ilyen. Legalábbis a haverom szerint, én nem szoktam olasz focit nézni.
  • fsgh
    #375
    jaja dettó mint Vieri volt:) ő volt a kedvenc csatárom:(
  • Bálint09
    #374
    Crespo? Jó csatár, csak nem a Premiershipbe való. Tipikus befejező csatár, a 16-os környékén érzi jól magát, akkor jó, ha zónavédekezés ellen játszik . A Premier Ligában általában keményen ráállnak az emberre, ez nem neki való.
  • fsgh
    #373
    csak remélni tudom:) szerintem jó játékos:)
  • Bálint09
    #372
    tény, hogy Roeder egy balfasz (Watfordot és West Hamet már kiejtette, úgy , hogy előtte 7. volt), de a főgeci az Freddy Shepherd. Ilyen fasz elnökkel Mourinho se tudna csodát tenni. Azt hiszi, hogy a Toons még mindig az egyik legjobb csapat Angliában, és csak többszörös válogatott sztárokat igazolhatnak. Ezért jönnek ilyen Martins meg Emre féle zsoldosok tízmilliókért, hatalmas fizetésekkel. Choprát (aki egy igazi Geordie!) meg elengedik valami nevetséges összegért a Cardiffba, és most vezeti a Championship góllövőlistáját. Nem véletlenül tüntetnek Fat Freddy ellen a NUFC szurkolók.


    Egyébként a "Cselzi" nem fogja visszahívni Crespot, elengedik valami nevetséges összegért, vagy szabadlistára teszik. Angliában nem fog mégegyszer játszani, az biztos.
  • Pisti1026
    #371
    Hajrá West Ham!!!!!!!!!!!!
  • fsgh
    #370
    Ha Adriano nem ujjul meg és Crespot visszahívja a Cselzi máris van 2 hely...
  • Monoton
    #369
    nektek minek még csatár ????
  • Csesza
    #368
    szar a menedzser és baxnak normális védőt venni
  • fsgh
    #367
    jaja...viszont ha kiesenk Martins jöhet vissza:P mondjuk Owennel:P
  • pilboy
    #366
    huhh, tényleg
    valszeg mánáger probléma van
  • fsgh
    #365
    Duffal...
  • pilboy
    #364
    ... Parkerrel, Butt-tal, Emre-vel...
  • Csesza
    #363
    :SSSSSS
  • fsgh
    #362
    N'Castle-t már a Sheffield United is veri:DDDD Besz@rás lenne ha kiesnének idén Owennel Obával Luquével....
  • fsgh
    #361
    :OOOOOOO az kemény ha cselzinek lesérül mind2 kapusa:OOOO

    de reméljük egyik játékos sem szenved maadndó sérülést...(gondolok itt lebénulásra...)
  • jbal
    #360
    nem láttam a Reading-Chelseat.ti láttátok?

    Cudicini hatalmasat esett
    A Chelsea sokkal drámaibb meccset játszott az újonc Reading vendégeként. Elsőszámú kapusa, a cseh Petr Cech ártalmatlan helyzetben felszedte a labdát a tizenhatos bal oldali vonalánál, de a halántéka ütközött az őt kikerülni igyekvő Huntéval, és már az ápolásnál látszott, hogy komolyan megszédült, így már a harmadik percben le kellett cserélni.

    A helyére beálló Cudicininek igazi védenivalója nem akadt, a rendes játékidő letelte után azonban őt is hordágyon vitték le a pályáról. Az olasz kapus egy szöglet után Sonkóval az ötös vonalán ütközött a kilencvenkettedik percben, hatalmasat esett, elterült, nem tudta mozgatni a végtagjait. Körülbelül hét percig ápolták, állapotáról egyelőre semmit sem tudni, csigolyasérülése valószínűsíthető.

    :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

    ez mi volt?
  • McFrost
    #359
    Ez elég erős találkozónak ígérkezik , sajnos a WHU kicsit formán kívül van ellenben a hazaiakkal
  • QPR
    #358
    egyfolytában várom a west hamtől mikor kezd beindulni, de csak nem akar...Szerintem ma Portsmouthban győzni fognak tevezék....