1358
  • ProGabe #637
    párszáz ember,gondolom :S
    dögöljenek meg!mármint a júrosportosok,így kicseszni 2 országgal!
  • Zséé
    #636
    Hát nálunk a meccs helyett most kezdtek strandfocit adni. Mostmár végképp nemértem hogy hol és ki foghatja azt az eurosport2-t amin az angol foci van... :S
  • Morfi
    #635
    Ja és még valami a FiberNeteseknek ... nem értem hogy az emberek lusták vagy vagy csak szimplán lusták. Ezek miatta hallgatam több napon át a "fönököt" , hogy nem jó a régi kábel TV szolgáltató megyek ide, megyek oda.
  • Morfi
    #634
    Ha használnátok az internetet és egy kereső oldalt akkor sok érdekes dolgot találnátok az Eurosport 2ről is. pl.: EZ vagy had idézzek egy másik forumról is: "Nekünk már régóta UPC direct van és ma érkezett az augusztusi programmagazin. A 10.oldalon Eurosport 2 - Premier Liga élőben van, szóval ezek szerint elvileg augusztus 11-ig át át kéne változnia magyarrá az Eurosport 2-nek...". Szóval ajánlom figyelmetekbe mondjuk ezt a keresőt és...
    Amúgy a UPC kábel és directet ha jól tudom külön kezelik.
  • nono84
    #633
    Mármint hogy nincs upc-n Eu2.
  • nono84
    #632
    Pedig jó volt hétvégén egy Angol meccsre kelni szombaton :D Szemét upc:(
  • vmvr
    #631
    egyébként az UPC - Eurosport2 ügyben van újabb fejlemény?
  • szabishop
    #630
    www.sgerrard.atw.hu
  • szabishop
    #629
    Én azt hallotam hogy az Eurosport nem megvette Európátol a PL jogauit hanem fogta magát az eu 2 igazgatója és hogy megveszem a pl jogait!! és magyarországon több ezer embernek biztos van eu 2 je!! és mint tudjátok az eu 2 nem magyar hanem angol! és nyíllvánvaló hogy azt fogja közvetíteni!! csak hogy 1 bajnokság ké2 csatornán nem mehet! így hát az eu 2 nek volt elsőbbsége!! (mondjuk biztos kapott a sportr1 is pénzt) de szoval nem megvásárolta a pl jogait hanem átvette
  • Csesza
    #628
    lényeg, hogy a Pompey megverte a L'poolt :DDDddd
  • pilboy
    #627
    igen, Dél-Korea és a Fulham játszott a 3. helyért, amit a Fulham nyert 4-1-gyel
    Bulgáriában élőben nyomatták a TV-ben :)
  • Csesza
    #626
    L'pool - Pompey 0-0

    büntetőkkel 2-4

    ez valami Ázsiai kupa volt amit így a Pompey nyert

  • Paranoia
    #625
    f@sza
  • ProGabe #624
    Tehát az ES2 csak Mo. és Románia területére vette meg a PL sugárzási jogát.

    na így már érthető a dolog,ja és a jó édes tetves k.rva anyj....
  • vmvr
    #623
    akkor egy ideig marad a stream
  • banok
    #622
    Na szóval kiderült mi ez a szarkodás az Eurosport2-vel kapcsolatban.
    Külön ES2 lesz a románoknak és mi (magyarok) számunkra. Tehát az ES2 csak Mo. és Románia területére vette meg a PL sugárzási jogát. Az, hogy lesz egy ES2 2 még jobban bonyolítja a dolgot ami nem utolsó sorban pénz kérdés is. Szal ami most van a T-Kábelen és a UPC Directen az nem az az ES2 amin lehet majd látni Lampardékat, annál is inkább mert jelenleg a mi ES2-nk még monoszkópot nyom, viszont a Fibernetesek biztonságban vannak. UPC kábel meg a többiek még váratnak magukra szal szinte biztos, hogy az augusztusi rajtra ezeknél még nem kerül fel a csati
  • Csesza
    #621
  • banok
    #620
    mondjuk itt
  • deco88
    #619
    Melyik internetes oldalon tudok, majd nézni Angol meccseket?
    Nem csak első osztály
  • jefferson83
    #618
    Mákos.....:P
  • Paranoia
    #617
    megse érdemled [csakirogykedik]
  • Zséé
    #616
    Ma jött a kábeltv (FiberNet) számla és augusztus 1-től behozzák az Eurosport2-t :P
    Így nem lesz gond az angol meccsekkel
  • levi121212
    #615
    ManUtd összes meccs: Manchester Blog
  • fsgh
    #614
    Vesztegetési ügy: öt angol klub érintett
    Külföldi labdarúgás

    Elkészült a jelentés az angoloknál felmerült vesztegetési ügyben, öt klub, köztük a Chelsea is folytatott gyanús tárgyalásokat. Forrás: Mobilpress

    Lord Stevens, a vizsgálatot vezető bizottság elnöke 15 hónapos munka után nyilvánosságra hozta a nyomozás eredményét, eszerint öt szigetországi labdarúgóklub és több játékosügynök is került képbe, amelyek eltitkolták összesen 17 játékos szerződtetésének körülményeit.
    A Chelsea, a Newcastle, a Bolton, a Portsmouth és a Middlesbrough csapatánál tűnik megalapozottnak a gyanú, többek között Petr Cech, Michael Essien, Didier Droga, Albert Luque, Tal Ben Haim és Emre leigazolásával kapcsolatban. Lord Stevens szerint az angol illetve a Nemzetközi Labdarúgó Szövetségnek is folytatnia kell a vizsgálódást az ügyben.

    Forrás: Mobilpress
  • ProGabe #613
    SORSOLÁS, AZ ELSŐ, A MÁSODIK, ÉS A HARMADIK FORDULÓ PÁROSÍTÁSA
  • fernando torres
    #612
    A Liverpool is beszáll a Sándor Károly Akadémiába
  • Adler
    #611
    1-1
  • REALista
    #610
    Remélem egy Owen góllal behúzák a meccset az angolok!
    Ja és a gólpaszt Beckham adja majd...:)
  • McFrost
    #609
    nyerni kell:)
    GOGO ENGLAND
  • Paranoia
    #608
    NAhát rooney nélkül nehéz lesz aszem.
    Beckham kiváncsi vagyok mit alakít!:D

    GO ENGLAND
  • ProGabe #607
    Rafa pleased with Hungarian swoop

    Thursday 31st May 2007

    Rafael Benitez is delighted with his double signing earlier this week.
    On Monday Liverpool confirmed they had beaten a number of clubs to sign Hungarian duo Krisztian Nemeth and Andras Simon. Their capture pleased Rafa Benitez.

    "We have been watching these players for a long time," said the Liverpool boss.

    "There were a lot of big clubs interested in them, such as Real Madrid, Ajax and PSV Eindhoven.

    "It's never easy for a young player to settle in England, but we know they have outstanding ability and we're really thankful to the president of their club for his fantastic co-operation in our negotiations."

  • Csesza
    #606
    fákkkk :C
  • ProGabe #605
    'asszák meg :(
  • Zséé
    #604
    Derby jutott fel...
  • ForzaInter
    #603
    :( kúvajó
  • Zséé
    #602
    Vezet a Derby :S
  • Zséé
    #601
    nah végre nagynehezen bejött ez és szépen folyamatosan megy. Remélem mostmár tudom nézni a meccset :)
  • owen20
    #600
    félidő 0-0 remélem a második félidőd tudom végig nézni:D
  • Csesza
    #599
    már egy óraja Buffering-el :S
  • owen20
    #598
    nekem bejött de nagyon lassú