31698













  • grebber
    #532
    Na szép kikapunk a WBA-tól :(

    Elmehetnek a picsába mert el kell adni/kölcsön kell adni a fiatal tehetséges csatárokat meg nem kell venni hátvédeket ááá minek.
    Jó lesz ha az első 10-ben bennelesznek ilyen szar teljesítménnyel.
    Csodálkozom hogy a Bl-ben még nem kaptak ki.

  • Sinbad
    #531
    Csak egy baj van vele, hogy ő is bal szélső. Azon a poszton ott van Pires, meg szerintem ha Pires eligazol, vagy visszavonul akkor Reyes fog bal szélsőként játszani.
  • gyurmandia
    #530
    Milyen igazad van! Ez a Rothen gyerek nagyon komoly erősítés lenne!
  • Sinbad
    #529
    Bár nem az Arsenal-hoz kapcsolódik, de szerintem Mendieta azért szürkébb, mint volt, mert nem a posztján játszatják. Egyébként szerintem Hleb-et sem a kp. jobb oldalán kéne játszatni, hanem belső kp-ként, vagy közvetlen a csatárok mögött.
  • Anthony001
    #528
    Aha, szerintem mindenképp jobb lenne mint a mostani fiatal középpályások
  • zaki
    #527
    lehet, de én nem is állítottam, hoyg az
  • Sheva
    #526
    a midleszboróba van de még a nevét se hallani
  • Anthony001
    #525
    Az egy dolog, de nem az ő hibája
  • zaki
    #524
    mióta eladta a Valencia a Lazionak, azóta sehol sem van
  • Anthony001
    #523
    Nemtom mér a múlté a Mendieta:S
  • Sheva
    #522
    először is egy norm kapust (Lastuvka)
    2 védő (jobb, középső)
    középpályára rutinos embereket
    csatársorba nem nagyon kell
  • zaki
    #521
    Mendieta már a múlté. Totti meg úgyse megy el Rómából
  • Anthony001
    #520
    Mendieta, Totti, nem ártana egy kis erősítés a középpályán
  • zaki
    #519
    Frey, King, Bonera, Kapo, Rothen, Govou, és az Ajaxból pár fiatalt. Babel, Sneijder, vagy a már Hamburgabn játszó Van Der Vaart.
  • Kaplan
    #518
    Trezegeut , Ibra, Buffon , Vieira , Cannavaro és Emerson. Csöppet sem vagyok elfogult :P
  • Sinbad
    #517
    Ti név szerint melyik játékosokat hoznátok a csapathoz?
  • Sinbad
    #516
    ÓÓÓÓ igen!!!! Ez a gól nagyon ott van. Én még akkor szerettem meg ezt a csapatot, amikor még a mag ez volt: Vivas, Adams, Seaman, Petit, Viera, Overmars, Anelka, Bergkamp!!! Az én kedvenc játékosom természetesen: Sir Bergkamp!!!
  • Kaplan
    #515
    Viszont nagyon örülök a meccs végeredményének! HAJRÁ ARSENAL!
    Chelsea ***aszott erős :((
  • Kaplan
    #514
    Mert isten is volt ezen a meccsen :)
    Jó sok góltól mentette meg a csapatát :)
  • zaki
    #513
    meccs utáni nyilatkozatokban Taylor kapust isteníti mind2 edző
  • zaki
    #512
    hát nehéz szülés volt, de megvan a meccs
  • zaki
    #511
  • zaki
    #510
  • Forrest Gump
    #509
    Begyűjtöttük a három pontot(Arsenal 1 : 0 Birmingham ).
    Senki nem örül?
  • Forrest Gump
    #508
    Én régebben nem nagyon csíptem az angol focit, de az hozzá tartozik, hogy kevés bajnokit is lehetett látni, sőt szinte semmit.
    Bergkamp fiatal kora óta kedvenc játékosom, s mikor az Arsenálba ment, onnantól figyeltem és szurkoltam nekik. Na meg a francia különítmény is az Arsenal felé terelte a szimpátiámat (Viera, Henry,Pires, később Wiltord).
    Sajnos ketten már nincsenek nálunk és hiányoznak is. Viera szárnyal a Juvéban, Wiltord is elég jó a Lyonban.
  • gyurmandia
    #507
    Remélem nem minősül kéretlen reklámnak, de van egy nagyon jó, és részletes magyar Arsenal honlap.

    www.gunners.hu
  • gyurmandia
    #506
    Ja! Elképesztő. Már én is láttam 1000x, de még most is hihetetlen ez a TUDATOSSÁG amivel Dennis mozog!
  • zaki
    #505
    ezt láttam már egy párszor, de ez egy hihetetlen gól volt... bekknek fogalma sem volt róla, hogy hol a zsuga :D
  • zaki
    #504
    nekem a kedvenc csapatom a Real Madrid, kedvenc bajnokságom a Premier Liga, Angliában sztem az Arsenal játssza a legszebb focit, szeretem őket :) Henry pedig Vieira is nagyon jó játékos, csak sajnos elment a Juventusba :/ Pires, is nagy spíler
  • grizzly21
    #503
    én madridos voltam attól kezdve hogy Figo óda került, de most már annyira nem tetszik a játékuk, és közben az arsenalé annyira megtetszett. volt egy angol bajnoki ahol a spurssel játszottak, és nagyon fordulatos izgalmas meccsen nyertek.
  • Forrest Gump
    #502


    Bocs a méretért, nem tudtam kisebbre csinálni
  • Forrest Gump
    #501
    Az a gól, amiről beszélsz, benne van a FIFA 06-ban videón.Van még egypár jó kis videó régi, nagy gólókról. Az egyik Cantona gólja, nagyon nagy arca van benne.
  • gyurmandia
    #500
    2002 óta. Mindig szerettem az angol focit, de akkor láttam egy bajnoki összefoglalót amiben egy elképesztő gólt lőtt BERGKAMP a Newcastlenak.
    Azóta figyelem őket és nem volt nehéz megszeretni a fiukat.
    (Féltett kincsem egy Bergkamp mez!!!)
  • grizzly21
    #499
    ja és arsenal fan kezdek lenni:)
  • grizzly21
    #498
    kellene egy Arsenal logo MSNbe, hogy jol latszon pl, hogy fa cup winners in 2005 biztosan van egy pár. köszi
  • gyurmandia
    #497
    De!
  • Sinbad
    #496
    Kinek miért az Arsenal a kedvence, és mióta Arsenal fan? Kedvenc játékos?
  • zaki
    #495
    na majd az öccsét
  • zaki
    #494
    az kizárt, hogy Casillas elmegy Madridból.
  • Sinbad
    #493
    ja és természetesen azért is, mert szerintem jó játékos.