31696













  • báttyó02
    #690
    Henry megint 2
  • grebber
    #689
    Nem láttam őket.

    Aki tud linket a golokhoz ne fogja visza magát!!!
  • zaki
    #688
    Henry 2 gólja
  • Anthony001
    #687
    Ennek örüljünk
    Szép volt!
  • grebber
    #686


    Na ez jól jött nagyon.

    Következik 22.-én: FC Thun idegenben majd 26.-án Blackburn Rovers otthon.
  • báttyó02
    #685

    2005 nov. 15. (kedd) - Olajuwon

    Baj van. Gael Clichy a francia U-21-es válogatottnál megsérült, eltörte a lábát, ami miatt a mindig jól informált The Sun szerint 4 hónapra dőlt ki. A 20 éves kis francia sérülése lehető legrosszabbkor jött, hisz az első számú balhátvéd, Ashley Cole is még maródi, ő a hírek szerint december elején térhet majd vissza. Ez barátok közt is majd egy hónapot jelent normális balhátvéd nélkül. Egy csapatépítésnél bőségesen elég szokott lenni két ember egy posztra, ritka, mint a fehér holló, hogy pont egyszerre legyenek sérültek, természetesen velünk ez megint megtörtént. Még szerencse, hogy a többi válogatottunk ép, bár szombatig még sok minden történhet... Hogy ki pótolhatja Colet és Clichyt? Első körben a jobbhátvédet, középhátvédet és nyár óta balhátvédet is játszó Justin Hoyteot mondanám, de őt ugye kölcsönadtuk a szezon végéig a Sunderlandnek. Minden bizonnyal Cygan lesz a befutó, aki a korábbi évek folyamán számtalanszor szerepelt már ezen a poszton. Tőle nehéz lesz azt az offenzivitást várni, mint Coléktól, de legalább tökéletesen passzolni fog Wenger biztonsági taktikájába. ;-) Végső lehetőségként szóba jöhet Eboué áthozatala a bal oldalra (ha már Hoyte-al megtettük, vele is megtehetjük), vagy a tarcsiból Garryt, Kellyt vagy Murphyt is bevethetjük ezen a poszton. Bár Ryan Garry most is sérült. Touré kivitele balhátvédbe nem tűnik valószínűnek.
    A tartalék bajnokság déli csoportjának éllovasa, tehát mi, tegnap 2-2-es döntetlent értünk el otthon a gyengécske Southampton ellen. A két gólszerzőnk Arturo Lupoli és az akadémiai korú Jay Simpson voltak. A csapat az alábbi összeállításban lépett pályára: Almunia - Gilbert, Steer, Connolly, Kelly - Cregg, Larsson, Simpson, Elston - Bendtner, Lupoli. Ez összesen 2 első keretes játékost jelent csak, viszont Steer, Simpson és Elston személyében három fiatal akadémiai játékos is kezdhetett.
    Dirk Kuyt kész arra, hogy egy európai élklubért elhagyja a Feyenoordot. A holland válogatott csatár már nem szeretne a jövő nyárig várni, hanem januárban áttenné a székhelyét a Premiershipbe. Mellettünk állítólag érdeklődik még a Rottenham Hotsp*rs is, majd meglátjuk Kuyt hol fog kikötni.
    Go Gunners!

  • báttyó02
    #684
    2005 nov. 13. (vasárnap) - Olajuwon

    Akinek nem lett volna elég Fernando Torresből, annak itt az újabb adalék: a játékos szerint az Arsenal érdeklődése hízelgő. "Ha egy olyan klub, mint az Arsenal, és egy olyan edző, mint Arséne Wenger akar veled beszélni, az igazán hízelgő dolog. Az Arsenal minden évben ott van a Bajnokok Ligájában, és én a legjobbak ellen, a legnagyobb kihívásokért szeretnék harcolni. Ezek az Atleticonál elég szerények." nyilatkozta Torres. Szóba került Reyes invitálása is: "Bámulatos az angol labdarúgás, beszéltem Reyessel a londoni életről és az Arsenalban való szereplésről is. A tapasztalat jobb játékossá tette (Reyest), és én is ezt szeretném majd elérni, ha megkapom rá a lehetőséget."
    Rövid helyzetjelentés jelent meg a jelenleg kölcsönben lévő játékosainkról:
    Graham Stack a nyáron a Reading együtteséhez került kölcsönbe. Stack az amerikai riválisa miatt nem jutott eddig szóhoz a bajnokságban, csak a Ligakupában szerepelt. Szerződése a szezon végéig szól, de Graham korábban már többször kijelentette, elege van a mostani helyzetéből és szeretne végleg eligazolni egy olyan csapathoz, ahol első számú opció lehet.
    Jeremie Aliadiere a nyáron a skót Celtic csatára lett, de a sikertelen szezonkezdés miatt hamar kegyvesztetté vált. A West Ham lecsapott a szabad játékosra, és a szezon végéig kölcsönbe leigazolta. A Hammersnél eddig csak epizódszerep jutott neki, bár hozzá kell tenni, sérülések gátolták az eddigiekig.
    Justin Hoyte a szezon végéig Sunderlandhez került a Mart Poom tranzakció keretében az átigazolási időszak végén. Justin eddig mindössze két tétmérkőzésről hiányzott (az egyik épp az Arsenal-Sunderland bajnoki volt, amelyen a kölcsönszerződés értelmében nem szerepelhetett). Arséne Wenger kiemelt figyelemmel kíséri Justin idei teljesítményét: "Minden mérkőzéséről van értékelésünk és ahogy azt korábban is mondtam, ebben a szezonban ő a Sunderland egyik legjobbja."
    David Bentley szintén az átigazolási szezon lejártakor távozott, ő a szezon végéig a Blackburn gárdáját erősíti. A középpályás/csatár rendkívül csalódott, hogy kevés játéklehetőséget kapott, ezért maga kérte Wengert, hogy tegye átadólistára. A szezon folyamán számos ingerült nyilatkozatott tett, többek közt azt kijelentve, hogy (Stackhez hasonlóan) szeretne végleg távozni. A kiugró teljesítménnyel eddig mindenesetre adós az új munkaadójánál is.
    Ryan Smith a tartalékok között szenzációs formában szerepelve kezdte a szezont, aztán néminemű meglepetésre szeptemberben kölcsönadtuk a Leicester gárdájának 2005 december 31.-éig. Bár eltiltás miatt több mérkőzést is ki kellett hagynia, a pályán nyújtott teljesítményével jó kritikákat vívott ki magának.
  • báttyó02
    #683
    2005 nov. 14. (hétfő) - Olajuwon

    Thierry Henry továbbra sem hajlandó tárgyalni az Arsenallal a 2006 nyarán lejáró szerződésének meghosszabbításáról. A 28 éves játékos még mindig kivár, hogy az Arsenalnál hogyan alakulnak a jövőbeli csapatépítési tervek, ebből a szempontból a januárban megnyíló átigazolási időszak különösen fontosnak ígérkezik. Mindeközben a Barcelona dugig telt pénztárcával továbbra is erősen vár a lehetőségre, hogy elhappolhassa a világ legjobb játékosát a Highburyből. "Semmi nem változott a szerződésemmel kapcsolatosan. Nagyon makacs vagyok, de ha meg tudják mutatni nekem, hogy nincs igazam, akkor felteszem a kezem és azt mondom, bocsánat. De nem vagyok ostoba az akaratosságommal, azt próbálom tenni, ami a legjobb."
    Azt hiszem, valamelyest egyértelmű a helyzet Henryval. Hiába ajánlunk csillagászati, heti százezer font feletti fizetést, a játékos biztosítva akarja látni, hogy a jövőben olyan csapatban fog játszani, amivel eséllyel pályázhat a végső sikerre. Új, hosszú távú szerződésről van szó, amivel valószínűleg végleg röghöz kötnénk Titit, úgy látszik, nem szeretne egy ilyen fontos döntést úgy meghozni, hogy nem lát tisztán. Talán fura, de lehet, ha most januárban nem sikerülne egy tapasztalt (nem tizenéves!) játékost igazolnunk, az Henry döntésére is negatív hatással lenne. Nem mondom, ez nem tipikus feltétel nélküli klubhoz ragaszkodás, de Henry annyira fontos láncszem a gépezetben, hogy nem engedhetjük meg magunknak az elvesztését. Kiváltképp nem ingyen.
    Patrick Vieira kijelentette a News of the Worldnek, hogy ő az Arsenalban szerette volna befejezni a pályafutását. "Az Arsenal nem tett semmit, hogy megtartson engem, pedig megtehették volna. Láttam magam, ahogy az Arsenalnál fejezem be a karrieremet, még három évig maradtam volna. Nem tudom, tényleg szükség volt-e a pénzre az új játékosokra vagy a stadionra, de ez volt az indoklásuk az eladásommal kapcsolatban. Mondtam David Deinnek, hogy érdeklődik értem a Juventus, de a klub semleges állásponton maradt azt illetően, elfogadom-e az ajánlatot. Korábban pedig mindig a maradásomat szerették volna, például a Real Madrid múlt nyári érdeklődése esetén."
    Úgy gondolom, Paddyt most csak részben tudom megérteni. A távozása közös megegyezés volt. Kétségtelen, hogy a klub részéről megvolt a szándék, hogy fiatalítsanak, hogy addig adják el, amig szép pénzt kapnak érte, de minden éremnek két oldala van. Ha Vieira minden áron maradni akart volna, nem állt volna le flörtölni sem korábban a Reallal, sem most nyáron a digókkal. Azt hiszem, ő is váltani szeretett volna, az már más kérdés, hogy már megbánta, mondjuk az olasz foci 'gyönyöreit' ismerve ez nem is csoda. :-)
    Állítólag érdeklődünk a St.Etienne középpályása, Didier Zokora iránt. A 10 millió fontra taksált, 25 éves elefántcsontparti játékosért (korábban?) a Manchester United is élénken érdeklőd-ik/ött. "Az Arsenal közelről figyeli Didiert, és tudom, Wenger nagyon kedveli a játékát. Be fognak jelentkezni érte, ha a St.Etienne úgy dönt, hogy eladja. Ez valószínűleg jövő nyáron fog bekövetkezni, hiszen addig van szerződése a játékosnak." nyilatkozta Franck Belhassan, a játékos menedzsere.
  • zaki
    #682
    spanyolba gólerős, de angliában finoman szólva nem jött össze neki :D
  • Kaplan
    #681
    Forlan egyáltalán nem rossz játékos. Gólerős. Henryval együtt meg ujujuj :)
  • zaki
    #680
    ja, aztán megint fog lőni 3 gólt 2 szezon alatt :D
  • báttyó02
    #679
    böff :D
  • Anthony001
    #678
    Ez jó lenne:)
  • zaki
    #677
    Forlán Ágyús lehet

    Villarreal, november 14., 11.30 Az Arsenal érdeklődik az uruguayi támadó után.

    Diego Forlán 2005-ben Thierry Henryval megosztva lett európai aranycipős, mindketten 25-25 gólt szereztek. Könnyen lehet, hogy a két remek csatár hamarosan ugyanabban a klubban keresi majd a kenyerét, a 26 éves futballista ugyanis elmondta: tudomása van róla, hogy az Ágyúsok fontolgatják a leigazolását.
    - Érdeklődnek, sőt, figyeltek is egy darabig - idézi Forlánt a News of the World. - Egyelőre várunk, aztán meglátjuk, mi történik.
    Forlán 2004 nyarán a Manchester Unitedet hagyta el a "Sárga Tengeralattjárónak" becézett Villarreal kedvéért, és bár az Old Traffordon is a közönség egyik nagy kedvence volt, Spanyolországban rátalált a góllövő cipőjére is, egyetlen szezon alatt többször volt eredményes, mint a Vörös Ördögök mezében lejátszott 98 találkozó során összesen!
    Ennek ellenére Forlán azt mondja, szívesen megpróbálkozna újra Angliával.
    - Szeretem a Premiershipet, és jó arra gondolni, hogy esetleg ismét Angliában játszhatok majd - mondta a csatár, aki csapatával nem kezdte jól a spanyol bajnokságot, és a Bajnokok Ligája első meccsein sem vitézkedett igazán.

    nb1.hu ()
  • zaki
    #676
    Arsenal-Manchester versenyfutás Zakoráért
  • zaki
    #675
    én itt szoktam
  • Anthony001
    #674
    Azt látom, de neten hol lehet megnézni?
  • zaki
    #673
    #653
  • Anthony001
    #672
    Hol van amúgy a PremierShip góllövőlistája?
  • grebber
    #671
    Az utánpotláscsapat is elég jól áll.

    10 meccset játszottak 7 győzelem 2 döntetlen és 1 vereség.
    Kiemelném a fiatal Arturo Lupoli-t aki 11 gólt szerzett eddig 8 mecss alatt ebből 2x mesterhármast elérve.

    A másik pedig az 1988-as születésű Nicklas Bendtner aki pedig 9 gólt szezett.

    Hát itt vannak a jó csatárok csak felkéne őket vinni :D
  • Kaplan
    #670
    Az meg , hogy sikerült??? Hisz tudtommal még nincs átigalozási időszak. Vagy igen?
  • báttyó02
    #669
    jaja
    éppen az előbb olvastam a teletexten (H)
  • grebber
    #668
    Fiatal csatárt vett az Arsenal!!

    Az oktoberi U17-es világbajnokság gólkirályát Carlos Velát.
  • Anthony001
    #667
    Ilyet nem szabad?
    Akkor sry!
    Nem tudtam:)
  • zaki
    #666
    no reklám plz

    de most az 1X megbocsájtunk
  • Anthony001
    #665
    Huh emberek.
    A Gunners.hu forumában a letöltések között olyan DVD rip videok vannak hogy az csak na.
    200 Ft-os sms-t kell küldeni, és szedheted. Iszonyat kemények, 2 órásak, és egy egész szezont mutatnak be és király minőség!!
    Csak ajánlani tudom!
    Addig szedjétek amig van!
  • zaki
    #664
    Kuytot akarja az Arsenal

    Rotterdam, november 8., 12.35 Arsene Wenger megnézte a Feyenoord legutóbbi bajnokiját.

    Dirk Kuyt, a Feyenoord 25 éves támadója 53 gólt rúgott a legutóbbi két szezonban, így nem csoda, ha több klub érdeklődését is felkeltette. A nyáron sokáig tartotta magát a pletyka, hogy a játékos következő állomáshelye a White Hart Lane, a Tottenham Hotspur otthona lesz, ám az átigazolás végül nem valósult meg. Most úgy tűnik, hogy januárban mégis Londonba költözik Kuyt, a játékos ugyanis azt állítja, hogy az Arsenal szeretné megvásárolni. Ezt látszik alátámasztani az, hogy az Ágyúsok francia menedzsere, Arsene Wenger személyesen tekintette meg a De Kuip-stadionban a Vitesse Arnheim ellen 0-0-ra végződött bajnokit.
    - Különleges dolog, hogy egy olyan sztáredző, mint Arsene Wenger személyesen utazik át Angliából Rotterdamba, hogy engem lásson - mondta Kuyt az AD Sportwereldnek. - Az Arsenal természetesen egy nagyon nagy klub, és óriási dolog, hogy kapcsolatba hoztak vele. Ezzel együtt nem vagyok az a típus, aki ettől "megőrül".
    A 12 millió fontra tartott csatár iránt a nyáron a Spurs-ön kívül a Liverpool és az Everton is érdeklődött.

    nb1.hu ()
  • báttyó02
    #663
    :ASD:DSA:DASAS:D
  • zaki
    #662
    az biztos, csak mondtam, hátha olvassa a fórumot :o
  • báttyó02
    #661
    sajna
  • báttyó02
    #660
    ha lenne rá pénz akkorse jönne :@@@@
  • zaki
    #659
    jöjjön az Arsenalba, elférne a középpályán :c
  • báttyó02
    #658
    rohaggyonmeg -.-
  • zaki
    #657
    aranyladba 1ik nagy esélyese szvsz
  • báttyó02
    #656
    jah...és nemis csatár :\
  • zaki
    #655
    az, nem semmi :)
  • báttyó02
    #654
    lampard 10??!! :||
  • zaki
    #653
    1 Frank Lampard Chelsea 10
    2 Ruud van Nistelrooy Man Utd 8
    3 Darren Bent Charlton 7
    4 Didier Drogba Chelsea 6
    5 Aiyegbeni Yakubu Middlesbrough 6
    6 Andy Cole Man City 5
    7 Thierry Henry Arsenal 5
    8 Kevin Nolan Bolton 5
    9 Craig Bellamy Blackburn 4
    10 Marlon Harewood West Ham 4
    11 Geoff Horsfield West Brom 4
    12 Danny Murphy Charlton 4
    13 Michael Owen Newcastle 4
    14 Morten Gamst Pedersen Blackburn 4
    15 Wayne Rooney Man Utd 4
  • grebber
    #652
    Valaki linkelje már be kérem a premierliga góllövölistáját mert a primierleague.com-on szoktam nézni de érdekes modon nem találom :( !!!!
  • grebber
    #651
    Hát nem örülök ha nyer a Manchester de a mostaninak fenomenálisan örülök.

    Azért nehogymá a nagyképű Cselzi megdöntse az Arsenal 49 mecsces veretlenségi sorozatát.