31696













  • cypher
    #31696
    a többi is járt már ott.
    Nekünk kell,hogy fájjon,nem Neked...
  • 100pole
    #31694
    Ő itt Arsenal és van egy veszélyes terve. Idén nem lő gólokat a bajnokságban. Ez felháborító! Ne hagyjuk, hogy a szurkolók szomorúak legyenek a végén. :(
  • cypher
    #31693
    Így,tényleg röviden a tegnapiak után: Tierney,Leno előtt le a kalappal.Partey már bukott egy bajnokságot,lassan rájött,hová igazolt,White meg a max. 20milliós védő,nem hogy 50,azt se' tudta a góloknál,mi van...Vicc az egész eddig,hiába Arteta "szerecsen mosdatása" .Majd jön Ödegaard,aki eddig is alibi volt,de lagalább 50elmegy rá,aztán minden jó lesz.Valószínű.
    Cél az első 10hely környéke.Következik a Chelsea,aztán Man City...Nem is akarom tudni.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2021.08.14. 08:23:48
  • Balázs 17
    #31692
    #artetaout

    bíztam benne amikor idejött, de sajnos be kellene látni, hogy fail, ahogy a chelseanél léptek még időben... oké, hogy 2. osztály szint a keret, de ez a nulla elképzelés és akarás ami a pályán megy ezt nem lehet másra fogni, mint a managerre
    barom kezdő 11, érthetetlen cserék, megy a körbe passzoglatás, meg tiloitoli hátul még a 90. percbnen is

    eltakardodhat innen nyugodtan meg úgy 10-15 játékossal együtt
  • hunbalee
    #31691
    Idén is EL-t nyerünk.. ja bocs nem ide. SZÁNALOM
  • cypher
    #31690
  • hunbalee
    #31689
    Az EL leggyengébbje ellen otthon 1-1.Most se nyer EL-t ez a fos csapat
  • cypher
    #31688
    sem.
    nem is értem,mi a probléma,bár imént néztem,Pool is szépen "összecsúszott"...
  • hunbalee
    #31687
    Hihetetlen, hogy amikor ilyen szoros a helyezés a 6-tól lefelé és kéne a pont akkor se tudnak nyerni a vakok ellen...
  • hunbalee
    #31686
    Már nagyon a kupákra se kell külön figyelni...
  • hunbalee
    #31685
    Édes jó isten. Ilyen gyenge szart mint ezek..Kieső ellen kell vért izzadni..és még Wengert szidták...életében nem volt kieső veszélyben vele az Arsenal...Ezeket most a Fradi lesöpörné a pályáról..
  • Dean Winchester
    #31684
    na végre valami pozitív , azt hittem a kiesésről fogsz írni de nem, szóval fejlődünk, fejlődünk :DDD
  • cypher
    #31683
  • grebber
    #31682
    Első nehéz csapat ellen ennyi volt.. De most néztem csak a karalábé kupában is a Poolt kapták. Szóval ott is game over..marad a első 10be kerülésért küzdés
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.09.29. 23:39:02
  • cypher
    #31681

    14.
  • cypher
    #31680
    Ne állj neki,csak felhúznád magad-gondolom.Én simán adok Arteta-nak még legalább 1évet. Xarból nehéz,főleg pénz nélkül.Türelem.
    Ha számodra ez zéró alternatíva,szerintem keress új csapatot. (Pool,City,MU,Chelsea,PSG...)
  • grebber
    #31679
    Most nem állok neki keresgélni de az elmúlt 10 év tuti atom szégyene ez a szezon. 10. hely... basszus ezt egy félvak Herta lehozta volna
  • cypher
    #31678
    Remélem,"megpakoltad" őket.
    "Victoria Concordia Crescit".
  • grebber
    #31677
    FA kupa megint nem lesz a mienk. Remélem a Cityn lesz legalább 1.8-as szorzó mert akkor megpakolom őket.
  • grebber
    #31676
    Itt semmi se változott..ismét felélesszük a halottakat is
  • IXEMGabeo
    #31675
    Olimpiakosz lesz az Arsenal remalma ezek utan:D
  • grebber
    #31674
    Mit nyersz te? Szégyen ez a csapat A premier liga vicc csapata
  • Balázs 17
    #31673
    remélem nyáron kipucolják a csapatot
    Arteta jó lesz, de ezekkel a semmirekellőkkel nem fog tudni semmit elérni
    Pepét páros lábbal rúgnám ki az egész középpályával együtt, védelemről nem lehet mondani semmit, mert kb 2 meccset ha játszottak együtt egymás után annyi a sérült, de persze Luizt, Bellerínt elzavarnám máshova bohóckodni
  • Dean Winchester
    #31672
    holnap nem lesz egyszerű az Everton ellen de remélem az elindult folyamat nem fog megszakadni és behúzzuk a meccset! Esetleg kapott gól nélkül? Szép is lenne, hajrá
  • Dean Winchester
    #31671
    ja szegény milyen szarul érzi majd magát ha esetleg meg is nyerjük az EL-t :DDD D
  • Kaplan
    #31670
    Kár, hogy oda-visszavágós a párharc. De azért szép próbálkozás volt! :)
  • grebber
    #31669
    Ma kihullunk a picsába innen is..
  • Balázs 17
    #31668
    remélem jövőre ezt a kutyaütő Luizt nem látom már arsenal mezben, ekkora egy fail igazolást, nem csak a mostani meccse miatt
    nem is értem mit akartak ezzel a szerencsétlennel
  • grebber
    #31667
    Félelmetesen moslék ...van valami rekord amit meg akarnak dönteni egy szezonba a legtöbb x ?
    Mikor volt ilyen utoljára hogy a top 10be kerüléséért kell küzdeni?
  • cypher
    #31666
    Azt nem tudom,bunda volt-e,de megint lehoztak lapok nélkül egy meccset ellenünk,kissé érdekes módon...
  • grebber
    #31665
    Tuti bunda volt. Bukik megszánták ezt a fost hogy ezer éve nem nyertek...
  • cypher
    #31664
    BÚÉK!
    Belenéztem,(Arsnl-MU)Kola 4perc után besárgult,hagyjuk is.Chelsea elleni meccs bírója meg el lett tiltva egy időre a PL-meccsektől.VAR,meg mittomén'? Felesleges,amíg maga a bíró azt lát annak,amit annak akar látni adott pillanatban...Nem "bírózás",de gáz ez pluszban,harmadfokon.(keret mélység,alulmotiváltság,peches ítéletek sora.)
    Közben Pepe 1-0-ra alakít!
  • cypher
    #31663
    Am. amíg arról szól(??!)a mai futball,hogy (Guardiola) "übereljük,kedves Juszuf a Reál ajánlatát,kínáljunk mi 200milliót Mbappe-ért"-addig nincs miről beszélni...Tényleg gusztustalan már az egész futball-biznisz,meg a körítés.
    Utoljára szerkesztette: cypher, 2019.12.12. 00:24:02
  • cypher
    #31662
    ...közben a Real megbeszéléseket folytat Aubával,egy 60m font-os ügylet reményében...
  • grebber
    #31661
    Szar a sorsolás megint egy erős csapat verte el ezeket a falábúakat akik a kiesés ellen küzdenek.
    Eskű Dárdai kéne ide. Ő mestere a hulladékból építkezésnek...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.12.06. 09:44:28
  • grebber
    #31660
    Lehet itt bárki balfasz emberek egy kupacon = nem csapat

    Kiesőket is felélesztik
  • cypher
    #31659


    Utoljára szerkesztette: cypher, 2019.11.29. 23:17:17
  • cypher
    #31658
    Ma az első gólnál Xhaka,Sokratis azt se' tudták,mi van,a második meg...
    Remélem,menedzser-buktatás.Már ha Emery úr az...
  • grebber
    #31657
    Moslék szar mínusz fav örökre inkább leszek fradista azok legalább csodát is tudnak tenni...
  • cypher
    #31656