53
Szal...
  • ph03nxd0wn
    #53
    nekem is ezek voltak a tapasztalataim a noktúrn-nal kapcs. =D hát ...nem tudom. nem találtam valami jónak a történetet amúgy sem, meg szívtam is vele csomót (mint mondtad erősebb bossok, sok táplás). úgy hogy gondoltam, fogtam magam, azt töröltem a szavét. :D
  • aabyssx
    #52
    Vaze', nem könnyű a játék. Szinte minden boss-nál legalább 1x elvérzek, és csomót kell tápolni mire le tudom gyűrni! Más is így élte meg, vagy véletlenül hard-on kezdtem el? :)
  • ph03nxd0wn
    #51
    áhh ...akkor ennyit erről :-/
  • aabyssx
    #50
    OFF

    Eladta másnak.
    BTW használt, karcos darab volt. Én meg fóliamániás vagyok, és akkor még nem tudtam, hogy milyen ritkaság.
  • ph03nxd0wn
    #49
    meg a "szokásos" dolgok is közbe jöttek gondolom; azóta költözés volt, nem tartjátok kapcsolatot / eladta másnak a gamét. áhh ...semmiképpen sem tudnál utánajárni már a gaménak. én MINDENT megtennék érte ... (na jó ...tisztességes határokon belül csak)! ;>
  • aabyssx
    #48
    > egy shadow hearts 1-et

    Óh, erről én már le is mondtam. :(
    Kb. 1,5 éve kaptam egyet kölcsön, amit meg is vehettem volna. Hülye fejemmel akkor visszaadtam, hogy majd később beszerzem, ha végeztem mindennel. Azóta nem találom sehol...
  • cenobite
    #47
    Ha végigtoltam az Arc-ot, ezt is beszerválom.
  • ph03nxd0wn
    #46
    hej ha kell valakinek a gammo, akkor el tudom hozzá juttatni, csak adjon cserébe egy shadow hearts 1-et. :-p mindenhol ezt keresem. :-(
  • aabyssx
    #45
    Überf*sza ez a játék!
    Ez az egyezkedés a monsztákkal a csatában, meg a fúzionálgatás baromi jó ötlet volt!
  • Sir Quno Jedi
    #44
    Maj jól kölcsönkérem !!!
  • rolika
    #43
    [irigy]
  • aabyssx
    #42
    Tegnap megvettem. Nagyon stílusos!
  • rolika
    #41
    jah, az lehet :)
  • Olcsi2
    #40
    Ha rakattansz a Disgaeara, fogadjunk, hogy nem... ;)
  • rolika
    #39
    a star ocean után ez lesz a következő :)

    \felírja magának
  • Olcsi2
    #38
    Nalam.. :)
  • Ersiman
    #37
    És hol kapni ezt 11 ezerért?
  • Olcsi2
    #36
    11ert ajandek... ;)
  • aabyssx
    #35
    Jobb később, mint soha...
    Vegyétek, hogy jöjjön még több ilyen!

  • aabyssx
    #34
    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=58723

    Júniusban kijön EU-ban is. Tök jó! Pedig már lemondtam róla. :D
  • rrroka
    #33
    tényleg? :O
  • UNREG
    #32
    "ha elfogult teszteket akarsz"

    Nem valószínü, hogy elfogult teszteket akarna...
  • Martin576
    #31
    Hülyeséget mondtál, de mégsem mondtál hülyeséget. :)
  • rrroka
    #30
    Egyébként Martin a promóba kapott játékokra hogy vonatkozik az aranyszabályod? az végülis ingyér van...
    ha elfogult teszteket akarsz vetesd meg a cikkírókkal a játékokat :)
  • musha
    #29
    szívesen.
  • rrroka
    #28
    Alá van írva részemről is "A Jelmondat" :))) tapasztalat...
  • Sephi
    #27
    Nem baj! Talan jovore sikerul :PP
  • aabyssx
    #26
    Hát...
  • aabyssx
    #25
    > Egyszerűen ha az ember "filléreket" ad valamiért, rendszerint úgy is kezeli, mintha filléreket érne.

    Ezt a mondatot bearanyozom.

    [arany]
    Egyszerűen ha az ember "filléreket" ad valamiért, rendszerint úgy is kezeli, mintha filléreket érne.
    [/arany]
  • Sephi
    #24
    Latod ezzzel en kurvara egyet ertek! Komolyan!
  • Tyler Durden
    #23
    Nein, egyáltalán nem basztatásnak/anyázásnak vettem az írásodat.. Mondjuk ez igy van, azok a gamék amiket megvettem eredetiben sokkal többet jelentenek számomra, mint amiket megírtam. Mikor írok 4-5 gamét van olyan, hogy fél óra játék után megy a sarokba és lehet, hogy többet elő sem veszem, eredetivel ez nem fordulhat elő nálam, amit megvettem az mind ki van pörgetve, kivétel Dark Cloud
  • Martin576
    #22
    Ne érts félre, én nem basztatni akartalak. Egyszerűen ha az ember "filléreket" ad valamiért, rendszerint úgy is kezeli, mintha filléreket érne.
  • Tyler Durden
    #21
    Jogos amit mondasz, és van is pár eredeti gamém. Ami nagyon ütős game, ott megtisztelem annyival a céget, hogy megveszem a játékát, de mondjuk ha a most megírt Viewtiful Joe-t megvettem volna eredetiben, akkor a hajamat tépném 1000L.. Persze ha megtehetném, mint mondjuk Pierrot, akkor csak eredetit vennék, de sajna nem vagyok Csekonics báró (;
  • Martin576
    #20
    Látod, ez a másolt játék "örök átka". Ha eredetit vennél, egyet-kettőt egy hónapban, nem lenne ilyen problémád.
  • musha
    #19
    pedig elég jelentős szerepe van.
    Kagutsuchi a neve a jelnek, ez az a kéken izzó / vibráló gömb, ami a világot elpuszította / újrastruktúrálta. a szám mellette meg azt jelzi, hogy mennyire van tele (mint a Holdnál -> telihold / újhold, csak itt (asszem) 8 fázisból áll ez). hogy ez miért fontos? mert minél inkább tele van, annál vehemensebbek a szörnyek, annál kevesebb esélyed van velük megbeszélni a dolgokat. biztos van még ezen kívül is funkciója, de még én sem vagyok annyira előre a játékban.
  • Tyler Durden
    #18
    nahh igen ezt én is próbáltam, 1-2 hétig megy, utána meg a melóhelyen bealszom a monitor előtt..
    meg ha asszony alszik, akkor amúgy sem lehet normálisan jáccani, mondjuk ha beszerzek egy fülhallgatót akkor esetleg.. ide melóhelyre kellene 1 ps és akkor sínen lennék mint József Attila (;
  • Sephi
    #17
    En ezt ugy oldom meg hogy ejjel jaccok es altalaban 4 ora alvas boven eleg.
  • Tyler Durden
    #16
    nem vágásdi, mondjuk tegnap csak annyi időm volt, hogy belenéztem a gamékba
    megsasoltam a Vietiful Joe-t /annyira nem durrantam rá/, a Test Drive: Eve of Destruction-t /szerintem teljesen okés, a burnout 3-ig mindenképp ((:/ a Headhunter: Redemption/nemtom mikor lesz időm vele gamelni/ és végül a Nocturne-t /szintén nem tudom, hogy mikor lesz időm vele komolyabban foglalkozni/
    nemtom ki, hogy van vele, de mostanában túl sok a játék és túl kevés az idő, hogy jáccon vele az ember, legalábbis nálam ez van, barinő+meló mellett vhogy ritkán van érkezésem, hogy komolyabban odategyem magamat 1 game elé.. *sóhajt*
  • Sephi
    #15

    :PP

    Te rajottel hogy mi az a szam es jel a bal felso sarokban?
  • Tyler Durden
    #14
    bocsi csak összekötöttem a kellemeset a hasznossal, amúgy meg a Nocturne borító szerintem idevág