92
Kegyetlen jó volt..
  • CoolStuff
    #12
  • blackgamer
    #11
    van helyette 3D-s GTA
  • ZsZso
    #10
    Én emléxem, amikor eltörtem a lában x éve. Aztán kaptunk kölcsönbe egy laptopot, mert a kórházban volt vagy két hétig. Aztán ott nyomtam a Carmageddon Splat Pack -et :). Hangot persze rajtahagytam, szóval meg volt a hangulat ... sikítozó emberek a kórházban :). Nekem ez jut eszembe a Carmáról, meg az, hogy csúcsszuper játék. Viszont a 3. az télleg szar ... a 2 már kopottas volt sajna ... remélem nem folytatják, mert nem kellene még a 3. résznél is jobban megalázni a Carma sorozatot.
  • Bucser
    #9
    Az 1-ben baromi hangulatos volt, ahogy a csaj vagy a fickó sikítozott a manőverektől függően a is ablkaban felül:) Baromi jó volt:)
  • dikki*yysw
    #8
    1 vadállat volt, 2-3 szarok.
  • Borg
    #7
    Szerintem a carma1-2-nek kellene egy új grafikai engine, és máris kész lenne a bestseller...
  • Lacc
    #6
    Hát szvsz ebből nem merész dolog követekeztetéseket levonni... Meg egyáltalán, szvsz volt a első két rész, azok hatalmas, jó játékok voltak, híresek lettek, populárisak, stb., de a 3. résznél már kifújt a dolog. Én a helyükben nem csinálnék 4. részt.
  • N.E.O.!!!
    #5
    A Nagy-Britanniában megjelenő MCV című kereskedelmi hetilap jelentése szerint az SCi már elkezdte tervezni a 2005-ös pénzügyi évét, és ezekben a tervekben szerepel egy új Carmageddon játék is. A játékmenetről egyelőre semmi információ nem látott napvilágot, illetve arról sem lehet tudni semmit, hogy a játék milyen platformokra fog megjelenni. A Carmageddon egy autós sorozat, ami brutalitásáról vált ismertté, ugyanis a versenyeket nem csak úgy tudjuk megnyerni, hogy mi vagyunk a leggyorsabbak, hanem ellenfeleink eliminálásával is, ráadásul plusz időt szerezhetünk gyalogosok elütésével, és hasonló dolgokkal is.

    (származás www.sg.hu 2003 június 19)
  • cSuwwi
    #4
    Az első rész volt szvsz a legjobb. Amikor megjelent 98-ban, szilveszterkor a haverommal ketten toltuk végig :)
    Azóta is hagyomány nálam, hogy karácsony és szilveszter között Karmázni kell :)
    Egyszer az elsővel, egyszer a másodikkal. Idén az első a soros :D
  • CSOCSO
    #3
    talan nem akarjak hogy egy kocsival halomra usd el az embereket.. nem imntha az fps akkor jobb lenne.. no mindegy...
  • csabawarchief
    #2
    SzvSz 1 nagy ötlet volt, nagyon ott volt a maga idejébe. A második rész is megállta a helyét a maga korában, jó grafikája volt. A 3. részt a TDR2000-et sztem nagyon elrontották ez vezethetett népszerűtlenséghez és igy már 4-re nem is számitok .... de a remény hal meg utoljára ;)
  • Tetsuo
    #1
    A Carmageddon szerintem 1 naon yo jaték volt. (Csak a 2essel nyomtam.) Mérnincs folytatása he?