61
Fénypisztolyok és játékok, amikhez használhatók
  • Anubys
    #61
    A Quintrix jó választás, LCD-n tényleg nem megy, de a Snap támogatja a 100 Hz-et.
    Nekem másik fajta pisztolyom van, és tényleg elég nehéz szóra bírni. GunCon2 módban tudod csak használni 100 Hz-en, viszont úgy nem tudsz PS1 játékokat játszani, valamint figyelj arra, hogy ne világítson be a képbe semmi (ablakkal szemben pl nem működik).
  • guardian hero
    #60
    A fénypisztoly technológiájából adódóan nem fog működni LCD vagy plazma televízióval, kizárólag CRT (képcsöves) tévé jó hozzá. A Quintrix-el az lehetett a baj, hogy 100Hz-es, valószínűleg 50/60Hz-en működne a pisztoly.
  • djtoti95
    #59
    Arra szeretnék tőletek választ kapni hogy milyen PS2-s játékok ismerik fel a Snap Light Gun for use with PlayStation 2 fegyver?
    http://img339.imageshack.us/img339/7379/dscf6478.jpg
    Mellékeltem a csatlakozóit is hátha ti tudtok róla valamit.
    Ha minden igaz akkor a sárga az úgy kell hogy a TV és a PS2 közé. A nagy széles a PS2-be. Az USB vagy a PS2 be vagy sehova. A 3.-csatlakozó az ott külön a fekete jobb oldalon nah azt nem nagyon tudom mi célt szolgálna. A PS2-em az ez a fajta playstation 2 scph 50004 .

    Cro Cop ot próbáltam rajta...
    Kipróbáltam egy Panasonic TX-P42C10Y on nem működött.
    Kipróbáltam egy Panasonic panasonic quintrix on ott már annyira ment hogy észlelte a fegyvernek a célzóját úgy hogy össze vissza rángatta nem lehetett jóformán kalibrálni akármilyen messziről csináltam.

    Remélem tudtok nekem segíteni előre is köszönöm.
  • Banyapapa
    #58
    Mennyibe van egy ps2 time crisis 2 vagy 3 ,namco müfegyverel mostanság?
  • Phery
    #57
    Sziasztok!
    lcd monitorom van és ehhez szeretnék egy fénypisztolyt... azt olvastam, hogy tfthez nehéz megoldani, de úgy tudom a ps3 hoz készült GunCon3 fénypiszoly használható lcd tvhez is pl, namost gondolom direktben ez nem jó pchez... meg lehet ezt valahogy oldani valami átalakítással, vagy létezik e már esetleg lcd monitorhoz is..
  • gordonbass
    #56
    Segítségeteket kérném.Vettem egy használt avanger pro pisztolyt és nem tudom hogyan kell kalibrálni.Nagyon megköszönném ha valaki szájbarágosan leírná.
  • Szabyka
    #55
    [email protected] írj egy mailt!Jópár ps2-es pisztolyos játékom van ;)
  • Szabyka
    #54
    Meg a Silent Scope sorozat ;)
  • pip000
    #53
    Valakinek eladó fénypistoly?
  • somati
    #52
    nem akarok okoskodni, de sztem nem lenne túlzottan jó, ha súlyban is élethű lenne a fénypisztoly. time crisis alatt a pillekönnyű guncon2-től 2 perc alatt kifárad a kezem, mi lenne egy mordállyal?
  • pip000
    #51
    Létezik élethű (súlyra és kinézetre)fénypisztoly?engem megvételre érdekelne is játékkal!
  • somati
    #50
    időközben rájöttem a problémára.
    a pisztolyomnak az rca-kimenete nem "papás-mamás", azaz ha bedugom valahova (mondjuk a TV-készülék video-in csatlakozójába), akkor a ps2 av-kábelből "kijövő" videokábelt már nemtom hova dugni, és ez okozta a problémát. közben kiderült, hogy a boltokban kapható RGB Scart kábel sárga csatijába ez bedugható, és így nincs probléma.
  • NeoMaN
    #49
    még jó hgy megvetted, ha nemtod mihez jó
    :)))))))))
  • somati
    #48
    üdv.
    van egy slim ps2-m, és vettem egy guncon 2 pisztolyt, ennek a végén egy usb és egy sárga rca csatlakozó van.
    az usb-t sejtem, hogy a ps2-be kell dugni, de az rca-t azt hova? :D
  • #47
    egy darab van: House of dead 3
  • zola2000
    #46
    Fénypisztoly áááá... Ott a wiimote. A red steelt volt szerencsém kipróbálni, és szuper, kell.
  • ruszika
    #45
    Sziasztok.
    Vettem mostanában egy jó fajta fénypisztolyt x-boxra, csak az a gond hogy nem tudom milyen játékokhoz jó.
    Ha ti tudjátok mondjatok légyszives egy párat.
    Előre is köszönöm.
  • varian66
    #44
    Csak én próbálkozom ilyen extrém dolgokkal?
  • Max 36
    #43
    Nem,a TC:2-3 csak Ps2-re jött ki.
  • varian66
    #42
    Már a 2. olyan pisztolyt vettem,amire rá van irva,hogy 100hz-es
    tv-vel kompatibilis.(az egyik Snap,a másik nevére nem emlékszem)
    A helyzet az,hogy egyik pisztolyt sem lehet bekalibrálni 100 hz-es
    tv-re.

    Azért ez átverés.

    Van egyáltalán olyan pisztoly,ami tényleg megy 100 hz-es tv-vel?

  • N3rg4l
    #41
    van olyan hely ahol megtudom venni a time crisis 2-3 FEGYVER NÉLKUL mert van fegyon és qrva drága???
  • N3rg4l
    #40
    a time crisis 2-3 kaphato psONE hoz???
    és az 1 ugyanolyan csatlakozoja van mint a ps2nek???
  • upstream
    #39
    Hali Skacok! Most szereztem be egy ps2-t pisztolyal miegymás...tudtok forrást ahonnan time crisis 2-3 at be lehetne szerezni? Régi játékok már és sehol sem látom....akinek van szoljon pliz...nem leszek hálátlan

    -----------------------------------------------------------------------
    pisztolyos lövöldözös
  • NormalisEmber
    #38
    Zombis lövöldözős a Resi gun survivor.PS1-2re a house of the dead-et ha jól tudom nem írták át(csak dc-re és boxra,nomeg pc-re)
  • rrroka
    #37
    Beszereztem MrGreytől egy guncont meg time crisist és nagyon jópofa dolog ez a lődözés, bár a játék maga nem túl komplex és hosszú. ;)

    Mintha említettetek volna régebben vmi zombis lelövőst, mi volt az?
  • guardian hero
    #36
    Elképzelhető, hogy nem támogatja őket? Ez engem is érdekelne, végre van PS Two-m, beszereznék pár fénypisztolyos játékot.
  • mb66
    #35
    nem tudjátok, a PsTwo támogatja e a régebbi fénypisztolyokat?
    s milyen pisztolyok vannak amugy? melyik a megbizható?
  • Mannisher
    #34
    Parabellum = Beretta :)
  • Mannisher
    #33
    Hello, elárulnátok nekem, h hol lehet venni, 4-5000 ért pisztolyt? Vagy esetleg ha a GunCon az a Parabellum és 10-15 között az is érdekelne... Ja Xboxhoz kellene... Thx
  • rrroka
    #32
    Én nem nagyon talizok ilyen pisztolytámogató játékokat pedig most tudnék egy egész jó pityut 5ért (thrustmater ppk), de nincs hozzá gamém. vakinek van kopizható esetleg?
  • guardian hero
    #31
    PC-hez lehet kapni valahol fénypisztolyt?
  • guardian hero
    #30
    10-15eFt-ért a nagyon profi GunCon pisztolyt lehet megvenni. A Snap nagyon drága annyiért. Én láttam egy tök jól kinéző darabot, talán Joytech vagy Sunflex volt, 4e-ért. Lehet, hogy érdemes rögtön kettőt venni, mert úgy az igazi. Ráadásul jön majd olyan játék is, ahol egyjátékos módban is két stukkerrel nyomulhatsz! Szerintem PS2-re elég sok játék van, ami támogatja, én vennék, ha lenne PS2-m :).
  • Zozo76
    #29
    Marmint 1-2 jatek ami tamogatja. Igy ertettem.
  • Zozo76
    #28
    Sziasztok, figyelem a topicot, tegnap voltam a MediaMarkt-ba es mind PS2-re, mind XBOX-ra lattam pisztolyt azthiszem SNAP vagy milyen gyartmany volt. 10-15 korul lehetett. Apam meg modta is hogy ilyennel meg o is elszorakozna otthon, na de ha nincs csak 1-2 jatek akkor meg luxus azert ilyet venni nem?
  • guardian hero
    #27
    Pedig NESre, SNESre volt fénypisztoly... Csinálhatnának valami Mario-s céllövöldét, ha szerintük az kell a gyerekeknek, a Sega meg a Namco meg hozhatná a komolyabb cuccokat.
  • mb66
    #26
    Ja a MadDog ra emlékszem, de az egy ilyen "filmes" game volt, s kb 1 végigjátszás után meg lehetett unni..
    Hát N gépre meg ugyis hiába várjuk a pisztolyt.. beszűkült és konzervatív a Nintendo. De Resi és Mortal azér mehet a gépen..
  • guardian hero
    #25
    Elvileg a fénypisztoly nem fér össze a Nintendo imázsával... Mondjuk a RE-áradat után már nem kéne aggályoskodni ilyeneken. Még ha ők nem is csinálnak pisztolyt, licencelhetnének a Namco-tól. Kérdés mennyire lát még bárki is üzletet a GC-s fejlesztésekben... Én nagyon szeretnék fénypisztolyos játékokat GC-re, mert tényleg rákattantam most a témára, de nagyon minimális az esély rá, hogy lesz még valaha... :(
  • guardian hero
    #24
    Emlékeztek amúgy a Mad Dog McRae (vagy valami ilyesmi) játékra? Volt PC-re is. Valami olyasmit olvastam, hogy újra kiadták DVD-n, erről tudtok valamit?
  • mb66
    #23
    Én sem értem miért nem csinálnak a Cube hoz is pisztolyt s ilyen játékokat. Pl Csinálhatnának egy Duckhunt remaket :)
  • CSOCSO
    #22
    ha jom emlexem a DC nek olyan volt a pisztolya hogy volt rajta iranycsillag meg ket vagy 4 gomb..

    a westernes cucchoz nem kell eyetoy.. mer nem mindenhez van eyetoy.. siman erzekelo van a az ov belso feleben.. ami erzi hogy beletetted.. es mehet a hent.. persze azert egy ilyen westernes dolog nem igazan tobbnapos jatek...
    szal sok videoval atvezetovel megoldva.. a gyorsabb mint a halal c. filmet feldolgozva.. tehat ilyen kis parbajharc versenyre alapulna az egesz... es a multiplayer ugy nez ki hogy hirtelen kigyullad a lojj felirat a haver lo.. majd te josz.. es mikor te ujra losz a haverod "ghost" ja lesz az ellenfeled meg ilyenek:)