263
Vélemény:)))
  • Kepek
    #263
    Cápaként falunk embereket a Maneaterben
  • sohe
    #262
    Szisztok!
    Valaki tudna segiteni hogyan lehet likvidálni az olaj fúrótornyokat a PREDATOR IN THE BAY missio-ban???
  • feri0325
    #261
    bocsi a death of night pályán
  • feri0325
    #260
    elakadtam a hordók nál. help me
  • Firerock
    #259
    bemuontolod DAemon Toolsba és nini bejön az Autorun
  • Virgil12
    #258
    PLS valaki segítsenPLS
  • Virgil12
    #257
    Csá megszeretném kérdezni hogy hogyan kell felrakni a Jaws Unleashed-Razor 1911 verzióát???Én torrentbe töltöttem le és nem tudom hogy hogyan lehet felrakni:SValaki elmondja nekem hogy hogy kell?????PLS
  • Dtomka
    #256
    Szisztok!Nekem az a problémám h a the dead of night pályát nem tölti be a gme:S!van vkinek vmi 5lete?
  • Firerock
    #255
    valakikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
  • bcrics
    #254
    teljesen egetértek korrekt hozzászólás,,,kivéve, összhatás:99%...nálam
  • Firerock
    #253
    császtok
    van 1 problémám a Predator in the bayben
    felvesze ma rozsdás torpedót ráköpöm a piros cölöpökre de nem akar felrobbanni
    mirt van?
  • Dave00
    #252
    ok.köccke a segítséget
  • Tinman #251
    A Final Chase -ahogy én csináltam:

    1. Soha ne menj messze a cápavadász hajótól, mert felrobbansz, hiszen belédlőttek egy csipogós/robbanós töltetet.

    2. Remélem már maxon van a farokcsapásos támadásod (power tulajdonság!).
    Ha igen, akkor csináld azt, hogy ezerrel úszol a cápavadász hajó körül és amikor a közelben vagy -az oldalát vagy az elejét támadd!- akkor engedd el a "feltöltött" farokcsapást.
    Kb. 5 jó találat és annyi a hajónak.

    Nagyon fontos, hogy ne foglalkozz semmi mással, csak a megsemmisítendő hajóval, ugyanis a kis tengeralattjárókat hiába nyomod le, akkor is újra jönnek!

    De a legfontosabb: SOHA ne menj a hajó motorjához közel (hátulja), mert kapásból több, mint 50% életerőt levesz.
  • Dave00
    #250
    a final chase küldiben mit kell csinálni?
  • Tinman #249
    Tegnap kezdtem neki, mára már le is toltam.

    Egyet megtanultam: Nem érdemes a sok játszástól elferdült Gurus (43%)/Gamexaros véleményére adni, na nem mintha eddig adtam volna rá...

    Ez a játék szórakoztató volt, már pedig egy játéknak ez a lényege, és qrvára lényegtelen, hogy logikátlan dolgok vannak benne.

    Ahogy mondtam, tegnap kezdtem neki, de csak ritkán hagytam abba, mert tök jól elvoltam vele.
    A küldik egész változatosak, a grafika egyáltalán nem olyan borzasztó, a tengeri élővilág is egész pofás (ha 30 féle hal nincs benne, akkor egy sem + rákok + bálnák + cápák, +polipok + korallok még pingvin is van!), ahogy a sztori is jópofa.

    Nem ez volt az év játéka az biztos, de egy frankó kis vízalatti őrjöngés változatos küldikkel (vannak Boss harcok is, sőt még a cápa tulajdonságai is fejleszthetőek)-

    43%-ot adott rá a Gurus arc, gondolom azért mert nem volt gamepadja.
    <--gáz (nem a gamepad hiánya, hanem a szegénységi bizonyítvány, hogy gamepaddal ki sem próbálta.)

    Ehhez a játékhoz nagyon ajánlott a billentyűzetet elfelejteni, de aki a POP-Warrior Withint letolta billentyűzettel, annak ez sem lehet probléma ;-)
    Én egy Logitech Dual Actionnel kiválóan elvoltam és kb 5 perc alatt szoktam meg az irányítást, teljesen olyan mintha az ember egy konzolos játékkal nyomulna, csak itt akár 1280*1024-ben is lehet trancsírozni, which is nice.

    Éppen tegnap előtt toltam le a Stubbs the Zombie-t (most ilyenem van na...) és az bizony sokkal gyengébb volt.
    Ennek a játéknak van színvilága, hangulata és baromira jól átérzi néha az ember, hogy milyen lehet cápának, vagyis egy erős és villámgyors dögevőgépnek lenni.
    Már pedig a játék készítőinek (akik MAGYAROK) pontosan ez volt a célja... megalkotni egy cápaszimulátort... szerintem nagyon jól sikeredett, csak a sok agyatlan zombi képtelen elfogadni, hogy nem egy delfinnel labdázik, hanem egy ragadozóval tép szét embereket.

    Ha segítség kell csak szóljatok, mert éppen 10 perce vittem végig :-)

    Szerintem:

    Grafika: 60 %

    Zene: 80% --> Gurus csóka szerint a zene nagyon frankó volt, viszont 50%-ot adott csak rá... kissé tudathasadásos a srác

    Játékélmény: 60 %

    Összhatás: 65%
  • Tinman #248
    Csak saját magaddal szúrtál ki...
    Egyszerűen a Tail Whip támadással kell párszor az uszályoknak nekinyomni.
    Kb. 1 perc alatt legyűrhető ellenfél.
  • HF
    #247
    Áh, megvan.
    Azért aki nem tudja, annak segítek: A mini tengeralattjárókat kell szétszedni, és a belőlük kihulló bombával kell megdobni.
  • HF
    #246
    Üdv mindenki.
    A BLOOD ON THE BEACH nevű küldetésnél akadtam el, ahol a polgármester hajóját kell elpusztítani. Fél órája cibálom, de az élete egy bizonyos szintnél megáll, és nem lehet tovább sebezni. Tudja valaki a megoldást?
    Segítségeteket előre is köszi.
  • Kemény Husi
    #245
    PC demót még soha nem láttam, hogy őszinte legyek, nem is nagyon hiszem, hogy létezik...
  • Prince of Máté
    #244
    Valószínűleg nem elég neki annyi memória, ajánlott azért 1 gb.
    De 2 szer kérdeztem már vki KINEKT PLT A PC DEMORA
  • Kemény Husi
    #243
    Valószínűleg nem elég neki a videokártyád, néha velem is megesik. Vedd kisebbre a felbontást, vagy várj egy kicsit a paus menüben, míg megnyugszik.
  • vixo
    #242
    Nem tudja valaki,hogy hogyan tudnék javítani azon,hogy ne akadozzon,mert van néha olyan a játék folyamaán,hogy egy kicsit elkezd akadozni és ez egy kicsit idegesítő :(
  • vixo
    #241
    Hi all!!

    Egy kis segítség kellene.Letöltöttem a játékot és megvan minden fájl hozzá,de amikor kicsomagolnám,egyszerűen nem csinál semmit,csak ugrál,hogy 1%-0% ; 1%-0% és ezt ugráltatja,majd kilép,mintha minden rendben lenne,de nem csomagol semmit,de még csak hiba üzit se ír ki.Aki tudna segíteni,azt naon xépen kérem segííítsen! PLS!!!!!
    Előre is Kösz!
  • Prince of Máté
    #240
    LINKET A PC DEMORA PLS
  • vixo
    #239
    Hi al!!

    Egy kis segítség kellene.Letöltöttem a játékot és megvan minden fájl hozzá,de amikor kicsomagolnám,egyszerűen nem csinál semmit,csak ugrál,hogy 1%-0% ; 1%-0% és ezt ugráltatja,majd kilép,mintha minden rendben lenne,de nem csomagol semmit,de még csak hiba üzit se ír ki.Aki tudna segíteni,azt naon xépen kérem segííítsen! PLS!!!!!
    Előre is Kösz!
  • rasta123
    #238
    na meg van! továbbjutottam. már annál a küldetésnél tartok amikor bennem van az a csipogó bomba vagy mi az. elég nehéz mert állandóan mozgásban kell lenni mert azok a mini tengeralattjárók össze-vissza küldik a torpedókat. :D További jó szórakozást a játékkal!
  • Kemény Husi
    #237
    Átjutottam, de az már a Facality küldetés. Miután kiszedted a dög szemeit, állj be a helyiség tartóoszlopai elé (a shark vision jól jelzi őket), és mikor támad, gyorsan ússz el az útból, így az oszlopokat fogja egyesével szétszedni.
    Egyébként lassacskán már készül a magyar végigjátszás is.
  • Prince of Máté
    #236
    PC demot akarok!!!
    Googleben nem találtam!!!
    VKI LINKET PLZ
  • rasta123
    #235
    üdv all! jutott már valaki túl az óriás kalmáron ami a "THE DEEP" küldetésben van????
  • vixo
    #234
    Hogyan tudok sfv ellenőrzést csinálni és ez mire jó?
  • doxadmin
    #233
    és mit lehet kezdeni az utána lévő olajfinomítóval vagy mivel?? ott elakadtam
  • doxadmin
    #232
    oks kinyírtam a búvárokat

    Ha nincs crc fájl, és ha van is, egy próbát megér hogy a 001, 002 -es fájlokat csatlakoztatod a winrarhoz, és simán kicsomagolja
  • Harly18
    #231
    Csináltál sfv ellenőrzést?
  • vixo
    #230
    Hi al!!

    Egy kis segítség kellene.Letöltöttem a játékot és megvan minden fájl hozzá,de amikor kicsomagolnám,egyszerűen nem csinál semmit,csak ugrál,hogy 1%-0% ; 1%-0% és ezt ugráltatja,majd kilép,mintha minden rendben lenne,de nem csomagol semmit,de még csak hiba üzit se ír ki.Aki tudna segíteni,azt naon xépen kérem segííítsen! PLS!!!!!
    Előre is Kösz!
  • Kemény Husi
    #229
    Ha arra gondolsz, amelyik egy olyan roncsban van, mely három részre van osztva, és te csak a "középső szakaszba" tudsz beúszni, úgy, hogy össze-vissza támadod a a hajót a megfelelő oldalakon, mikor középen halad át, elkaphatod. (A roncs melletti aknákat célszerű felrobbantani a könnyebb haladás érdekében.)
  • doxadmin
    #228
    azt a rohadt búvárt kibemenekül a hajóba hogyan lehet onnan kiszedni??? próbáltam már mindenhol 1 órát csak próbálkoztam de sehol sem tudok bejutni a hajóba! A másik kettőt simán elkaptam, már csak 1 maradt!!!

    Valaki segítsen!
  • Kemény Husi
    #227
    wanadoo.atw.hu, 119-es hozzászólás.

    Természetesen a soron következő, The Deep című küldetésnél is elakadtam. Gondolom, a hatalmas csövek egyikébe kell bemenni, hogy eljussak a control roomba, viszont olyan erősen szív magába a rendszer, hogy nem tudok eljutni egy oldaljáratba sem. Tanácsa van valakinek, vagy forduljak a végigjátszáshoz?
  • Nánási
    #226
    Hello mindenki!
    Én most regisztráltam a rendszerbe, és nagyon érdekelne, hogy honnan töltöttétek le, vagy honnan szereztétek meg a cápás játékot, mert a barátnőm full cápa buzi, és gondoltam örülne, ha megszerezném valahonnan.
    Nagyon hálás lennék, ha segitenétek! :)
  • Harly18
    #225
    Én mikor láttam a cápa filmet, már akkor reméltem, hogy lesz egyszer ilyesmi játék. Egyet találtam a Shark Huntingot, de az kicsit más kategória. Szóval ezzel a játékkal napokig játszottam volna, pedig nem szoktam, de annyira idegesített, mikor végre túljutottam egy kemény részen, s lellát, hogy azt nem lehet leírni. Ilyenkor én meg félreteszem pár hétre-hónapra, s újra előveszem. Akkor máe nyugodtabban tudom nyomatni :)
  • Kemény Husi
    #224
    A Wikin free roam módnak nevezik, mikor küldetésen kívül mindenfelé úszkálhatsz Amity körül, a'la GTA. Amúgy én 2005 júniusa óta NAGYON várom. Mikor először olvastam róla, úgy nézett ki, már augusztusban kiadják. Egy évet késtek.