7
  • Hegyikecske
    #7
    jaja canon rulz... a400.. kicsit sajnálom h leminősítette belépőszintűnek, mert kategoriája alapján sokkal többet tud mint a hasonló árkategoriájú modellek! Viszont még így 1év elteltével is jó modell, csak azon csodálkozok h mivel ez is tud videót mért nem került be az adatlapjába? vagy itt még olyat nem néztek ?:D
  • PResident Evil
    #6
    Canon iz da best... A75 ;)
  • Cat #5
    nagyobb optikai zoomnál csökkenne a fényerő és romlana a képminőség, ezt ellensulyozandó nagyobb objektiv kéne, ami meg megdrágitaná az egészet
  • gz8
    #4
    Én teljesen elégedett vagyok az én kis A80-asommal!

    Mindazonáltal jobb lenne, ha nem digitális, hanem optikai zoomra gyúrnának, de hozzáértők szerint 2x-es digitális zoom fölött már ugyanúgy zajos a kép, szóval nem oszt, nem szoroz...
  • ThomasTheKoRner
    #3
    Szerintem 3 Mp is de mindegy...
    Az viszont egyértelmüen látszik hogy a canon szándékosan nem fejleszti ezeket a gépeket semmilyen irányba,mert már így is túl sokat tudnak a saját árkategóriájukhoz képest!
    A60-->A70 semmi fejlődés csak nagyobb ccd
    A65-->A75 Szintén semmi forradalmi újitás,csak néhány apróság
    A80-nál ugye bejött a kihajtahtó lcd,amit a 85 nél meg már elhagytak most meg a 95-nél újra itt van,csak nagyobb ccd-vel.
    Szvsz aki legalább egy A70-es géppel rendelkezik semmi értelem hogy cseréljen bármelyikre is,mert 0 fejlődés van a generációk között.
    Azon viszont jókat röhögök amikor ilyeneket hangsúlyoznak ki egy-egy új terméknél:
    " Digitális zoom terén az eddigi 3,2x helyett 4,1x áll rendelkezésünkre."
    Ez már valami!
  • Sheltem
    #2
    Nekem A80 van, de nem igazán látom értelmét A95re cserélni. A picit nagyobb LCD hasznos(pláne manuális fókuszállításnál), de kb ugyanazt tudja ahogy elnézem, 4mpixel meg sztem kompakt gépeknél bőven elég.