445
  • Vass Gábor
    #445
    Hát igen mert törölték a játékot.
  • biomage
    #444
    upsz rosz helyre irtam xD azt hittem hogy a tv topikba irtam xD
  • biomage
    #443
    Hali

    Lene egy kérdésem, csak az olvasa el a spoilert aki látta az 5 évadot teljesen :)olyan ne olvasa el aki nem látta az 5 évad 9 részét, mert nagy spoilert olvasna
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a tollánok feltünnek még a sorozatban a Goauld támadás után? "Between Two Fires"
  • Istencsászár
    #442
    Soha nemfog megjelenni típusu:)
  • Kövesdi A
    #441
    lehet tudni valamit eröl a játékról , mikor jönn ki kijönne ? milyen tipus lesz végülis stb !
  • Istencsászár
    #440
    Nincs sehol semmire és nem is lesz, CSAK SG MMORPG pécére.
  • djmassive
    #439
    figyeljetek én most új vaok és aszt szeretném kérdezni hogy:
    Ez van PS2-n
    ha van akkor hol tudom letölteni torrent-be?
  • spatz
    #438
    Az eredeti 3.14 rész kimaradt és később lett, a sorrend most:
    3.évad:
    Episode 01 - No Man's Land
    Episode 02 - Misbegotten
    Episode 03 - Irresistible
    Episode 04 - Sateda
    Episode 05 - Progeny
    Episode 06 - The Real World
    Episode 07 - Common Ground
    Episode 08 - McKay and Mrs. Miller
    Episode 09 - Phantoms
    Episode 10 - The Return (Part One)
    Episode 11 - The Return (Part Two)
    Episode 12 - Echoes
    Episode 13 - Irresponsible
    Episode 14 - Tao of Rodney
    Episode 15 - The Game
    Episode 16 - The Ark
    Episode 17 - Sunday
    Episode 18 - Submersion
    Episode 19 - Vengeance
    Episode 20 - First Strike
  • haxoror
    #437
  • ImRe18
    #436
    Csao! Nemtudja vki, hogy a Atlantis 3. evadban mien evadsorrend kavaras volt pontosan?
  • Kövesdi A
    #435
    tejó ég hát ez véletlenül a battlefield 2142 höz nincs ilyen mod ?
    nah egy ilyen hasonlo játék jó lene küldetésekel !
    nem tom mi olyan nehéz nekik benne hogy nem tudják meg csinálni még ha nem is lenne a grafikailag tökéletes közepes szintü de ök ott szorakoznak !
    hogy ez vagy ez legyen !
  • joebacsi
    #434
    tolhatod botok ellen :D
  • haxoror
    #433
    És pont ezért soha nem is fogsz olyan helyen melózni...
  • Serpa
    #432
    azt nem sajnálom.
  • grebber
    #431
    Nem olyan helyen melozok ahol kell tehát inentől kezdve leszarom az angol igaz játékokbn hátrány de ez van.
  • haxoror
    #430
    Ez olyan mint hogy vennék én könyveket ha nem kéne hozzá tudni olvasni...
    Baszki, 21. században angol tudás nélkül lassan mindenki lehúzhatja magát szal a helyedben elkezdenék tanulni
  • haxoror
    #429
    Francba pedig reménykedtem hogy lesz singleplayeres SG játék :(
    Mondjuk az MMO is lehet jó csak kurvára nincs időm rá :/
  • grebber
    #428
    Én tolnám összes létező mmoval ha lenne full magyar nyelven de ilyen nincs:(
  • öregharcsa
    #427
    hááát valahogy engem soha nem vonzott az mmorpg....ne kérdezd nem tudom miért...na meg nincs is időm rá....
  • Istencsászár
    #426
    MMORPG-re gyúrnak... amig nem kerül a liszensz egy uj bandához ebből nem lesz semmi. Az egészet ps2őre csinálták, valamint a pécés átiratot, nemlett volna nagy durranás, így annyira nem is sajnálom hogy nemjött ki. MMORPG-re kiváncsi leszek h mekkora tömeget tud majd vonzani ill meddig marad talpon, mert láthatjuk sorra buknak meg mivel ennyira kevés rá az igény, inkább a jónép a minden igényt kielégítő állandóan fejlődő professionális játékhoz a WOW-hoz húzódik ( énis ). Ha sikeres lesz és jó! ez a játék, elterjed világszerte ( nem csak a nyomi amcsiknál ) akkor biztos belépek a világába. Simán csinálhatnak egy nagyon jó Csillagkapu játékot, az internet minden megad, az MMO erre lett kitalálva, csak a világot az interfészt kell megépíteni és mehet a menet át léphetsz a kapun egy uj világba. Remélem nem szúrják el...
  • öregharcsa
    #425
    nem értem mi olyan nehéz ebben hogy törlik folyamatosan a játékokat....
    csinálnának egy hasonló játékmenetet mint a gears of war-ban van (csak hasonlót legalábbis 1-2 küldi erejéig) és legalább olyan faca grafikát az überkirály lenne(természetesen hozzáigazítani az SG sorozat történeteihez)...vennék az emberek mint a cukrot...én legalább is biztosan...
  • grebber
    #424
    Dark Sector után 2. amit törölnek jóvan fasza :(
  • Istencsászár
    #423
    'Stargate SG 1: The Alliance' No More ...

    According to an unidentified MGM insider source, plans for a possible resurrection of the ill-fated Stargate SG 1: The Alliance singleplayer game from JoWood/Perception have been canned alltogether and MGM, as license holder, has shifted its focus and resources to Stargate Worlds, the MMORPG under development at Cheyenne Mountain.
  • macgyver8
    #422
    Megvan valakinek a Stargate sg1 6-7-8-9 évad magyarul? Nekem az kéne mert a töbi megvan, és ezek hiányoznak.
  • Serpa
    #421
    legyen egy betatest, azt kiderülne.
  • Istencsászár
    #420
    Namost az a kérdés merül fel hogy JoWooD álltal "trágyának" titulált, részben elkészített anyagot fejezik be, vagy ujra kezdik az egészet az alapoktól...
  • grebber
    #419
    Mégis él a Stargate SG 1?
    [2006. szeptember 27. @ 13:48 - Berkenye]

    Egyes források tudni vélik, hogy a Stargate SG 1: The Alliance című hányattatott sorsú sci-fi akciójáték fejlesztése a háttérben újra megkezdődött.

    Történt ugyanis, hogy a fejlesztést leállította az akkori kiadó, a JoWooD, mivel a készítők nem tudták hozni az elvárt minőségi szintet. A legutóbbi, egy évvel ezelőtti infók szerint a kiadási jogok a Namco-hoz kerültek. Most úgy tűnik, január óta a Perception stúdiója után egy másik fejlesztőcsapat vette át, illetve kezdte újra a munkálatokat. Az MGM (az eredeti Csillagkapu licenc tulajdonosa) nyilván nem hagyja kárbaveszni az anyagot, pláne, hogy érkezik a Stargate Worlds című MMORPG is.

    info: Gamestar
  • Csero90
    #418
    Sajna nem lesz!!!
    Törődjetek bele.
  • Kövesdi A
    #417
    most akkor lesz ilyen játék mert hűt régota csak egy fajta kacsa hireket lehet halani lesz nem lest ?
    most akor leszés mikor ?
  • Serpa
    #416
    MGM oldalán semmit nem találok.
  • grebber
    #415
    Ha jól vettem ki azt irja hogy egyik oldalon életjeleket véltek felfedezni a gamet illetően hogy szeptemberre a boltokban lesz!
    PC melett Xbox-ra is jön.

    Ezekszerint nemhalt még meg a projekt?
  • Serpa
    #414
    németül beszélők előnyben

    lefordítaná vki
  • hispan2
    #413
    De rég jártam itt és milyen keveset írtak azóta... :(
    Ja és azóta sincs StarGate játék... :(
  • LORdRiVE
    #412
    Akkor félreértettem... *elpirul*
    Azt hittem hogy az oldalra érti.. >_>
  • joebacsi
    #411
    szerinte a 6600gt nemtúl erős kártya, nemtudom mit nem lehet rajta érteni :)
  • LORdRiVE
    #410
    Valahogy úgy, hogy más is értse?
  • Istencsászár
    #409
    bújtaott reklám:)
  • reaper4
    #408
    hát az erőstől is messze áll :D
  • LORdRiVE
    #407
    http://worlds.csillagkapu.hu
  • hispan2
    #406
    Pontosan az lett, amit mondtam régebben, bár nem hiszek a próféciákban. Ugyanis várható volt, hogy az MGM fejesei nem égetik be magukat meg a stargate "márkanevet" egy olyan dologgal, ami közel sem penge.
    Persze azt még mindig nehezen értem, hogy mért kell egy ilyen közkedvelt témakörben ilyen sokáig játékra várnunk, de legalább ha jön, akkor az már jó lesz. Ez azonban már a jövő, nem tudhatjuk, mi fog történni. Reméljük a legjobbakat.