262
MTX:Mototrax
  • crazyclone
    #222
    milyen kár hogy ezt a kib*tt faxa gammát ilyen kevesen nyomják pedig kurva yo csak nem sokan ismerik milyen jokat lehetne multizni asszem meg kell várni a kovetkező motocrossos gammát hogy legyen belőle valami ....hmm pedig én 3szor full végigtoltam már tobbszor mint egy akármiylen kozismert gammát izlések és pofonok.....vagy nem inkább az ismerettség hiányzik belőle de az mx vs atv messze nem olyan jo mint ez pedig nekem egy ilyen video meghozná a kedvem egy virtuális motorozásra rossz időben
  • gyuri50
    #221
    HELÓ
    ÉN AZT A SZAR 360 AST NEM TUDOM MEGCSINÁLNI VALAKI MONDJON TIPPET!!!!!!!!
    KÖSZI
  • Firerock
    #220
    valaki bizto s válaszolt neked
    de azért mondom
    a Spacet nyomod az ugrató előtt
    és amikor az ugratón van akkor elengeded a Spacet ás megnyomod a Shiftet
    és kész:D
  • mastadoc
    #219
    Sziasztok!

    Segítene nekem vki, h hogyan kell nagyot ugratni? Szóval a problémám az, h a butterfly-ban sehogyan sem tudom a középső (legmagasabb) karikából kib*szni az üveget. Előre is thx
  • gamerboy91
    #218
    Priviben ment.
  • Savmacska
    #217
    honnan tudom letöltenia játékot ? akár ingyenes akár nem .....
  • fireball
    #216

    Serial: XRCKZFBCHRZSXNKK
  • Balee 007
    #215
    Hy all! Akinek megvan a cd kulcs az írja meg , mert nekem elveszett! Előre is kössz mindenkinek!
  • fireball
    #214
    mi régen kentük a multi haverral,de má nemtom hogy...
  • Quki
    #213
    hogy a faszomba lehet neten jáccani? emrt hiába nyomkodom be haverom ip jét , mert csinált már szervert de nem találja ez a szar...vki pls help
  • Free
    #212
    hol lehet a freeride pályákon az elsőnél megtanúlni az 5. ugrást? a cliffhanger lenne az sztem mert annélkál nem tudom megugrani a 2.pálya 2. sessionját sajna. minden megy de az nem és nem is taléálom pedig párszor már körbenéztem a pályán
  • fireball
    #211
    honnan tudnám lekapni a gémet?
    vaze,sehol se találom,nagy torent oldalakon se..:(
    5let?
  • danj
    #210
    ja és vacak007 a gamespy-t tedd fel reggeld magad és ugy tudsz játszani de nem sokan vannak max van 3 szerver és 10 játékos
  • danj
    #209
    csátok

    én nekem ki van pörgetve a játék iletve még nincs mert a freerideba nem találom azokat a helyekt ahol trüköket kell bemonyoni szoval aki tud az segitsen nekem valahogy ja és akinek kell a mentésem szoljón
  • vacak007
    #208
    Sziasztok nem tudja valaki hol lehet a neten játszani, egyedül már elég uncsi.
  • constantin
    #207
    Hy.Valaki tudna olyan oldalt írni ahonnan ingyen le lehet tölteni mert az enyém crc hibás és mégegyszer nemakarok befizetni warezra.Előre is kössz
  • Mátéka14
    #206
    Csá!
    Ha valaki tud adni mentést,bővítményeket(pl:ruhák motorok,stb.....ami van)bármit az lécci adjon linket vagy küldjön [email protected]

    Nagyon köcce!
  • zmeor
    #205
    Csá!
    Megtudnátok mondani hogy a backflippet hogy lehet megcsinálni? mert sehogy se akar összejönni a Tutorial-nál

    kösz
  • Balee 007
    #204
    Hello mindenkinek! Egyszerűen nem tudom megcsinálni az utcsó freestylet!!!!!!!
    Nem tud valaki ebben degíteni??? Pl.:van valahol letölthető mentés??
    Ha van légyszi írjátok le a címet köszi
  • XerPY
    #203
    sziasztok!!!
    megvan a backflip!!
    egy kérdés:itt visszaolvastam és láttam hogy versenyeztek valamibe elmondanátok nekem hogy mivel versenyeztek és én is beszálhatok??
  • XerPY
    #202
    sziasztok !
    elakadtam a játékba a freestyle-nél amikor bACKflippet kell csinálni és nem tom megcsinálni segítsetek!
  • Danman
    #201
    Nem tudjátok vlen,h hol van a llegelső free ride pályán az uccsó Trickspot,mert sehol nem találom....És a cliffhanger t (asszem ez a neve) hol lehet megtanulni?(le, fel, S)
  • crazyclone
    #200
    na rájottem
    eccer az elso freeride pályán meg kee tanuuni ott a garázs mellett a szivacsos ugratoonáá
    miko carrierbe vagy akko az egyik emberkéné!
    ottan az ugraton kee megnyomni a fel le A-t!
  • crazyclone
    #199
    Én se tom hogy kee backflippet csálni mind a heelclickert cinájja!
    Vki mondja má me hogyan kee! plíííííz!!
  • Multimax
    #198
    Hali nem tudja valaki hogy lehet-e a játékban állítani a fényerőt?
  • Belton
    #197
    aKKOR KELL megnyomnni a gombokat amikor a rámpa tetején vagy akor hirtelen egymásutánnn ...
    az a lényeg gyorsan kell és amikor elhagyod a rámpát....
  • DJ RX7
    #196
    valak tudna segiteni hogyan lehet megcsinálni az a kurva backFlipet fel le és d vagy fordítva nem sikerül valami tippet valaki tud adni.
  • CeleronMaster
    #195
    sziasztok pls küldjön nekem valaki egy lehetőleg végigvitt save-t a [email protected] -ra . előre is köszönöm
  • Mcrider9
    #194
    Hellosztok.
    Naon elakadtam plz valaki monjon valami tippet vagy adjon save-t. Ott járok hogy a Freestyle és a Freeride végig megvan. A Super cross-ból csak az 1. és a motor crossból az első 2.De az utóbbi ketőbbe képtelenség nyerni.:(:(
    Előre is thx a válaszotokat.
  • Travis Pastrana
    #193
    giga master! látom kértél save-et....küldjek egyet?
  • Travis Pastrana
    #192
    héé!!!Juventus! ami képet betettél a THOR-os ruháról...a save-et el tudnád küldeni ide:[email protected]
  • Travis Pastrana
    #191
    Hello!

    Én még új vagyok de máris van egy kérdésem....van valakinek ojan mentése amiben már van FOX-os felszerelése?kellen a szép ruhák miatt..
  • taschner
    #190
    valaki letudná írni a trükkök leírását pontosan és mit kell csinálni a játékban.Valami végigjátszás formára gondoltam,ha már magyaritás nincs és lehet,hogy nem is lesz.Mindenki csak autost magyarosit miért nem lehet motoros játékott is.A no cd-t leszedtem én is de nem megy vele mert az első cd a telepitő a második a játék menet.Valaki [email protected]
  • GiGa master
    #189
    hy valaki tudna adni savét?megköszönném!
  • Laciiiiiii
    #188
    BAZZ!! NEM CSINÁLJA MEG.. VAN RÁ 1 PERCEM.. ÉS CSINÁLOM.. ÉS NEM MEEGY!!! ERRE VARJÁL GOMDOT
  • Rolesz
    #187
    Vazz... itt mindenki ilyen béna???
    A Backflip teknikályával csináld!
  • Laciiiiiii
    #186
    Nekem is ez van.. JO volna tudni:)
  • Montyle
    #185
    Hogyan kell megcsinálni a Ciffhanger-t azt tudom hogy le föl s
    de nem csinálja meg....valaki segítsen...előre is kösz
  • Rolesz
    #184
    KBBZ irigelsz mert nagyobat ugrotam mint te?
  • Laciiiiiii
    #183
    MEGVAN.. CSAK A KODOK ZAVARTÁK BE:)