12410
Battlefield 2 - Point of Existence 2
  • Zs0lt1
    #115
    Ez egy dolog persze, de ha a kopirájt ló védi munkáját, akkor azt más ne nagyon használhassa fel, ebben igazuk van nekik.
    Bár a pályakészítő megtehette volna azt pl, amit az fh-ok megtettek a bg42-sekkel.
    Bár az irtó g.ci lenne az biztos.
  • polak
    #114
    sebaj, lesz másik 20
  • haxoror
    #113
    a DC-sek akkor szóljanak be ha végre kiadták a .8-at addig meg szarni a fejükre szvsz
  • Zs0lt1
    #112
    Nna ezt a pályát sem fogjuk látni soha.
    Állítólag a készítője lenyúlt valami modellt az eredeti pályából és a DC-sek nem engdik meg neki, hogy felhasználja.
    Ennyi. Kár, pedig jól nézett ki szvsz.
  • Cobra.
    #111
    A pálmafa még elmegy, de a gaz az nem kéne oda, főleg az út közepére.
  • Zs0lt1
    #110
    Meg a pálmafákkal sem stimmel a dolog :)
  • Zs0lt1
    #109
    Már scak az a kérdés, hogy lehet irakban fű augusztus végén :)
  • ghost cb
    #108
    ja csak kinött egy kicsit a fű
  • Zs0lt1
    #107
    EZ a kép ismerős? :)
  • Zs0lt1
    #106
    Ebben a fórumban van egy single player patch, amivel működnek a pályák, bár néhány még mindíg visszabasz az asztalra :)
  • DannyL
    #105
    Fasza ez a mod! Csak rá ne szokjak...
  • ghost cb
    #104
    milyen topic is ez
  • polak
    #103
    az ajánlott:) elég lesz a minimum is...:) nincsenek nagy igények és akkor minden jo és szép:) nekem is akörüli a proccom és marad is:) szerintem elfutkos rajta a bf2:) az ő malmukra hajtják de ezzel nincs gond, aki milkos az köcsön is hogy szépen nézze! ahogy látom a te géped nem rossz ugyhogy neked se lesz sok gondod...
  • Sunz
    #102
    Szerintem ebből a config-ból max a 9800 az ami nem kell. Illetve nem szükséges. Hattorival(polak) egyet értve az még talán jövő ilyenkor sem lesz 20k, de a 9600 is meg fogja tenni szvsz. (remélem mert vga-t nem lez pénzem cserélni féleven belül mégegyszer).

    Az anyagi része meg más tészta, én dolgozom, és úgya rakom össze a pénzem (albérlet mellett a saját fizumból). De nekem aránylag jó pénzt ad a cég havonta. Viszont ismerek olyan BfV-seket is, akik csak nagy erölködésre most raktak össze egy 1500-1600 körüli gépet. Szerinted nekik lesz pénzük fél éven belül újjat venni?

    Az már csak egy másik kérdés, hogy a Bf2 mikor majd a kezünkbe vesszük, akkor mennyire jól fog elmenni egy 2600-os gépen 1G RAM-al, meg egy 9600-as kártáyval. A Játékfejlesztők nyugaton minig is a PC-alkatrészgyártók (főleg VGA-gyártók) malmára hajtják a vizet. Azon sem lennék meglepődve, ha majd az ajánlott kártya az X800 lennne. Remélem nem jön be. :(
  • polak
    #101
    szerintem nem lesz vészes ez a bf2 átállás! gépigényesebb lesz de nem a maximum felbontást maximum grafikával kell erőltetni... még bfv-ben se... a 9800 tuti nem lesz olyan olcso:) 20ezer huf lesz kb a 9600 valamelyik egyede, az pedig tojás sütésre tökéletes:)
  • arty
    #100
    kz: én értelek viszont téged, és hidd el nekem, egyről beszéltünk ;)
  • arty
    #99
    szted 2005 közepére nem lesz pénze valakinek egy 12 ezer forintos 2500/2800+ procira, meg egy 20 ezer forintos 9800asra ? :)

    sztem lesz ;)
  • Sunz
    #98
    Jah és még egy a DC-seknek:

    Basrah Edge 1. kép
    Basrah Edge 2. kép

    Ezek is azok, de inkább csak linkben szúrom be mert ezek is nagyok!
  • Sunz
    #97
    Na és egy kis kedvesség a régi Bf-eseknek a PoE mapper-eitől:




    Ismerős pályák? :)) Egy mini-mod segítségével ezek is elérhetők lesznek szombattól, he minden igaz..:)
  • Zs0lt1
    #96
    Igen az igaz, hogy elég sötét, egyszer-kétszer bele is vittem a repcsit a tengerbe :)
  • kz
    #95
    ne féljél, csak gyere jáccani.
    remélem a TS-t megtalálom!
  • Yan
    #94

    Elöre félek :)

    Sunz: nagyon sötét ez a pálya :(
    ilyen van DC-ben is, ki is ürült mindig a szerver amikor az ment. De azért próbálós :)
  • kz
    #93
    Mindenkinek tessék reszketni kéremszépen, mert ma kora délután (13:30-tól) végre én is kipróbálom ezt a mod-ot, és akkor lesz aztán nemulass!
  • kz
    #92
    nekem teljesen zavaros az amit leírtál, de ha te úgy érzed egyről beszélünk, akkor rendben.
  • Zs0lt1
    #91
    Jah és az egyik zászló a levegőben van. Úgy, mint a No Fly Zone-ban.
  • Sunz
    #90
    Na és akkor egy kis izalítő a következő PoE patch egy pályájáról, melynek neve Over Bioko. Ma éjjel módunkban ált Zs0lt1 barátommal tesztelni :) Király és hangulatos Dog-fight map kb 8-8 Vadászgéppel, és 2-2 helivel, 2 befoglalható zászlóval. Ime a képek:





    A map egyébként letölthető innen:
    Over Bioko Map
  • Sunz
    #89
    Ezzel nem értek egyet, sokan nem fogják tudni majd a gépüket oda feltornászni. Szerintem, nem lesz olyan gyors az átállás. A PoE meg elsősorban nem a helikről szól, és hála istennek, meg a fejlesztőknek a helik páncélzatát legyangítették annyira, hoy a BfV-hez képest már nem lelőhetetlen, felülmulhatatlan csodák, hanem egy fegyver, ami ha jó kézben van, akkor nagy segítség lehet... ha nem... akkor IJ. :)
  • arty
    #88
    persze hogy bfv alapu... de nem ez volt a kérdés ;) izé.. nem is volt kérdés ;) a bf-v bolti game, ez meg egy ráépülő mod ... de ha pl. a honi helyzetet nézed, már a DC a király ;)

    a kérdés az, a bf2 megjelenéséig kinövi e magát a POE avagy marad mindenki a DCnél... én szivesen átállnék a jobb gfx, a fű miatt, de ilyen helivel ez csak egy gagyi probálkozás DCtől szebb GFX-el. :)

    bf2 a videok alapján mindent visz, nullázodik majd a bf/bfc/modok játékosainak száma :)
  • Lacc
    #87
    Na végre linux server :) Csak még nincs értelme indítani. Ha a Vietnam'o'matic visszaáll akkor tudok indítani én. Addig 2nek semmi értelme 10 playernek átlagban :)
  • Sunz
    #86
    majndem kihagytam:
    Kenya
  • Sunz
    #85
    Egy kis helyszintanulmány. Térképek:
    Szudán
    Ethiopia
  • Zs0lt1
    #84
    Van már linux szerver!
    http://downloads.hypernia.net/hyperelite/PoE_Beta1_linuxserver.tar.gz
  • Sunz
    #83
    Ez nagyon igaz, most ez van, és ha figyeltek, a PoE is egy kicsit a Bf2 alapjaira épül. Na ezt a játék elméleti síkjára értem, hi-tech technika, arab, vagy afrikai világ, és stb. :)
  • haxoror
    #82
    a PoE is BFV alapú :P

    az ASE szerint per pillanat a világ 1150 DC szerverén 2296-an játszanak míg BFV-re az 1886 4433 szám van :)
    a közeljövő a Vietnamé és a rá készülő modoké, a sima BF motorból nem lehet előhozni sokkal jobbat mint a DC

    egyébként meg tök fölösleges erről vitatkozni hiszen jövőre kijön a BF2 és onnantól mindenki azzal fogja nyomni :D
  • arty
    #81
    nem két gomb egy heli, repülö irányitása, könnyen meghalsz, mert relativ real a sebzés (najo, ez tulzás, de nem egy quake) - sztem egyről beszélunk :) azaz arrol, hogy nem skill, azaz némi tudás kell a játszásához (már, ha jol akarod játszani)
  • arty
    #80
    te a bf-v t mondtad a dc ellenében... nem a POE-t. olvasd el lécc, mit is irtál mire ;)
  • Zs0lt1
    #79
    Ez kva jó! Soha nem láttam még Abrams-ot belűlről.
  • ghost cb
    #78
    Jaaa, akkor jo. De félreérthetően írtad : )
  • kz
    #77
    Vajon mit értünk "skillesebb játékosok kiszolgálása" alatt?
    Nekem pl azért jött be a DC, mert kevés lövéssel lehet embert ölni, vagyis viszonylag élethű a gyalogosharc.
    Szerintem te nem erre gondoltál!
  • haxoror
    #76
    a DC 0.7 verzsönön van és már jóideje egy csomóan játszák, klánok vannak ClanBase stb.
    a PoE csak két napja jött ki...