12410
Battlefield 2 - Point of Existence 2
  • errrtu
    #11926
    Na ja ezt az egy év garit nem is figyeltem :( viszont lehet hosszabbítani csak az a kérdés, hogy vajon mibe kerül?
  • Beers
    #11925
    Dell nem rossz, (nekem is D620 van és nem cserélném el sok mai szarra), de ott is sokféle széria van!Ennyi pénzért nem rossz az a hp, de az 1 év gari miatt én kihagynám!
  • Bartlebi
    #11924
    Szerintem az is fontos kérdés hogy mire akarja használni. Amit kinéztél az egész jó kis gépnek tűnik. Mondjuk én nem vagyok AMD párti de nekem is HP-van.
  • errrtu
    #11923
    nem jót írtam HP G62-A70EH WZ774EA FD 4GB kb.ilyesmi kellene

  • errrtu
    #11922
    150000 max
    fs-t biztos nem mert nem is tudom, hogy minek a rövidítése
    CQ62-A60SH kb ezek a paraméterek kellenének csak ez hp és mi ketten nem vagyunk barátok...
    szakértő barátom Dell-re szavaz de hasonló paraméterekkel egy olyan pont nem fér bele ha jól láttam

    ui:fs-fujitsu??? lol
  • Beers
    #11921
    Keret?
    fs-t ne!
  • errrtu
    #11920
    off

    kukk

    Notebook vásárlás előtt állok és szeretném a keresésemet kicsit szűkíteni legalább egy gyártóra. Vannak konkrét elképzeléseim és a pénztárcám is szab rendesen határt de a gyártókkal bajban vagyok. Vagy legalább mit ne?!

    előreisköszi

    on

    mikóiszunk :)
  • Landor
    #11919
    nah, a saját ts-t ne keressétek, nem látom értlmét tovább futtatni.
    a ts3-as hunts-en vagyunk
  • MaskimXul
    #11918
    amcsin, TG még mindig. Szerencsére itt kevésbé számít a ping, 140 körül még simán jó vagyok gyalog, járművekben meg mindegy.
  • Bartlebi
    #11917
    EU szerveren játszol vagy amcsin?
  • MaskimXul
    #11916
    Ja, és van is benne bug bőven :)
    Ezt leszámítva nagyon jó lett, rövidebbek a körök, rengeteg új jármű/fegyver, köztük egy régi favorit, az eurocopter tiger. A bugokat meg egy hamarosan érkező hotfix javítja majd.

    Itt a hivatalos trailer:

  • Bartlebi
    #11915
    úgy látom megjelent és szép nagy!
  • Gyuszopapa
    #11914
    Vasárnap este a 762 szerveren is összegyültünk 8-an,nagy részük német volt,de nem volt olyan jó csapatmunka mint az amcsikkal.
  • Beers
    #11913
    Nem rossz, kár hogy nem volt sose annyi időm, hogy a pr-t jobban megismerjem!
  • MaskimXul
    #11912


  • MaskimXul
    #11911
    Egy kis kedvcsináló a hamarosan megjelenő Project Reality 0.95 -ös verzióhoz.

    Realisztikus gránátvetők



    Cél lézeres kijelölésére alkalmas UAV



    Aknavető rendszer



    A több tucat új fegyverből egy pár:











    Mi-8



    BMP-2



    Panther CLV



    Telepíthető hidak

  • Xeption
    #11910
    Nem könnyű bármit csinálni így estefelé, ha meló közben lefáraszt a sok kedves ügyfél / mocskos f@szkalap.
    Kellene rendezni végre valami kis össznépi poe banzájt, hogy kiélhessem végre gyilkos hajlamaimat :D
  • Landor
    #11909
    nem, az élményre :D
  • Beers
    #11908
    kd-re mész? :D
  • Landor
    #11907
    ....bárkit is. :D
  • Maak
    #11906
    ehh, pedig a WH 40k-t is felpakoltam vegre :D
  • Beers
    #11905
    nehezebb lesz lelőni :D
  • Landor
    #11904
    nekem most csak mobilinternetem van otthon
  • Maak
    #11903
    mi van veled ocsi? neha feljohetnel ts-re, (ez mondjuk mindenkire vonatkozik)
  • Xeption
    #11902
    Utólag köszönöm mindenkinek
  • Gyuszopapa
    #11901
    POE szerverek
  • Gyuszopapa
    #11900
    TacticalGamer szerver
  • Gyuszopapa
    #11899
    Több is van de egy részük coop szerver a kereső néha külön mutatja.
  • errrtu
    #11898
    Talán mert csak annyi van ?! Szerintem...
  • Charly
    #11897
    Sziasztok!Lenne egy kérdésem miért csak 4 szervert látok?Poe 2.5 van fent.köszi a segitséget előre is.
  • Landor
    #11896
    gametrackeres címét linkeld már be pls, kirakom majd bannerba
  • Landor
    #11895
    :D
  • Gyuszopapa
    #11894
    Ahhoz képest nem volt laggos,igaz a ping nem volt valami alacsony.De csapatmunka az volt rendesen.Végre valami felüdülés a Codcampany 2 után.
  • errrtu
    #11893
    azért vannak onnan skalpjaim
  • Landor
    #11892
    naja, kurva laggos oda a cuuc :S
  • errrtu
    #11891
    Mintha az amcsi szerver lenne. Bufi spanjai tolják ott :) Jó játékosok és csapatmunka igazi kihívás. Pláne, hogy laggzik mint állat :(
  • Gyuszopapa
    #11890
    TacticalGamer.com szerver
  • Landor
    #11889
    melyik szerver volt ez?
  • Gyuszopapa
    #11888
    Ma hajnalba próbakép benéztem a poe szerverekbe és láttam hogy páran nyomják valami TG klánosok voltak tulnyomórészt,szerintem angolok voltak de felét se értettem mit mondtak mert gyorsan beszéltek,de azt nagyon értettem mikor azt mondták hogy"nice shot".Ez fél 2 fele volt és úgy eltelt az idő hogy 5-kor eszméltem rá hogy le kéne feküdni.Azt is írták hogy állítólag szerdán és pénteken szoktak játszani.
  • errrtu
    #11887
    akkor igyunk valamikor :)