2542
  • grebber
    #2542
    Stronghold 2 - megjelent egy modernizált változat
  • Hellokka
    #2541
    Hali! Nekem is van egy olyan gondom, hogy felraktam frissitette magát a game 1.4.1ig. Követtem a #2522 hozzászóló utasitásait, ameddig tudtam, csak elakadtam egy résznél.


    " -Ezen az oldalon kell megkeresni a crack-et.
    http://www.cracks.am/s.x
    Írd be ez után "SEARCH WITHIN CRACKS.AM" a keresőbe hogy "stronghold 2" és
    egy miniimagét kell leszedni, ami megy minden verzión.
    Vagy ez a linkje a fájlnak:
    http://www.cracks.am/g.x?S1hghTz "

    ezt a részt nem tudtam megcsinálni, mert valszeg törölték az oldalt, vagy megváltozott, vagy csak én nem igazodom el rajta... Sehol nem találtam olyan miniimagét a neten amelyikkel műnködött volna. Ha van valakinek valami tippje, ötlete az írja le pls a [email protected] ra Köszi

  • xxdani
    #2540
    sziasztok. feltettem a stronghold deluxot a 2.41-es frissítést és mindig azt írja hogy új frissítés van akarom e telepíteni. de olyankor felülírja azt ami van ugyan arra. mi lehet a baj? segítsetek léci
  • dvid95
    #2539
    csö van valkien ötlete miért van az ha elindítom azt írja ki hovalami nem tlálhaato az inditási fáljban
  • tttttom
    #2538
    Van egy kis gondom. :S Mi a solymász angolul? Mert kiakarom vele írtani a patkányokat. A szart meg a pöcegödörbe. De annak is mi a neve?
  • zsolt9999
    #2537
    Hi!
    akkor mivan ha a játék csak úgy kilép magától 5-10 percenként h a windows hibát észlelt ezért leállt és hibaüzenet küldése meg mégse lehetőségek vannak... eddig kitűnően ment csak mostanába csinálja... valakinek valami ötlete mi lehet a baj?
  • Wasse 1
    #2536
    nooborka: #2522 hozzászólás nem jó?
  • Wasse 1
    #2535
    A népszerűség több ok miatt megy le: patkányok, ürülék, bűnözés, éhezés, adó, stb.
    Az ürülék eltüntetéséhez pöcegödör kell, a patkányokhoz solymász, bűnözéshez megelőzéséhez először is őrhely(ek) kell(enek), majd bíróság, kínzók céhe, és kínzó helyek. Ezeket az épületeket az utolsó menü pontban találod(hurok).

    Remélem tudtam segíteni...
  • sanyiute
    #2534
    Srácok olyan kérdésem lenne hogy Campagin módba el kezdem ajűátékot építek 1-2 épületet és meg jelennek a váram környékén ilyen bűz kupacok vagy nem tudom azokat hogyan tudnám eltüntetni?? mert aszt hiszem ettől megy el a "népszerűségem" előre is köszi a választ!
  • nooborka
    #2533
    Sziasztok! Régóta nincs itt egy hozzászólás se, azért remélem még tud valaki segíteni...:) A Stronghold 2 v1.4.1 -hez kéne egy működőképes feltörés, vagy hasonló... próbáltam sokmindent, miniimage-t is, elrejtettem a fizikai DVD driveot(előbb Star Force Nightmare-val, az nem ment, YASU-val, úgyse ment...). Persze, megmatattam a regiszterben amit kellett, 1.4.1-re van frissítve a játék, minden szép és jó lenne, ha nem írna ki egy olyan üzenetet, hogy idézem:A required security module can not be activated. This program can not be executed. Illetve van olyan, amikor ilyesmit ír: Original disc could not been found or authenticated. Lentebb említettétek hogy lehet hogy újabb miniimage kellene, lehet hogy én vok hülye de a direkt link nélkül még a régit sem találom meg, nemhogy egy újabbat... próbáltam astalavistán, GCW-n, google-n de nem találok sehol megoldást!Azért kéne mert a haverommal szoktunk strongholdozni lanon, gondoltam kipróbálom a 2est de az meg nem megy :S
    Valaki tudna segíteni? Előre is köszi, nooborka
  • hatec
    #2532
    Hali, nekünk se megy 1.41-es patch.
    Nem tudom függ e, hogy milyen S2 van meg, nem tudom.
    Megcsináltuk a mini imaget, azzal se megy.
    Volt hozzá readme is pedig, a registryben a SCSI Port 3-ra is ment a deny, ahogy írták, de nem megy.

    Akinek megy hálóban az 1.41es patch, vagy aki tudja hogy kell pontosan a mini imaget megcsinálni, légyszi írja már le pontosan lépésről lépésre, mert egyszerűen nem megy sehogy.
  • geCCo33
    #2531
    hogy lehet halozatban jaccani?
    mert nalam csak online lehetoseg van
  • Ranger105
    #2530
    Köszi megvan. És indul is.
  • AssAssyn
    #2529
    Ranger105!

    Kéri ,hogy helyezd be a 2. cd-t.
    Tehát le kell crackelni, ami lehet ,hogy rajta van a második cd-n.
    Ha nem, akkor szedd le külön a verzióhoz való cracket, vagy a lentebb említett miniimage segítségével "tedd eredetivé".
  • j0nNyKa
    #2528
    addig nem ülni számítógép elé, amíg nem tudsz angolul
  • Ranger105
    #2527
    Sziasztok! Én letöltöttem a Stronghold 2-őt és nem indul mert azt írja hogy:: WRONG disc inserted! Please insert Disk 2. mit kell csinálni?
  • Wercomer
    #2526
    bocs nem a patch -et a crack et....
  • Wercomer
    #2525
    Szasztok! Nem tudja valaki honnan lehet leszedni a 1.3.0.0 -s verzióhoz a patch et? Kérlek segítsetek!
  • AssAssyn
    #2524
    Köszi szépen, most már jó ! Ezer hála !

    Amúgy nem tudja valaki ,hogy lehet-e, és ha igen, akkor ,hogy multiplayer-be botokat berakni ? Tehát olyan ellenfeleket akiket a gép irányít, pl: Sir William, meg ilyenek ?
  • Lordhunter
    #2523
    a Stronghold2-vel lehet valahogy lanon játszani net nélkül?
  • Dingoday
    #2522
    -felrakod a Stronghold 2-t

    -felrakod 1.4-es patch-et, de lehet korábbival is menni fog
    http://downloads.2kgames.com/stronghold2/stronghold2_v1_4_update.zip

    -felrakod a magyarosítást
    http://magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=847

    -felrakod az 1.4 crack-et (ha más verziót raktál fel, akkor annak a crack-jét)
    http://rapidshare.com/files/76466673/htd-sh24.rar

    -Elindítod a játékot és mikor kérdi hogy többjátékos módon vagy egyjátékos módon
    akarsz játszani, akkor a többjátékosra menj. Írni fogja, hogy muszály
    letöltened a frissítést és telepítened, szerencsére ezeket ő automatikusan elvégzi.
    Ekkor ha minden jól megy, nem tudod elindítani a játékot, mert cd-t kérne.
    Valószínűleg 1.4.1-re patchelt.

    -Ezen az oldalon kell megkeresni a crack-et.
    http://www.cracks.am/s.x
    Írd be ez után "SEARCH WITHIN CRACKS.AM" a keresőbe hogy "stronghold 2" és
    egy miniimagét kell leszedni, ami megy minden verzión.
    Vagy ez a linkje a fájlnak:
    http://www.cracks.am/g.x?S1hghTz
    Nem vírusos.

    -Ha le van szedve és ki van bontva, akkor frissebb Deamon tools-al beolvasni
    az egyik fájlt és Kész.
  • Varikova
    #2521
    Na, nekem összejött az a game copy world-ös megoldás. De egy dolgot nem tudok: Mi a különbség az 1.4 és az 1.4.100 között? Mert mind a kettőnél belerepül a katona a sziklafalba, nincsenek új ostrom pályák és semmi különbséget nem látok.
  • darki81
    #2520
    írd be ez után "SEARCH WITHIN CRACKS.AM" a kerseöbe hogy stronghold 2 és a miniimagét kell leszedni és megy minden verzion
  • darki81
    #2519
    van miniiso, 6 mega, ha azt beteszed a 4.12-es deamon toolsba, akkor olyan mintha eredeti lenne a játék!
    itt kersed: http://www.cracks.am/s.x
  • Tiburtius
    #2518
    Ááááá, árulja már el nekem egy kedves valaki, hogy kell szuroköntőt csinálni? Leteszem az olajtárolót, van mérnök-gildém is, le is gyártok öt mérnököt, de nem lehet a tartály mellé rendelni őket úgy, mint a Stronghold: Crusader-ben....
  • Lordhunter
    #2517
    ahogy 2-vel lentebb leírtamxD
  • a1020
    #2516
    Hello! Nem tudja valaki, hogy ha véletlen valakinek akit én véletlen se ismerek, nem eredetiben van meg a Stronghold 2 az hogy tud neten nyomulni?
    Előre is köszönöm
  • Tiburtius
    #2515
    Üdv! Feltettem a Stronghold 2: Deluxe-ot, pedig többször elhatároztam, hogy egy ilyen kiforratlan játékkal nem játszom, de hát ha annyira imádom a középkort.....Lenne vkinek kedve multiban pötyögni? Még nem játszottam multiban, kipróbálnám....
  • Lordhunter
    #2514
    egy másik tipp ne tedd fel az új patchot játék indítás előtt kapcsld szét a netet így nem fogja kérni a frissítést aztán ha fenn vagy játékon kapcsold vissza és elvileg tucc játszani
  • AssAssyn
    #2513
    Hogy mért akarok az 1.4.1 el játszani ?? Azért mert a multihoz mindig a legfrisseb kell.
    És hiába próbáltam azt amit mondtál ugyanaz a hiba ami eddig is volt. De köszönöm ,hogy fáradoztál.
  • Besz
    #2512
    Miért kell neked feltétlenül az 1.41-es verzióval játszanod? Elégedj meg az 1.4-essel, én annakidején az 1.2-essel játszottam minden gond nélkül. Ezekhez találhatsz törést. Én ezt az utat javaslom, időt és fejfájást spórolsz meg magadnak!

    De ha mindenképpen szenvedni akarsz, adhatok néhány tanácsot, de nem garantálok semmit:

    - Ezt használd: Daemon Tools Pro 4.10.0218.0, vagy újabb.
    - Kapcsold be a SecuROM emulációt.
    - Minden más virtuális meghajtót a kezelő programjukkal együtt távolíts el a gépedről. CloneCd-t és társait is. Ha használatban van, akkor a Nero virtuális meghajtóját is tüntesd el.
    - Használd a YASU-t (1.4.7080 vagy újabb), hogy elrejtsd a játék idejére a fizikai meghajtóidat.
    - Daemon Tools alapvetően kétféle virtuális meghajtót tud készíteni: SCSI és IDE. Külön-külön próbáld ki mindkettővel. Egyszerre csak egy létezzen!

    Elképzelhető, hogy az 1.41-es patch nemcsak a játékot, hanem a védelmet is javította (nőtt a verziószáma). Tehát egy korában készült "mini image" már nem biztos, hogy megbirkózik ezzel az újjal.

    Teljesség kedvéért: vedd meg az eredetit, és nem lesz ilyen gondod!
  • AssAssyn
    #2511
    Léccives segítsen már aki tud !
    Az 1.4.1-hez letöltöttem a miniimaget,csakhogy(!) elindítom indításszerűen,F1 utánna start,stb... aztán elkezd tölteni,de kiírja ,hogy nem eredeti cd ! Most mit kell csinálni ????
  • téperpomra
    #2510
    Végigvivve a kampányt,átran kijelenthetem h. ez a játék elvan szúrva de nagyon,lehetett vna belőle egy jó gém,de nemlett...sajnos ezvan :-\
  • téperpomra
    #2509
    Üdv!Nmetudja vki mitől lehet,hogy azon a pályán amikor Sir William-et kell megmenteni,és megmentem és utána az embereim egymást kezdik el lőni,a szinem pedig fekete lesz mint a neutrális dolgoké a mapon,de ugyanugy tudok mindent irányitani,szal nemértem :S vki?
  • AssAssyn
    #2508
    ohh bocsi,megvan,csak az a baj h nem indul el vele -.-' a sima 1.4 az indul de az 1.4.1 nem pedig annak van meg a miniizéje
  • AssAssyn
    #2507
    ezt az oldalt nem ism. itt hol található ez a miniimage ???
  • Shark96
    #2506
    Ahhoz nincs crack. Csak miniimage. gamecopyworld.com
  • AssAssyn
    #2505
    sziasztok
    kéne 1 kis segítség
    az 1.4.1. es pöcshöz kéne crack
  • Shark96
    #2504
    Segítene valaki? Az a gond, hogy hogy lehet megcsinálni, a pályakészítőben hogy Mi támadunk. Mert ha leteszem a játékos embereit, akkor játék közben nem lehet őket irányítani stb. Azon kívül amikor beállítom, hogy a játékos inváziózzon, akkor se lehet.
  • darki81
    #2503
    már nem mert van miniimage :)))