10
  • NEXUS6
    #10
    Az enyim már passzív enyvvidía;))))
  • gz8
    #9
    Kérdezd meg egy lakatos/marós ismerősödet :)
  • _Vegeta_
    #8
    Nektek igen halk gepetek lehet, az en mostani gepem mint egy traktor. De amugy nemzavar, egyenlore kibirom. Egyebkent ez a kartya nem er meg 80hufot, bar ez csak szvsz. :)
  • Punkerwork
    #7
  • Macc
    #6
    Kicsit off, de nem tudtok olyan helyrol, ahol le tudnak gyartani hutobordat?
  • janos666 #5
    És sem szántam rá magam régen hogy gép mellett aludjak. Úgy voltam vele elég az ha nappal tölt. De miután egyszer égész este 3-4X hagosabban zúgtak a szomszédban és én mégis ugyanolyan hamar aludtam el lefekvés után és ki is aludtam magam. Aztán kipróbáltam géppel is és 2 perc fekvés után fel sem tűnik. Az autók amik fél prcenként járkálnak zárt ablak mellett is hangosabbak. (főleg kamion...)
  • Zoley
    #4
    Szerintem meg nem kellene gagyi gephazakat venni (<8-10KHUF), mert a normalisabbakban mar figyelnek erre is (nameg procihutonek is erdemes a "silent" jelu tipusok kozul valogatni), akkor meg mar csak hab a tortan, ha a videokartya gyartoja is figyel erre (halk venti vagy passziv hutes). Ha tenyleg jo hatasfoku, akkor remelem lehet majd itthon is kapni....
  • SoDI---
    #3
    LOL!
    Megoldás, hogy lakjunk vonatsínek mellett :)
    Köszike.
  • bld
    #2
    sztem ha halkítani akarnánk akkor a rezgést lenne célszerű csökkenteni vagy vmilyen hangszigetelést rakni a gépházakba. Mondjuk h mi zajos az sztem teljesen relatív, ha kinyitom itthon az ablakot (ami nyáron valljuk be sok emberrel megesik) akkor az a minimális zaj amit a gép "termel" simán eltörpül az utca/tér/udvar..stb zaja mellett. Esetleg esténként lehet zavaró ha mondjuk berakod tölteni a gépedet és el akarsz aludni mellette...
  • Punker
    #1