436
2007-ben a mozikban!
  • zoliii
    #36
    nem teljesen más
  • vg
    #35
    Ha a Hulk 2 olyan lesz mint a Hallow Man 2...
  • zoliii
    #34
    akinek még van valimi kérése az írjon a [email protected]ármilyen filmekröl kérdehettek.
  • Shiwo
    #33
    azé vmi kép jöhetne már Venom-ról (1ik kedvenc anti-hősöm :)

    a 4. pók meg tán a Maximum Carnage lesz :P Bár ugyis lightosítják és grammnyi vért nem fog kiontani a kedves kis Vérontó :D
  • zoliii
    #32
    A Pókember 3-dik része 2007 májusában lesz.A hulk 2 is 2007-ben jön be de nem a mozikban hanem a videókölcsönzökbe.Visszatérve a Pókemberhez a Venom és a homok ember lesz benne már alig várom bár szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
  • Shiwo
    #31
    marhára elvagy tévedve..Ned Leds (vagy hogy írják a nevét) volt a Vészmanó..őt kinyiratta Lámpás Jack és ő lett az új Vészmanó..Norman Osborn volt az első zűd manó, a fia a második és elvileg az unokája a 3. (bár ez nem jelent meg MO-n tudtommal ,meg lehet csak egy alternatív jövős pókica..
  • Carfanatic
    #30
    azt mondják csinálják a silver surfer-t hát remélem igaz a a hír mert nekem ő a kedvenc marvel hősöm meg lesz vasember is az is jó lesz jah meg a hulk kettő
  • zizu21
    #29
    Lesz Rocky 6 :D, sot mar forgatjak is. Szegen csempeszajut multkor veletlen kiuotte egy edzotars :D..hiaba mar sly sem a regi
  • Iori
    #28
    most hogy elnézem, eléggé fake szagú
  • Iori
    #27
    új poster, lizard:
  • icewolf
    #26
    Ezt a baromságot honnan szedted?

    Harry a képregény szerint felvesz apja örökségét, és tudtában annak hogy ki Pókember a barátja életére tör. A vészmanó egy teljesen más fazon, aki szintúgy ráakad a Zöldmanó raktárára, és az ott talált napló segítségével kiszűri a Zöldmanó hibáit, és felkeresi atöbbi raktárat. A Vészamnó elmje teljesen épp, és nem lett olyan skizofrém alkat, mint Norman Osborn. Épp ezért több alkalommal közel állt hozzá hogy végleg elintézze Pókembert.

    Kérdezhettek. A Régi képrehény sorozatból talán egy két szám ha hiányzik...
  • knightbali
    #25
    Egyébként a 3 ban Venom szerepére két ember közül választanak, vagy választottak. Az egyikőjük The Rock (Skorpiókirály,Amazonas kincse) és vagy Vin Diesel a (XXX) sztárja.
  • knightbali
    #24
    Harry is feltűnik majd benne de nem kap túl nagy szerepet mint ellenség.
  • nihillus
    #23
    A 3. részben homokember és vanom lesznek az ellenfelek.
  • Voltan
    #22
    Hátha ebben a részben kinyírják Pókembert, és nem kell több részt végigszenvednünk.
  • Bucser
    #21
    HArry nem Zöld manó volt hanem Vészmano:) Az apja volt a Zöld manó:)
  • Iori
    #20
    nice kép
  • Waterhorse
    #19
    Gyűrűk ura folytatás az nem lenne rosz, de nem mint 4. rész hanem mint Babó, vagyis Hobbits.

    Úgy tudtam Pókember 3-ban a Gyík lesz, nem Harry mint Zöld Manó. Én arra lennék kíváncsi ha Rinó lenne azt ki jáccaná? bár a Venom is elég combos testalkatú a képregény szerint.
  • guardian hero
    #18
  • Garfield
    #17
    Titanic 2-t a népnek!
  • R9
    #16
    király
  • ótvar
    #15
    Én még az eggyet se láttam, ti meg már az 5-nél jártok...
  • guardian hero
    #14
    vagy a gyűrűk ura 4, hehe

    Én egyébként biztos megnézem ezt is moziban, az első két rész is egész jó volt, és Pókember a kedvenc képregényhősöm! (meg Mogorva a Transformers-ből :))
  • Sephi
    #13
    Lesz rocky 6 ?:)
  • CLINT EASTWOOD9
    #12
    inkább jönne az indi4,rocky6,star wars 3
  • Gunner
    #11
    Most jól lelőtted a pojént, egyébként honnan szedted ezeket? Képregényt kezdtél olvasni? :o
  • Bucser
    #10
    Ugye??? És micsoda lexikális tudás:)
  • Bandew
    #9
    Hmmm...
    Micsoda fantázia! :-D
  • Bucser
    #8
    Bocs de Norman Osborn volt a Zöldmanó:) Az első részben:D

    HArry Osborn az a Vészmanó lett....
  • Bandew
    #7
    Most hogy így elnézem, tök úgy néz ki mint a Resident Evilben a film végén lévő fáköcsög. :-D
  • frodó néni
    #6
    jahh!
    a négyben leszgyík! és az 5-ben lessz venom!
  • Adam5
    #5
    Akko még mindig nem venom...
  • Scholes18
    #4
    kicsit fárasztó így késő este...
  • Taranov
    #3
  • Pyx #2
    ok
  • frodó néni
    #1
    a herry lessz a fögonosz!zöldmanó szerepében!