436
2007-ben a mozikban!
  • Shiwo
    #436
    szerintem a meglévő spiderman-topikokban simán eltudnátok beszélgetni a 3. résztől is
  • elitehun
    #435
    nincs egy olyan fórum ahol a játékról is lehet beszélni
  • Jrex
    #434
    nekem megvan
  • Shiwo
    #433
    őő..régen láttam, 1szer láttam, de akkor sztem még nem volt venom
  • Jrex
    #432
    már rég van venom mikor gondolkodik h, a feketét vagy a pirosat vegye fel..............ezt nem értem.
  • Shiwo
    #431
    valamit bekavartál a sorrenden.. 1be fexik, rámászik a fekete..elteszi, gondolkodik, hogy pirosat vesz, de végül a feketét veszi elő, feketét levakartatja a haranggal, piros elővesz, venom seggberug
  • Jrex
    #430
    sziasztok.jó film lenne ,de nem értem,hány ruhája van?
    Van 1 amiben fekszik és arra mászik rá az a fekete trutyi ami szimbióta,aztán azt eltszi egy dobozba,közben megint viseli a feketét,az a harang zaja miatt lejön róla,aztán megint lesz a piros,és mikor venom ellen lenne a végén előveszi a dobozból a feketét és inkább úgy dönt mégse mer gonosz és inkább felveszi a pirosat.Hogyvanez?
  • zoliii
    #429
    nekem is meg van már DVD-n nem tudom mit kell itt hihizni
  • elmerfudd
    #428
    Ez olyan nagy szó? Bárki megoldhatja magának a dolgot.
  • Bandew
    #427
    Ok visszavonom ezt az állítást, mert mégsem.
    De egy farkas valahogy "kúlabbúl" néz ki mint egy rozsomál.
  • Bandew
    #426
    Sztem sem gázos a farkas. Főleg hogy az közelebb áll az eredeti névhez, mint a rozsomák.
  • Norberto91
    #425
    nekem már meg van magyarul hihi dvd-n:)
  • zoliii
    #424
    A Pókember 3 DVD-n 2007 szeptember 25-én fog ki jönni
  • saw123
    #423
    hihi mekkora szar film lett......hihihi
  • Bucser
    #422


    BTW a 3 rész egy rakás fos....
  • Csaba
    #421
    Miért, nekem tetszett. A legjobb ez a 3. rész. Mégis mit vártál?
  • Richard90
    #420
    tudom nem ide tartozik de valakinek megvan/meg tudja szerezni, a pókember 3-as betűtípust :D?
  • saw123
    #419
    hát ez a pókember 3 akkor szar hogy az már fos! romániába különb filmet forgatnak mint ez. Há mi vót ez? kb akkor csalódás lehet a pókember fanoknak mint a terminátorfanoknak a T3!!
  • Shiwo
    #418
    látom te se olvastál életedben még egy x-ment se...
  • Quantumleap
    #417
    "Farkas, mit csinálsz?"
    "Farkas, gyere ide?"

    Ez így mennyivel jobb? Mintha idomított-szelídített állathoz beszélnék.
  • Norberto91
    #416
    bazz ez pókember 3 fórum és nem x-men
  • Abruzzi
    #415
    "Héj rozsomák mit csinálsz?"
    "Héj rozsomák gyere ide!"
    stb stb.
    egyszerűen béna. Farkas jobb, mégha köz sincs az angolhoz akkoris.
  • Quantumleap
    #414
    A magyar feliratok készítőinek is lehetett volna annyi ötletességük, hogy a neveket a megfelelő módon fordítják. Nekem még egyik rész sincs meg, de ha letöltöm, én magamnak biztos át fogom javítgatni a farkasokat rozsomákokra, a ciklonokat pedig viharokra.
  • Shiwo
    #413
    érdekes módon Mystic-et nem fordították le semminek..
  • Quantumleap
    #412
    A Storm=Ciklon hasonlóan "színvonalas", miközben a képregényben Vihar volt.
  • Shiwo
    #411
    a Rozsomák ezerszer jobb név..
  • Quantumleap
    #410
    Amúgy is, nekem a Farkasról inkább egy olyan mutáns jut eszembe, aki farkasemberré tud változni.
  • Quantumleap
    #409
    A képregényben is Rozsomák volt.
  • Abruzzi
    #408
    Most komolyan a Rozsomák vagy Pézsmapatkány jobb lenne farkas-nak? Sztem tökéletes a farkas náv. egyébként énis utálom a magyarításokat, de ebben az esetben nem fikázom.
  • Shiwo
    #407
  • grebber
    #406
    Na végre megnéztem lol miket pozol amikor már urrá lesz rajta az a gányság :)
  • ZS90
    #405
    mér a Pézsmapatkány jobb? pont az egyik pókember rajzfilmben hívták így amikor szerepelt benne az x-men gárda...
  • SlayR
    #404
    Teljes mértékbe igazat adok az ilyenektől a falat tudnám kaparni annyira sz@r
  • Shiwo
    #403
    a legtöbb névkavarodás sztem abból fakad, hogy adva volt a képregény-sorozat, majd jöttek a szinkronizált mesék, ahol b@szták venni a fáradtságot, hogy utánanézzenek a névnek...vagy ha eredetileg nem b@szták el, akkor az újraszinkronizálásnál..

    ez a jelenség már mozifilmeknél is megfigyelhető..azóta is megrugdosnám azt, aki kitalálta, hogy az x-men filmen Farkasnak hívják Wolverine-t...
  • SlayR
    #402
    eredetleg Vérontó a mészársz.ék kb olyan gagyi mint a Méreg ami Venomnak volt
  • pityuman
    #401
    hát még nem láttam de amint tuom megserzem...amugy nem vaok nagy spiderman rajongó--régebben az votam de most beütött a 3.rész egybő pókember:D
  • zoloz
    #400
    Ma végre megnéztem a filmet, szerintem az eddigi legjobb rész, már alig várom a negyediket.
  • nagykovi
    #399
    Nem tudom h ez spoiler-e, mer saját vélemény, de azér inkább abba írom
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem ha venom visszatér, akkor abból a mintából tud ami a dokinál vagy prof-nél volt/van aki megvizsgálta
  • Shiwo
    #398
    Vérontónak és Mészárszéknek is nevezik...

    Carnage
  • Bucser
    #397
    Carnage magyar neve Mészárszék volt:) Ha már magyarítunk:)

    Egyébként Venom "gyermeke". a 7-ből az egyik.