445
miért tűnt el?
  • OPM
    #163
    lol, pedig a formátuma épphogy a mediaplayernek való :)

    "nagyon szigorúúú" :DD magyar népmesék zenéje büntet

    áá, erre el kell mennem valamikor :DD tényleg qrva jó!!4
  • Daza500
    #162
    ööö, Ja igen, Windows Media Player-nek nem ajánlom. De a BSPlayer pl hibátlanul leadja.
  • OPM
    #161
    ez tényleg így ugrál hogy semmit nem lehet belőle látni vagy nálam van vmi hiba? :S
  • Daza500
    #160
    Emitt egy vidió ami a múlthét szombati NR-ről készült, énis szerepelek benne :-D
    A Dídzsé nem más, mint: PROTONIC

    http://protonic.fw.hu/[email protected]

    Nagyon állat lett :-D
  • Daza500
    #159
    Tyjű....bevallom, arra is szívesen elmennék. :-)

    Sajnos Blasterék nyomdahibákkal küzködnek, még kedvezménykártya sincs most, nemhogy ruha.
    Ez a póló-project sose volt egy stabil dolog.
  • OPM
    #158
    holnap shane54 a trance sensationön

    de majd egy késöbbire valamikor szívesen eljönnék
    apropó: ilyen RAVER pólót még mindíg nem tudsz szerezni?
  • Daza500
    #157
    Gyertek holnap NEORAVE-re, skaccok !
  • Daza500
    #156
    Lesz majd ! Amint megszerzem, felrakom.
    Egyelőre csak a promo-ját hallottam a rádióban, a full-ra még várni kell kicsit.
  • PResident Evil
    #155
    én még C64-en hallgattam rave zenéket :)
  • OPM
    #154
    dl adress? :) vagy valami info?
  • Daza500
    #153
    Protonic - Hordozható táskarádió

    Tessék. Ez új és magyar
  • OPM
    #152
    ez mint új számcím? :D

    most szedtem le dc-ről 2 blümchen albumot
  • Narcotic Syntax
    #151
    hardcoore vibes?:)
  • OPM
    #150
    TOPIK ÁP!
    visszatértek a hardcore feelingjeim :P

    új számcímeket nem nagyon tudok :( amiket szeretek, azokat már mind beirogattam... de hátha vki más
  • OPM
    #149
    Children Of The Night (2002 RMX)
    még egy verzió belőle, ez is nagyon üt :)
    viszont a klippje valami iszonyat gyenge, komolyan mondom én jobbat csináltam volna...
  • zakika
    #148
    100 ft

    marad az asszony... mostanaba valahogy nem jon be a pittyogas, meg ha ritmusba van, akkor sem
  • Mayday
    #147
    Asszem nem 1000-et akart irni, egy mark'oh kazit en is vettem 1-2 eve, ilyen 100 vagy 200 forintert!
  • OPM
    #146
    lál
    akkor döntened kell: mark oh vagy az asszony :DD

    a 100 helyett ugye 1000-t akartál írni? :)
    én is imádom a régi számait
    szvsz a Randy a legjobb
  • zakika
    #145
    multkor lattam egy regi Marc Oh kazit kb 100 Ftba jott ki, gondoltam megveszem, mert regen csiptem a stilust es a kocsiba jo lessz. Masodik szam utan azt mondja az asszon, hogy ezt halgas akkor amikor nem vagyok itt...
  • OPM
    #144
    mást én sem tudok sajnos :(
    charly lownoise + mental theo-na van még kb 5-6 nagyon jó száma
    next to me, hardcore feelings, stars stb.
  • Stann
    #143
    Már le is szefdtem őket, de még nem mind tudtam meghallgatni!
    Írj már még hasonló címeket lécci!
  • Stann
    #142
    A Happy Hardcoro nincsneke jó számok, és egyéb válogatásokon(Thunderdome,..). Csak mert hála a DC-nek, ma már elég könnyen hozzájuthatunk ilyen régi kincsekhez, ami csak a haver unokatesójának volt meg kazettán, és nem adta oda soha!
  • Narcotic Syntax
    #141
    technohead :D
  • OPM
    #140
    ezenkívül
    lipstick - im a raver (lehet h nakatomi az előadó)
    4 tune fairytales - my little fantasy
    paul elstak - the promised land

    +minden, ami party animals :)
  • OPM
    #139
    ha találsz még valami jó ilyen stílusút, szólj nyugodtan
    én nem sokat találtam :(

    wonderland - be on a star
    u.f.o - all we do is rave
    brisk & trixxy - eyeopener
    euphony - space invader
  • OPM
    #138
    hja, te szedted rólam?? :DD
  • Stann
    #137
    Nem volt ismerős e a szám de letöltöttem, és télleg faja! A Lownoise-s hc időket idézi! Most kedvet kaptam az album(Happy Hardcore) letöltéséhez is!
  • OPM
    #136
    nakatomi - children of the night (ofx new mix)
  • Tetsuo
    #135
    Én is weben rendeltem anno.. keress rá, PGről semmit nem tudok, (bár ez semmit nem jelent,) lehet hogy külföldön van. Kömlődi pedig vmi szoftverfejlesztő cégnél (is) van.
    Múltkor hallottam a rádióban, nagy csalódás volt be volt lőve..
  • Mayday
    #134
    Nem sikerult anno beszereznem, amikor megjelent. Csomo konyvesboltot megneztem (jonehany Librit is), de semmi.
    Komlodi Fenykatedralisat sikerult beszereznem, de az sem volt minden konyvesnel.
    Tudnal pesten valami konkret helyet, ahol van Mennyek Kapui?
    PG stilusat mindig nagyon szerettem, de amiota mar nincs a Freeenel, abszolut semmit nem tudok rola. (zenel-e meg, ir-e valahol?)
  • Tetsuo
    #133
    Ajánlom mindenkinek a Kömlődi Feri s Páncél Gabi által íródott könyvet: Mennyek kapui címmel.
    Az elektronikus zeneirányzatairól, fejlődéséről szól. Nem mai darab de qrvajó könyv! Total korrekt, s nem L2L (azaz laikusok laikusoknak), hanem 'szakértelem'.
  • _Vegeta_
    #132
    Nekem a site nem jon be, de nemhinnem h Rave=Hardocore. :>
    A modplugrol amugy nagyonnagy szamokat lehet lekapni, leven ott tenyleg muveszek munkai vannak. :D

    En hardcore-ba inkabb csak a Thunderdome valogatasokat hallgatom, de azt ajanlom mindenkinek aki nemismerne. ;)
  • Alien
    #131
    Rave=Hardcore :) Legalábbis az oldal szerint és én bízom az oldalban , mert elég jó :)

    Különben ha már itt tartunk ajánlok egy klassz kis hardcore számot: DJ Renzo - Have A Good Time LEtötlhető valahonnan innen pontosabb linket bocsi nem tudok, mert most hirtelen nem találtam meg :)
  • zakika
    #130
    de vegre mar igazan a raverol beszelhetnenk

    most eszebe jut egy ilyen orokzold hamarfeleljheto szam mar nem tudom kinek az elodasaban 1994 kornyekerol

    sozongyahogy: i wanna be a hippy
  • zakika
    #129
    hol irtam valamirol hogy sz@r vagy valami hasonlot? az ironia a leghatekonyabb fegyver, de ahoz hogy valamit kritizalni tudj, ismerned kell. tehat ha valamit nem halgatsz meg legalabb egyszer, nem tudod milyen...
  • VinylToy #128
    azért minden hozzászólásodban te is valakit lefikantasz?! Hogy is van ez akkor?
  • zakika
    #127
    miert lenne gaz. nem mindenki szereti ha finnul orditoznak furcsa ritmusu zenere (fintroll) vagy meg ha larry lakatos hegedul az sem a nepszorakoztatas kozeppontja...

    tehat ez nem gaz, hanem szerencse :) marmint hogy mindenkinek mas az izlese. szerencsere nincs megadva, hogy mindenkinek csak a komunista hymnuszok techetnek
  • VinylToy #126
    és szerinted ez nem gáz???
  • zakika
    #125
    majkhoz meg nem volt szerencsem, mert senki nem halgassa a hallokoromben, de Lajcsi az muvesz. eletmuvesz es tulelomuvesz...

    tegnap voltam kint a szureti unnepsegen es valami tancegyutes ugralt ott valamelyik mchaver szamra. amire ra jottem, hogy a csardas es a techno egyforma utemu es ezert jol lehet oket keverni :). azert megy jol az ilyen nepi technonak, mert csak valami ki gagyi dallamot kell ala tenni a szaz eves szoveg ala es megvan az uj slager...
  • Neutral
    #124
    Ja,nekem fogalmam sincs mi az a rave:))