19716


Világbajnok: Olaszország

  • tormy
    #16454
    Na igen, Argentinoknal elpattant a hur sajnos. Egy megnyert merkozest elvesztettek az edzojuk es maguk miatt, de sajnos -szokas szerint- a bironak is resze volt ebben, hiszen nem adott meg egy argentin 11-est.
    Ez mar tortenelem, remelem az argentinok es a brazilok is megtalaljak a megfelelo kapitanyt es elkezdik atformali a valogatottat. Oszinten szolva erthetetlen hogy pl. Pekerman miert hagyott ki a valogatott keretbol bizonyos jatekosokat, es miert eroltette Riquelme jatekat.
    Sokak szerint -en is osztom a velemnyt- Riquelme ugyan jo jatekos, de csiga lassusagu, ez a mai fociban nem megengedheto. Pekerman nagyot hibazott azzal is, hogy ot favorizalta mint iranyitot, erre a posztra lett volna kelloen gyors es intelligens labdarugo, olyan aki a keretben sem volt benne.
    Pekerman szereti "favorizalni" a jatekosokat, tehat azt teszi a keretbe akit nagyon kedvel, nem pedig objektiven valogat, ez sajnos nem mukodik.

    Ettol fuggetlenul most is azt mondom hogy Argentina VB gyozelemre eselyes lehetett volna, ha Pekerman jol cserel es szervezi at a csapatot az Argentin gol utan, de ez nem tortent meg, ehelyett a jatekosok elkezdtek idothuzni es magukra huztak a Nemeteket, ami orok hiba egy ilyen valogatottal szemben.
  • jbal
    #16453
    mér ne lenne?
    amúgy az még OK h utána 1-2 nappal ezen vitáztok.de az a 8-addöntő volt most meg az elődöntők jönnek.Kedden kiderül h jók-e az olaszok
  • szanics
    #16452
  • szanics
    #16451
    Okok, kedves AS Romás barátom: :D

    1. Rossz napom volt, és belekötöttek a kedvenc csapatomba is a végén.
    2. Tényleg nevetséges a dolog.
    3. Szánalmas is.
    4. Jobb ilyenkor, mint reggel, mert akkor flém lenne belőle, így nem lesz. :D
  • zaki
    #16450
    Portugália azért...
  • I.C.ram
    #16449
    Mondjuk tedd hozzá azt is, hogy hogy jutottak tovább az olaszok. Szétcsalták/színészkedték magukat. Nincs még egy olyan csapat, ami ennyi műesést produkálna, mint az olaszok.
  • jbal
    #16448
    jajj.ez most mér kellett
  • szanics
    #16447
    Sajna azt kell mondanom, nincs lövésed a labdarúgáshoz, ha így gondolod.
    Mondj egyetlen játékost, aki nem olasz csapatban játszik, és gólt lőtt az olaszok ellen a vb-n! Ugye, nem nagyon jut eszedbe egy sem? Tudod, miért? Mert nincs ilyen. Amelyik csapat egy kapott (ön)góllal megy el a legjobb négyig a vb második legnehezebb csoportjából, az szerintem megérdemli az elődöntőt.

    [Amit páran az olasz válogatott fikázásával kapcsolatban művelnek, az elég nevetséges]
  • Prank
    #16446
    kodek kell hozzá
  • Punker
    #16445
    ez végülis miért volt?
  • desigo
    #16444
    a foci szégyene:(
  • james69holden
    #16443
    ITT a videó a verekedésről
  • ProGabe #16442
    Nem,bármilyen lejátszót próbálok elszáll hibaüzenettel
  • gabko
    #16441
    meg tudjátok nézni a verekedést ami a német : argentin meccsről lett felvéve?
  • zaki
    #16440
    :DDDDDDDDDD
  • a zsírkereskedő
    #16439
    megnéznék rólad is egy fotót...
  • fistin
    #16438
    ez különben miért tört ki?
  • Punker
    #16437
  • james69holden
    #16436
    [URL=http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=116798&]"Frings pályára léphet az elődöntőben"[/URL]
  • fradista91
    #16435

    és HAJRÁ NÉMETORSZÁG!
  • reaper4
    #16434
    jaaaa ok :D
  • fradista91
    #16433
    Annak a csapatnak a neve mellett van amelyik továbjutott.
  • reaper4
    #16432
    mi a bajod vele???
  • grizzly21
    #16431
    ezt a rapidshare-t nem kéne erőltetni
  • reaper4
    #16430
    mi a csillag a bannerban?
  • reaper4
    #16429
    kinek jó? :DDD
  • LasDen #16428
    Juninho visszavonul a válogatottságtól.......
  • banok
    #16427
    A verekedés - 54 MB
  • Jetdash
    #16426
    ha ilyen hülye vagy akkor csak hajrá

    úgyis ők nyerik,már nyithatod az ablakot :)
  • LasDen #16425
    hátha ők nyerik én kiugrok az ablakon.......(még jó hogy nincs emelet)
  • grizzly21
    #16424
    áá
  • Hajnalcat
    #16423
    Hajrá Németország!!! Úgyis ők nyerik a VB-t!
  • laci92
    #16422
    Kiesett Brazilia!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ pedig most kaptam egy brazilos pólót!!!(midörökké Brazilia)
  • Kit--Kat
    #16421
    Nem tudtok videót arról az összeverekedésről???
  • a zsírkereskedő
    #16420
    kb 1 órája nézegetem a képzeletbeli mezgyűjteményem:D
    lol
  • fsgh
    #16419
    forumtól függ valahol jobb mint itt valahol rosszabb:)
  • jbal
    #16418
    mármint h ott milyen a szint
  • fsgh
    #16417
    én regisztrálva vok:)az Inter foruma nagyon jó:P
  • PeeVee
    #16416
    Jaaaj de szívás... Nem gondoltam volna, hogy a franciák nyernek... iwiwen 25pontot tettem rájuk... a francba :D
  • gergelyanevem
    #16415
    hát ha hozzá akarsz szólni...