19716


Világbajnok: Olaszország

  • Punker
    #728
    szerintem nem kell ide Házigazda......
  • The FlashBack
    #727
    de ha nem volt bekopizva:DD
  • The FlashBack
    #726
    komolyan?
    akkor nemtom mé mai dátum volt, de énis furcsáltam, bocs...

    (merthogy a danubius rádió lökte, minden egyes "órai" hírekben... ezekszerint
  • zaki
    #725
    Kb egy hetes hír, de nem gond... :DDDD
  • The FlashBack
    #724
    Sven-Göran Eriksson, az angol labdarúgó-válogatott svéd szövetségi kapitánya is megnevezte azokat a játékosokat, akiket magával visz a németországi labdarúgó-világbajnokságra.

    Kapusposzton a Tottenhamben szereplő Paul Robinson lesz az első számú kapus, mögötte a manchesteri David James ül a kispadon. A harmadik számú kapus személye némileg meglepetés: ugyan Robert Green tudását nem sokan kérdőjelezik meg, ám a hálóőr a második ligában véd, a Norwich alkalmazottja.


    A kapitány meghívót küldött a két sokáig sérült arsenalos védőnek, Ashley Cole-nak és Sol Campbellnek. A bal oldali védő posztjára Wayne Bridge került még be, míg Ledley King, a Tottenham középhátvédje hiányzik majd a tornáról.

    Erős a középpályája a briteknek, természetesen szerepel a keretben David Beckham, Frank Lampard és Steven Gerrard is. Némileg megelőlegezett bizalomként bekerült a Tottenham fiatal szélsője, Aaron Lennon is, Shaun Wright-Phillips ellenben otthon marad.

    A támadószekcióban Wayne Rooney felépülésében továbbra is reménykedik Eriksson, így fenntartott számára egy helyet. Mellette a nemrég felépült Michael Owen és Peter Crouch helye biztosnak tűnt. A negyedik támadó helye meglepetés, a 17 éves Theo Walcott kapott meghívót Erikssontól. A fiatal futballistát az angol labdarúgás egyik legnagyobb tehetségének tartják, ám az élvonalban még nem mutatkozott be.
  • The FlashBack
    #723
    nem szimpi a csákó... így járt... És ez közvetít:P
  • zaki
    #722
    Ehh... Biztos nem mert, hang gyerek... :D
  • The FlashBack
    #721
    Az angol labdarúgó-válogatott lábközépcsonttörést szenvedett klasszisai közül a Newcastle Unitedban szereplő Michael Owen felépült és várja a világbajnokság június 9-i rajtját, Wayne Rooney állapota pedig rohamosan javul.



    Sven-Göran Eriksson szövetségi kapitány abban bízik, hogy a manchesteri támadó már a csoportmérkőzések során pályára léphet.

    "Ha holnap lenne egy vb-meccs, akkor gondolkodás nélkül vállalnám a játékot, egészen biztosan pályára lépnék" - mondta annak ellenére önbizalomtól duzzadóan a Szarkák támadója, hogy december 31-ei sérülése óta csupán 30 percet futballozott klubcsapatában.

    A Vörös Ördögök 20 éves csatára május 6-án, a Chelsea elleni bajnoki mérkőzésen dőlt ki a sorból, az előzetes vészjósló orvosi szakvélemények ellenére Rooney felépülése a vártnál gyorsabb ütemben halad.

    "Május 25-e után már sokkal többet fogunk tudni Wayne helyzetéről, mindenesetre optimista vagyok, abban bízom, hogy már a csoportküzdelmek során bevethető lesz" - nyilatkozott bizakodóan a svéd szakvezető.

    Anglia június 10-én Paraguay, június 15-én Trinidad és Tobago, június 20-án pedig Svédország válogatottjával mérkőzik meg a csoportküzdelmek során.
  • The FlashBack
    #720
    gondolom olyasmi lesz, mint 2002-ben, bár erről még nincsenek infok. Máshogy nem tudnám elképzelni :]
  • R9
    #719
    léderer volt bennt de nem válaszolt :]
  • R9
    #718
    hánykor lesznek a meccsek?
  • The FlashBack
    #717
    na, végre valami jó hír.
    Már csak az RTl KLub kommentárjaitól félek:P
  • Gabe18
    #716
    NB1.hu:

    Június 1-től kerül a programkínálatba a Sport Klub.


    "A legnagyobb hazai kábeltévés vállalat, a UPC végül megegyezett a Sport Klubbal, így az RTL Klubról kiszorult meccseket többen láthatják.
    Egy igazi futballrajongónak a vébék és az Eb-k alatt minden mérkőzés szinte egyformán fontos, épp annyira izgalmas lehet egy Trinidad és Tobago - Svédország, egy Ecuador - Costa Rica, mint egy Brazília - Horvátország. Épp olyan szertartásosan lehet készülni rá, böngészve a sportnapilap összeállításait, körbetelefonálván a futballszerető barátokat, ellenőrizvén a hűtőszekrényben pihenő sörök hőfokát, a szekrényben tárolt ropi állagát. A fent említett három összecsapásra a csoportmeccsek során kerül sor, és eddig úgy volt, hogy a UPC ügyfelei kénytelenek lesznek "idegen pályán", barátnál, rokonnál vagy kocsmában meghúzni magukat, ha látni akarják az RTL Klub által kevésbé fontosnak vélt találkozókat.
    A T-Kábellel a Sport Klub már régebben megegyezett, de a UPC-vel csak a napokban született meg a megegyezés. Az új sportcsatorna június 1-től kerül be a programkínálatba, a cég családi csomagjába, és ezzel párhuzamosan a UPC Directen is láthatók lesznek a "száműzött" mérkőzések. A Sport Tv-ben 25 százalékos tulajdonnal bír a UPC, 75 százalék pedig egy Great Investment Limited nevű, külföldi befektető cégé, a megegyezés pedig alighanem azért késett, mert a UPC nem kívánt konkurenciát a Sport 1 és Sport 2 adásainak."
  • laslandes
    #715
    de ő az
  • R9
    #714
    ismerőseiből
  • fsgh
    #713
    miből gondolod???
  • R9
    #712
    ez ő 1000%
  • fsgh
    #711
    akkor ez nem ő... valami hülyegyerek a nevében...
  • zaki
    #710
    :DDDDDDDDD
  • R9
    #709
    eziskomoly
  • R9
    #708
    eziskomoly
  • R9
    #707
    eskü :D
    meg hogy fasz tv2 ilyenek nem százas
  • zaki
    #706
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Ezt most komoly?
  • R9
    #705
    ilyen képet feltölt magáról

  • R9
    #704
    még nem olvasta
    Utolsó bejelentkezés
    május 17., 18:19
  • fsgh
    #703
    a francba most nem cseszték el:DDD
  • zaki
    #702
    LOL :DDDDD Te mekkora degec vagy! :DDDDDDDDDDDd
  • R10
    #701
    kemény :DDDDDD
  • R9
    #700
    lol :ASDA
  • fsgh
    #699
    mert a nemzeti sport dvd-én a második részben asszem elefántcsontpartnál mondták azt hogy nehéz 6 mérkőzés vár rájük mert nehéz a csoport:DDDDDDDDDDDDDDD
  • REALista
    #698
    Remélem válaszol majd!
  • R9
    #697
    befogom :D

    ja
  • fsgh
    #696
    lááálll:DDDD
    ha válaszol pls másold be ide is!:))


    egy csoportba mindenki mindenkivel csak egyszer játszik vagy összesen 3-at ugye?
  • R9
    #695
    nah megüzentem neki :D

    helo!
    gratulálni tudok a csatornádnak, sok közük nincs a focihoz az biztos. Hagytátok volna a Sport 1-re azok értenek hozzá.
    Van ez a vb sms játék.

    1.Joaquin mióta bal szélső játékos? Mindig is jobb szélső volt + az sms kérdés az volt hogy melyik oldalon játszik. Szegény néző mit válaszoljon?

    2.Figo az Inter játékosa. ( mellesleg én Inter drukker vagyok )
    Sms játékban az volt a kérdés hogy melyik csapattól igazolt a Milanba. Gratulálok

    3.Bemutatják Kurányit, miközben ott sincs a vb-n. Először talán a keretet kéne megnézni. Alig várom a mai kérdést. Szerencsére van német adóm ahol tudok értelmes riportert hallgatni AKI ért is hozzá. Ajánlom figyeldmedbe a következő fórumot:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1093169118

    Ez nem csak az én véleményem. Tovább adhatod az okos "szakértőknek"
    Gondolom válaszolni nem fogsz mert ahoz már nincs bátorságod.
  • R9
    #694
    iwiwen küldök neki egy szaftos üzenetet
  • Kanál
    #693
    lederer akoska
  • R9
    #692
    ezt hogy hívják?
  • R9
    #691
    :DAS:DS:D:SD:FSADFASD:
    ezt még a balázsban fedezték fel
  • Gabe18
    #690
    Én akkor is hiányolom a Horti mestert.Feldobott volna pár unalmas csoportmeccset...
  • zaki
    #689
    KORDA GYURIT AKAROM!!!4