19716


Világbajnok: Olaszország

  • France men
    #17948
    Várjunk csak miért is aljasak???
  • G_ArchAngel #17947
    azt mondtad nem iszol többet, nem bírtad sokáig:)
  • Axl Rose
    #17946
    Most ez kellett ???
  • Punker
    #17945
    igen a franciák az aljasság mellett büdösek is, és igen feka ha nem tűnt volna fel.
  • G_ArchAngel #17944
    irónia
  • France men
    #17943
    "büdös" meg "feka"??
  • Punker
    #17942
    ja
  • G_ArchAngel #17941
    és aki nélkül az Arsenal egy középcsapat lenne, nem BL induló...
  • Punker
    #17940
    te most a kis fekáról beszélsz aki nélkül a büdös franciák sehol s elennének? az egyetlen normális ember az egész csapatban.
  • Count Adyn
    #17939
    sok reklámfilm megártott neki, még mindig szinpadon érzi magát néha:)
  • fradista91
    #17938
    Henry sem mutatott egyenlőre valami sokat :P
  • szanics
    #17937
    Nem azért, de mit keres ebben a csapatban Toni?????
    Olasz szurkoló vagyok, de ezen a vb-n Toni hígfos.
  • The FlashBack
    #17936
    Csatárok elég ... Vannak jobbak is:(

  • DJ Bee18
    #17935
    mert Valencia csak ellenszavazatok miatt lett első, nem azért mert ő a legjobb
  • DJ Bee18
    #17934
    és ebből vajon mi a kezdő 11? :)
  • G_ArchAngel #17933
    A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség nyílvánosságra hozta azon labdarúgók neveit, akik a németországi világbajnokság 23 fős álomcsapatát alkotják.

    A keretbe többnyire az elődöntős csapatok futballistái kaptak helyet, így a franciák, és olaszok mellett négy-négy német, és portugál került fel a listára. A további helyeken két argentin, illetve egy-egy brazil, illetve angol játékos osztozik.

    Kapusok:
    Buffon (olasz), Lehmann (német), Ricardo (portugál)

    Védők:
    Ayala (argentin), Terry (angol), Thuram (francia), Lahm (német), Cannavaro (olasz), Zambrotta (olasz), Carvalho (portugál)

    Középpályások:
    Zé Roberto (brazil), Vieira (francia), Zidane (francia), Ballack (német), Pirlo (olasz), Gattuso (olasz), Figo (portugál), Maniche (portugál)

    Csatárok:
    Henry (francia), Crespo (argentin), Klose (német), Totti (olasz), Toni (olasz)
  • I.C.ram
    #17932
    az miért meghekkelés, hogy csoportosan szavaznak valakire?
  • I.C.ram
    #17931
    az miért meghekkelés, hogy csoportosan szavaznak valakire?
  • tormy
    #17930
    Meghekkelték C. Ronaldót

    A skót és az angol futballdrukkerek is hekkelték a FIFA internetes szavazását, amelyben a vb legjobb fiatal játékosát kellett kiválasztani. Wayne Rooney kiállíttatása miatt a skótok az élre segítették Cristiano Ronaldót, amikor ezt az angolok megtudták, a második Luis Valenciára szavaztak többtízezren, és a portugál csak második lett. A kiírás szerint a végén a szervezet szakértői döntöttek, ők a közönségszavazáson negyedik Lukas Podolskinak adták a díjat.


    Hekkelték a vb legjobb fiatal játékosa címért futó versenyt a skót, majd az angol szurkolók. A FIFA (Nemzetközi Labdarúgó Szövetség) hivatalos vb-honlapján bárki szavazhatott a legkiválóbb 1985 január 1. után született futballistára a vb ideje alatt, a listát jó ideg Cristiano Ronaldo vezette.
    Mesterségesen került előre

    A portugálok 21 éves tehetsége az angolok elleni meccs után került az élre, mert részt vett Wayne Rooney kiállíttatásában. A Daily Record című brit lap úgy értesült, a C-szavazatok száma ezt követően ugrott meg a skót drukkereknek köszönhetően. (Az angol-skót rivalizálás az egyik legkomolyabb a világon.)

    Kiáltvány az angolokhoz

    A futballista 210290 szavazattal állt néhány nappal a pénteki eredményhirdetés előtt, a második az ecuadori Luis Valencia volt 195377 kattintással. Ekkor a következő e-mail jelent meg a különböző angol szurkolói oldalakon: "Nagyon is valós a veszélye, hogy Cristiano Ronaldót választják a vb legjobb fiatal játékosának, annak ellenére, hogy egy duzzogó műeső szépfiú, aki leginkább arra hajt, hogy minél jobb szerződést kapjon a Real Madridtól. Jelenleg vezeti a listát az ecuadori Luis Valencia előtt. Cselekedj helyesen, és szavazz Valenciára! Nem érdekes, melyik a kedvenc csapatod, vagy hogy láttad-e játszani, csak állítsuk meg Ronaldót! Küldd ezt a mailt tovább minden igazi futballrajongónak."

    Leszavazták

    A portugál-angol meccs után Rooney és szinte egész Anglia megharagudott C. Ronaldóra, a felszólítás természetesen hatott, tehetség csak 242198, Valencia 331243 szavazattal zárt, és az élre került.

    A rajongók véleménye alapján az argentin Lionel Messi került még a döntőbe, ahová a FIFA technikai szakértő bizottsága további három játékost választott, a spanyol Cesc Fabregast, a svájci Tranquillo Barnettát és a német Lukas Podolskit.

    A győztes a szurkolóknál csak negyedik

    Végül a FIFA volt edzőkből álló bizottsága Podolskit hirdette győztesnek. Ő a szurkolóknál negyedik lett 60800 szavazattal.

  • tormy
    #17929
    Aha! Ezaz, nem is tudtam hogy netre is felteszik amit az ujsagban irnak.
  • james69holden
    #17928
    jah én is olvastam... érdekes cikk

    ez az különben: [URL=http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=117110]"Súlyos titok: tizenegy kilót hízott Ronaldo"[/URL]
  • sike
    #17927
    csao
    mi annak a számnak a címe amit nyomnak kilpben is a (pl:)Viván amiban gyerekek fociznak nemzetiségek színeiben???

    előre is köszi
  • tormy
    #17926
    Mai Nemzeti sportban egy egesz oldal foglalkozik Ronaldoval hogy miert hizott ennyire el, miert nem ment neki a jatek, mennyi penzt kaszal bizonyos helyekrol stb.
    Peldaul 1 honappal a VB elott Dubai szalloda meghivta ot egy kis udulesre. Ertitek nem o fizet meghivjak es mindent fizetnek neki. Na ezt nevem en ismertsegnek.
    Mellesleg az az egyetlen szalloda ami 7 csillagos az egesz Foldon, aranybol vannak meg a csaptelepek is. Hat Lakatos Jozsefet biztos nem engednek be oda takaritani mert az osszes lakosztalybol hianyozna minden ami aranyosan felnylik.
  • fradista91
    #17925
    Nem azért mondtam :) A hír nem mostani de aki még nem látta annak jó :) Igaz biztos zavaró hogy már kétszer bennt van :)
  • DJ Bee18
    #17924
    bocs...
  • Csesza
    #17923
    Miguel helyére simán van pótlás... Ferreira és sztem még jobb is

    Carvalho-t nehéz lesz pótolni
  • France men
    #17922
    Miguel és Carvallo sem fog játszani a bronz meccsen! Miguel! Carvallo meg ha jól tom akkor isárgázódott! Szóval két alap védő nélkül álnak majd ki Stuttgartban!
  • The FlashBack
    #17921
    Jóvan, csak mahar kapcsolok, meg kábé négy híroldalt olvasok rendszeresen, és mindegyik ezt nyomja, arról em és beszélve, hogy várható volt, meg már a hír is régi:|
  • fradista91
    #17920
    Sebaj. Legalább aki nem lapozgat vissza, az is megtudja :)
  • The FlashBack
    #17919
    #17879
  • DJ Bee18
    #17918
    Jens Lehmann, a németek elsőszámú kapusa felkészült arra, hogy nem ő, hanem az eddig a cserepadot koptató Oliver Kahn véd majd a portugálok ellen a labdarúgó-világbajnokság szombati bronzmérkőzésén. "Amennyiben a szövetségi kapitány azt mondja, szép gesztus lenne, ha Oliver védhetne, átadom a helyem" - mondta Lehmann.

    A két kapus között hatalmas volt a rivalizálás mindaddig, amíg Jürgen Klinsmann májusban Lehmannra nem szavazott. Kahn először nehezen viselte a döntést, de később - mivel nem is igazán tehetett mást - vállalta a másodhegedűs szerepét. Az argentinok elleni negyeddöntős összecsapáson, amikor a két csapat a 11-es párbajra készült, a cserepadra szorult hálóőr biztatta Lehmannt, aki aztán két büntető hárításával az est hőse lett.


    Jól gondoltam, a végén még haverok lesznek :). Így is van jól
  • The FlashBack
    #17917
    Ha azt nézzük minden tpoiknak a hozzászólások fele "spem"
    Csak kinek mi a "spem" ugye
    sokféle meghatározás létezik:)
  • Kit--Kat
    #17916
    ne komolyan mondtam (ez is az)
  • The FlashBack
    #17915
    beköszönt, pangás van válaszoltam, hol itt a gond?
  • Kit--Kat
    #17914
    na ez tényleg Spam
  • The FlashBack
    #17913
    Neked is
  • tormy
    #17912
    Jo reggelt!
  • tormy
    #17911
    Ehm marmint a meccset a 3. helyert. Bazz mar azt sem tudom mit irok, megyek szunyalni, jo8!
  • tormy
    #17910
    Az elodontot meg a japan biro vezeti majd.
  • tormy
    #17909
    Aham mar lattam az olasz topicban, de koszi.
    Na ez is egy a szar birok kozul, remelem nem fog ossze-vissza fujkalni a donton.