19716


Világbajnok: Olaszország

  • tigeroo
    #4318
    csáztok tettem tippmixet:

    spanyol - ukrajna H
    korea - togo H
    görög - román H (joo, ez vizilabda, de kelett az 5 kötéshez)
    brazil - horvátország H
    német - lengyel H

    a spanyol + a brazil téttől félek, szerintetek jó ötlet volt megtenni őket? a horvátok + ukránok jók..csak az a kérdés hogy mennyire
  • horpeti
    #4317
  • [Jakuza]
    #4316
    Olaszoknal az X nem olyan nagy riziko.
  • gabber_saviola
    #4315


    [center]

    bögyösnek nem annyira, de megfelel?
  • horpeti
    #4314
    ha hoznál, raknám.

    Ha hozol, rakom.

    :P
  • Zséé
    #4313
    meg egy eseményre egy szelvényen csak 1x lehet fogadni :)
  • gabber_saviola
    #4312
    raknád :)
  • horpeti
    #4311
    rakd! :)

    Hozz 1 bögyös macát, kajakra megrakom! :P
  • bmffm856
    #4310
    én szerintem egy öccázas társaságában...:) nem játszom nagyban...:) (de kéne mellé mégegy...mondjuk ugyanez a meccs V-re...de az csak 5-ösben fogadható...:()
  • Serpa
    #4309
    van vkinek Sportklub+ csatornája?

    állítólag digitális kép van azon.
    lehet, h 16:9es képarány is van.
  • gabber_saviola
    #4308
    ezen gondolkozom Én is :P
  • bmffm856
    #4307
    tegyük meg...én is megrakom...:D csak az a kérdés mennyivel...:D
  • gabber_saviola
    #4306
    Peti Én kajak megrakom :P

    058 brazil-horvát félidő:D végeredmény:V 8.50
    059 brazil-horvát félidő:V végeredmény:V 9.00
  • bmffm856
    #4305
    coCrouch :P:P (nem tetszett az a gólöröm, meg nem is igazán csipázom kráucsot, de azért most egy világ dőlt össze bennem! )
  • Zséé
    #4304
    áá milesz most velünk?
  • bmffm856
    #4303
    hát ja...mikor leakasztottam a 45 ropit akkor is volt pár riszkes eredményem...:P (pl. Udinese-Treviso X...:D)
  • gabber_saviola
    #4302
    Peti rizikó nékül nincs nagy nyeremény -.-
  • horpeti
    #4301
    :DD

    Hája.

    Inkább hozni kell a meccseket, aztán ha úgy áll, akkor lehet buktázni 1et. :)

    Ha az amcsik az utcsó megcsinálhatják
  • mukika
    #4300
    meccs az de, csak a közvetítés kezdődik előbb...
  • mukika
    #4299
    akkor már inkább a Japán elleni meccset bukják majd, Japánokra tuti nagyobb lesz a szorzó. :)
  • horpeti
    #4298
    jah, mert nem 21re van téve a foci te :P
  • horpeti
    #4297
    a brazilok családja felteszi összes pénzt a horvátokra, és most direkt bukják ezt a meccset, majd úgyis hozzák a másik 2őt... Mindenki jól jár :)
  • mukika
    #4296
    nem :)
  • mukika
    #4295
    betandwin-en 11-szeres a Horvát szorzó... de sztem ma sima Brazil győzelem lesz. Brazilokra tettem még a múlt héten, csak sajna a svédeken elúszott a szelvényem már szombaton.
  • horpeti
    #4294
    20 és 21 között nem lesz BK?:)
  • forzajuve
    #4293
    várja a halál f*! még jó,h van Viasat3! CSI:Miami,X-akták,Halottkém:P
    brazilia merdaa!
  • mukika
    #4292
    változott a műsor:

    Korea - Togo (15:00) Sport Klub
    Franciaország - Svájc (18:00) RTL Klub
    Brazília - Horvátorszá (21:00) RTL Klub

    aki pedig a Barátok közt akarja nézni, az így járt. ;P
  • horpeti
    #4291
    azért nagy az odds. :P
  • bmffm856
    #4290
    na esetleg lehet hogy érdemes lenne...csak elég rizikós azért...
  • gabber_saviola
    #4289
    egyesbe
  • bmffm856
    #4288
    hányas kötésben lehet fogadni?
  • horpeti
    #4287
    hajrá brazilok! :)

    Remélem jó meccset láthatunk! :)
  • gabber_saviola
    #4286
    058 bazil-horvát félidő:D végeredmény:V 8.50
  • Zenszkij
    #4285
    nagy meccs lesz
  • G_ArchAngel #4284


    2006. június 13.
    | Németh Szabolcs

    Következik a vb legjobban várt meccse

    "Nagyon nagy meccsre van kilátás. Ideje lenne, hogy a közönség megint egy nagyon jó ütközetet lásson. Ehhez a kellékek megvannak, a körítés is biztos jó lesz, már csak tartalommal kell megtölteni az estét és mindenki két napig a brazil-horvátról fog beszélni."

    Valószínűleg a németországi világbajnokság legérdekesebb mérkőzése következik este. Tizenegy körül kiderül, hogy a két bombaformában a vb-re utazó ország közül Brazília vagy netán Horvátország kapja el jobban a rajtot.

    Nagyon nehéz az esélyekről beszélni, ezért nem is tesszük. Bármilyen eredmény is születik, az párhuzamban fog állni a mostani erőviszonyokkal. A brazilok már lassan hagyományosan mindegyik torna esélyesei, hiszen olyan játékosokat, mint Ronaldinho, Ronaldo, Adriano nem sok gárda képes felvonultatni. A horvátok viszont szinte isteni formajavulásion mentek át pár év alatt. Míg 1998-ban VB-bronzérmesek voltak a következő évek nem hozták meg a várva várt fejlődést. Az elmúlt két évben azonban a sok-sok idegenlégiós a horvát válogatottban meghozta az új szellőt, aminek a hátán jelenleg is lovagolnak.

    Érthetően mindkét csapat játékosai tisztelettel beszélnek egymásról. A brazilok talán kicsivel nagyobb önbizalommal nyilatkoznak. Abban minden játékos egyetért, hogy a mostani Selecao az egyik legjobb az elmúlt 10-20 évben. Ezzel a megállapítással olyan volt brazil válogatottak, mint például Dunga is egyetért. Valóban, végignézve a kezdő tizenegyen felmerül a kérdés, vajh ki képes feltartóztatni ezt a dél-amerikai csapatot?

    A horvát sajtó szerint ők képesek lehetnek. Kimondva, kimondatlanul de minden sajtóorgánum és maguk a horvát szurlkolók is meglepetést várnak este. A kedélyeket a nem éppen szerénységéről híres Nico Kranjcar próbálja lehűteni. Ez azért jelent már valamit.

    "Nem lehet összehasonlítani egy barátságos mérkőzést és egy világbajnoki csoportmeccset" - kezdte nyilatkozatát a horvátok egyik legjobbja, utalva arra, hogy a nem is olyan rég döntetlent játszottak a brazilokkal. "A pályán egy nagyágyú hiányzott múltkor, most ott lesz. Ronaldinho játéka egészen biztosan plusz lendületet ad majd a braziloknak. Mi éppen ezért nem ígérhetünk olyan látványos, önfeledt focit, mint legutóbb. Sokkal óvatosabbnak kell lennünk, hiszen egy gól is megpecsételheti a sorsunkat." - vélekedett a szövetségi kapitány fia.

    Nagyon nagy meccsre van kilátás. Ideje lenne, hogy a közönség megint egy nagyon jó ütközetet lásson. Ehhez a kellékek megvannak, a körítés is biztos jó lesz, már csak tartalommal kell megtölteni az estét és mindenki két napig a brazil-horvátról fog beszélni.
  • horpeti
    #4283
    én remélem nem lazáskodják el a brazilok, bár mondjuk miért tennék... végre itt vannak a VBn, ezt szerette volna mindegyik játékos, nem hinném, hogy unnák a dolgot :) Bár ki tudja... :P
  • StephenKing
    #4282
    Én meglepetést szagolok a Brazil-Horvát-on löktem még a horvátokra plusz még ötezret ha nyerek veszek egy új tévét
  • BADE
    #4281
    az eurosport-os managerjátékra lehet még jelentkezni?Mert jelenleg zárolva van a regelés.Lehet,hogy majd csak a köv. fordulóban.
  • IMYke2.0.0.0
    #4280
    Elefántcsontpart nyerné meg a vébét - mekkora pofára esés lenne az olasz, német, vagy brazil drukkereknek...!
    [Már 20 éve a Braziloknak drukkol.]
  • REALista
    #4279
    Nem súlyos Totti és Koller sérülése