19716


Világbajnok: Olaszország

  • Monoton
    #4759
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL ezdedurva :P
  • gabber_saviola
    #4758
    nah vezetnek :(
  • Monoton
    #4757
    NAHH AKKOR MOST MINDENKI SZUSSSSZANNYON EGYET :PPPPPPPP
  • maffioso
    #4756
    http://images.iwiw.net/0202/user/00/00/65/10/0/user_65100_1140101443163
  • precision
    #4755
    gyönyörű gól
    gogo brasil
  • maffioso
    #4754
    szakkomentár: roebrto carlos erővel akarta megoldani, kaká viszont ésszel oldotta meg, megnézte hova löjje és oda is lötte ezért világsztár
  • zaki
    #4753
    Kispad hogy örült...
  • Checkerboy
    #4752
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLL
  • zaki
    #4751
    Mekkora gól volt, fantasztikus!
  • Monoton
    #4750
    LOOOOOOL
  • Zséé
    #4749
    Kaká gyönyörű gól...
  • berlinboy6329
    #4748
    1-0
  • maffioso
    #4747
    gooooooooooooooooooooooooooooool
  • zaki
    #4746
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
  • IMYke2.0.0.0
    #4745
    EZ AAAAAAAAAAAAAZ!!!!!!!
  • fradista91
    #4744
    GÓL 1:0 Kaka
  • Grenzjager
    #4743
    na a kaki

  • Serpa
    #4742
    góóóóóóóóll

    Kaká
  • fradista91
    #4741
    Most olvasom :DDD
  • maffioso
    #4740
    spamos topik 29es postja...::D tök jo
  • Serpa
    #4739
    na, talán a horvátok élnek vele ...
  • fradista91
    #4738
    Léderer: úgynéz ki nehézfalba ütközik a Brazil válogatott.... huh egy újabb aranyköpés :D
  • Grenzjager
    #4737
    Niko Kovács meg fog halni
  • maffioso
    #4736
    montam hogy gollesz:D
  • maffioso
    #4735
    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
  • fradista91
    #4734
    jön Ronaldinho...
  • Serpa
    #4733
    na, egy szabadrúgás ...
  • maffioso
    #4732
    ezt a linket már kültem
  • maffioso
    #4731
    juj baz....vmi ilyesmit mondott hogy könnyen golt lehetett volna szerezni de xy(horvát)játékos kishiján a labdát szerezte meg emerzontól....pfff
  • Prank
    #4730
    nesze, ő a kapus...
  • desigo
    #4729
    kilőtték a kamerát:)
  • gabber_saviola
    #4728
    [center]



    sunaparádé
  • Count Adyn
    #4727
    kösz, nícse nevében is:)
  • maffioso
    #4726
    http://www.nb1.hu/foto2/napkepe/2005_06/0605napkepe.jpg
    egy oldalon találtam:

    Léderer Ákos, az RTL Klub sportriportere, akinek a nevét még egy nótában is megénelekték a szurkolók ("Ki a f....m az a Léderer" - a pontok helyére tessék az "a", "s", "z" és "o" betűket behelyettesíteni, menni fog) vasárnap a Győr-UTE nb1-es mérkőzés alatt bebizonyította, hogy képtelen pártatlan maradni. Nem baj az, ha valaki drukkol egy futballcsapatnak, csak ha lehet, akkor ne élvezzen már el üvöltve egy olyan szar potyagól láttán, mint a vendégek negyedik találata, amikor a vetődő kapus hasa alatt a gólvonalig elcsorgó labdát "mekkora gól!" felkiáltással üdvözölte. Továbbá azt is meglehetősen nagy f..-szs...g...ak (a, n és á betűk) tartom, hogy Ákosunk az alábbi, bő nyálban szinte tocsogó nyílt levelet bírta írni az UTE szurkolóknak, melyhez kommentárt nem fűzök, csak leközlöm, jól:

    "Mivel jó néhányatokat szíven ütött a téves, 500 fős becslésem a kaposvári meccsel kapcsolatban, ezért természetesen elnézést kérek, és a legközelebbi győri meccs közvetítésekor, amelyen valószínűleg a bajnoki címet fogjátok ünnepelni, ezt adásban is megteszem. Továbbá minden elismerésem a szurkolóitoknak, akik Magyarországon ma a legmagasabb színvonalon szurkolnak, így nem hiszem azt, hogy én bármikor is becsmérlően foglalkoztam, vagy provokáltam őket a közvetítésekben. Csapatotokat is elismerés illeti, hogy játékosállományát tekintve messze erőn felül teljesít, és hozzá teszem ezt is kiszoktam hangsúlyozni a közvetítésekben. Tudom, hogy néha szelektív a szurkoló hallása, mint ahogy nekem is az, ha a REAC-ról van szó, de ettől függetlenül úgy gondolom, hogy jelen pillanatban Újpesten a népünnepélyre kellene készülni, mivel 8 év után ismét az lesz, és higgyétek el én nem fogom ezt elrontani!

    Üdvözlettel: (egyik kedves szurkolótársatok után szabadon) Jó Ebédhez *homokozso* Léderer"
  • Grenzjager
    #4725
    dedalont kérek+++
  • maffioso
    #4724
    http://unisexonline.hu/hirek/data/upimages/lederer.jpg
  • Kanál
    #4723
    Robi Carlos
  • maffioso
    #4722
    kösz_D
  • maffioso
    #4721
    count adyn:

    There cannot be a God because if there were one, I could not believe that I was not He.
    hát ez nan kész:D
  • Grenzjager
    #4720
    Léderer Ákos