19716


Világbajnok: Olaszország

  • Pete Small
    #5599
    Ohh köszönöm! Már azthittem senki sem fog válaszolni :)
    Jó szurkolást!
  • StephenKing
    #5598
    Töltsd le a TVUplayert és ott meg az ESPN2-es csatornán megy élőben.
  • Pritchard
    #5597
    nem lehet valahol a neten nézni?
  • StephenKing
    #5596
    Magyar hangot???
  • fistin
    #5595
    http://origo.hu/vb2006/index.html/index.html
    itt minden van amit csak akarsz, még meccs közben is!!
  • StephenKing
    #5594
    Ott az első!!
  • zaki
    #5593
    1-0 Ecuadornak.
  • fistin
    #5592
    VEZET ECUADOR VEZET VEZET VEZET, és nyerhetek :DDD
    nagy gól volt, mer csak a hangot hallgatom?!
  • berlinboy6329
    #5591
    Hát ez:GÓÓÓÓÓÓLLL!
  • desigo
    #5590
    jaja

    nézi valaki?
  • StephenKing
    #5589
    Ott most kabarécsütörtök van
  • Pete Small
    #5588
    Keresek egy olyan oldalt amin fennvannak a vébés meccsek eredménei és statisztikái ( pl hány szöglet volt a meccsen stb...)
    Ez a tippmix miatt kell. Meg akarok nézni átlag hány szöglet van egy meccsen, eddig mennyi volt. Tudja vki? Előre is köszi!
  • forzajuve
    #5587
    egy meccsre egy szelvényem mindig is csak egyet engedett. a tippmix indulása óta így van
  • Punker
    #5586
    hát pedig a 3 nagy küzül valamelyik adni szokta a meccseket, aszem a Petőfi Rádió.
  • zaki
    #5585
    Ecuador-Costa Rica 2-0 a tippem.
  • StephenKing
    #5584
    De melyik rádió?? Közvetiti valamelyik mert én ahogy néztem a rádiómüsorokat egyik sem.
  • Punker
    #5583
    rádió :)
  • jbal
    #5582
    rádió?
  • Pete Small
    #5581
    Kérlek titeket segítsetek!
    Keresek egy olyan oldalt amin fennvannak a vébés meccsek eredménei és statisztikái ( pl hány szöglet volt a meccsen stb...)
    Előre is köszi!
  • StephenKing
    #5580
    Van a neten valahol magyar nyelvű közvetítés?? A TVU playerrel már kép van mostmár csak magyar hang kellene hozzá és minden tökéletes lenne! Szóval csak magyar hang kellene mert kép az már van!
  • Láma!
    #5579
    ha nem gond betettem a sport aranyköpések topikba:D
  • Láma!
    #5578
    :DDDDDDDD
  • REALista
    #5577
    KOKO:"Nem azt kérdezem hogy mi a te tipped a meccsre de mégis szerinted ki fog nyerni???"
  • 9csöves9
    #5576
    hát igen de ezekkel az új sárgalapos szögletes dologgal könnyedén nyerni lehet

    és ha nem csalnak az emlékeim akkor 1-es kötésben vannak az ilyenek
  • fistin
    #5575
    pf, akkor ez jól ki van találva hogy ne nyerjé semmit :DD
  • 9csöves9
    #5574
    pedig ez így van,csak egyet lehet az adott meccsel kapcsolatban
  • R10
    #5573
    na remélem Ecuador nyer
  • jbal
    #5572
    neten?hol?
  • fistin
    #5571
    de beszoptam ezt a tippmixet, ugyebár én már rég nem toltam, most vbre megint elkezdtem, azt így raknék meg egy meccsen többet is, és állandóan hibát jelzett ki, hogy tiltott fogadás..... most ez télleg ekkora faxság hogy pl ha bejelölöm a szögletet, akkor már sárgalapot nem is jelölhetek??
  • B0B0
    #5570
    Olvasd el a www.nso.hu-n
  • B0B0
    #5569
    A nemzeti sport oldalán van leírva a csoportok állása alatt
  • Punker
    #5568
    igen
  • tesó07
    #5567
    Tuti hogy az egymás elleni eredmény számít,mert 98-ban a spanyolok is kiestek pedig az utolsó körbe 6-1 re verték a bolgárokat,és az nem számított.
  • passatgt
    #5566
    Régen a pepsihez adtak cd-t,azon voltak trükkök,és a játékosok lassan megcsinálták,bemutatták hogyan kell:P
  • Pritchard
    #5565
    hella a tippmix-nél mit jelent ez? *( 0-2 )
    két gólkülönbségel kell nyerni-e valamelyik csapatnak?
    előre is köszi a válaszokat :)
  • Punker
    #5564
    betandwin nem is válaszolt pedig a bankban azt mondták hogy jó oda a kártyám, kezdem nagyon unni a tippmix egy rakás sz@r, neten meg nem fogadhatok? hát a qrva anyukat nem ezért fizetek nekik.
  • [Jakuza]
    #5563
    Kuld el a bankszamlamra a penzt majd felteszem a zset, nekem OTPs van. :P
    Esetleg 100 font ? :PPPPPP
  • Punker
    #5562
    Sportingbet.com : "Felhívjuk figyelmét, hogy az alábbi bankok kártyáit nem tudjuk elfogadni: Inter-Európa Bank, Citibank, K&H Bank, MKB Bank, Takarékbank és Takarékszövetkezetek."

    hogy rohadnának meg ezek a mocskok..... meg a K&H is :(
  • [Jakuza]
    #5561
    Nem, a lenyeg az hogy amelyik tovabbjut az jobb csapat legyen annal mint aki kiesett.
    Marpedig ezt azzal lehet lemerni leginkabb, ha egymassal jatszanak es az adott pillanatban legyozi az egyik a masikat.(az mas kerdes hogy abban az adott pillanatban a szerencse is szamithat es nem biztos, hogy a jobb csapat jut tovabb, mert a masik 10bol 9szer nyerne amugy)
    De megis igy a legigazsagosabb lemerni, hogy ki a jobb, nem ugy, hogy egyik tudja az eredmenyt es utolso forduloban tudja mennyi golt kell rugnia egy gyengebb csapat ellen.
  • Láma!
    #5560
    be akarsz szállni?:DDD