19716


Világbajnok: Olaszország

  • The FlashBack
    #9180
    Mondjuk:)
  • The FlashBack
    #9179
    és nagyon jól teszed :D
  • [Jakuza]
    #9178
    Mitol lenne ?
    Azert mert az Argentinoknak szurkolsz ?
  • sz4bolcs
    #9177
    Láttál már csúnyábbat, biztos. :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #9176
    Tudom, én csak azoknak próbálok segíteni akik nincsenek bennt ilyen zárt körű torrentoldalakon.
  • The FlashBack
    #9175
    Hát ez sem volt túl szép:-)
  • The FlashBack
    #9174
    Nem törlöm, mert mások tanulhatnak belőle, és nem volt"SPEM" de, nincs harag ugye?
    :-)
  • sz4bolcs
    #9173
    jó, hogy nem ütitek egymást. Magyar meccsen úgy szokás.
  • [Jakuza]
    #9172
    Akkor torold oket ki.
    Nem fog sem azert,hogy a spamet kitorlod, sem pedig a velemenyed kinyilvanitasa miatt utalni senki.
    Elvegre ez is hozzatartozik a HG-hoz.
  • jbal
    #9171
    Flashback ki utál?:)
    ere van egyébként a szpem topik
  • [Jakuza]
    #9170
    Sajnos nem az osszes pl az Argentin-Szerb nincs meg.
    Pedig azt nem lenne rossz, ismet megtekinteni.
  • sz4bolcs
    #9169
    hírtelen, mint hirtelen
  • sz4bolcs
    #9168
    Nekem jó hogy nincs.. még soha nem volt. De hírtelen fölcsillant a szememben a reménysugár. : Na melyikben? :D::D
    legyünk jók nézzük a tévét
  • The FlashBack
    #9167
    Igen, de én vagyok a HG (még akkor is ha páran utálnak), ezért ez (is) az én dolgom:)

    a Meccs ŐŐ
    mint mndtam, egyik mccsre sem készültem még így mint erre, szerintem az Argentínok nyernek, Hollandok fognak vezetni, de az Argentíbok fordítanak!
  • zaki
    #9166
    Bithumen-en is fent van egy csomó meccs, meg az összefoglalók... Magyarul!
  • [Jakuza]
    #9165
    Ne foglalkozz ilyennel inkabb beszeljunk arrol, hogy te mit tippelsz az Argentin mecsre.Elvegre ez a topic arrol szol.
    Ha szamszerusittunk szvsz az 1:!nek van a legnagyobb eselye, persze ettol meg barmi lehet. :P
  • The FlashBack
    #9164
    Most, nem mondom, hogy neked van igazad, de azt se hogy neki:)
    Az vita, bizonyos kereteken belül egészséges, de ti kezditek átléépni a határt:)
    Ezért van a fórum, ember módjára természetesen lehet vitázni, de ez nem fér már bele


    Pedig szerintem Te már bizonyítottál: a MotoGP-hez és a Formula 1-hez síkostoba vagy, most már látszik, hogy a labdarúgás egyszerű világa sem fér el apró kis összeaszott tekervényeidben...

  • [Jakuza]
    #9163
    Velemenye persze mindenkinek lehet, nincs is ezzel semmi baj.
    De ha ellent mond maganak valaki es kozben a masikat lehulyezi, kicsit sem ego. :P

    "ugy van, bár a rájátszást inkább csak szabadrúgással és figyelmeztetéssel büntetik, mivel volt alapja, míg a műesés tényleg elsőre lapot ér...
    de tényleg nem ugyanaz a két dolog,ellenben az eredmény igen:)"

    ROTFL
    Mar nem igazodok ki.
    Hulye a biro mert ad egy sargat, aztan szabadrugast kellett volna csak adni, vegul tenyleg nem ugyanaz a dolog, de az eredmeny igen. :P
    Most mi van ? :PPPPPPPP
    sz4bolcs kifejtette az igazsagot, amit en is vallok, aki szineszkedik , kapja meg a sargajat es menjen a zuhanyzoba.
    Ettol nem hulye a biro, ha sargat ad, ha megakarjak etetni hogy most rugtak agyon a jatekost, eljatsza hogy olyat kapott, hogy hogy gipszbe kell tenni a labat, s kozben meg ralehelnek.
    Sargat kell adni es kesz, legkozelebb meggondolja, hogy fetreng e.
  • sz4bolcs
    #9162
    fogalmatlanul. :DD
  • The FlashBack
    #9161
    Mindenkinek lehet véleménye:)
    Neked ez, neki az, énis abbahgytam már...:]
  • G_ArchAngel #9160
    -----------------------------------------
  • The FlashBack
    #9159
    jaj, hagyjátok már abba:)
  • [Jakuza]
    #9158
    Ne erolkodj.
    Ott is eljatszottad ezt, rad illik az oszkep.
    Jatszhatod a martirt, de attol meg "Esesre valo rajatszas." ilyen szep mondatokat termelsz fogalmatlanul.
  • G_ArchAngel #9157
    Pedig szerintem Te már bizonyítottál: a MotoGP-hez és a Formula 1-hez síkostoba vagy, most már látszik, hogy a labdarúgás egyszerű világa sem fér el apró kis összeaszott tekervényeidben...

    Továbbra is felesleges veled vitatkozni, szűk az a kis világ, amit építettél magadnak, de szerencsére erősek a falai...
  • jbal
    #9156
    mér?
  • [Jakuza]
    #9155
    Szerint3em meg nem fognak hajtani, mert ertelmetlen.
    Hiszen mar egy dontetlennel is csoportelsok. Nem most kell megmutatni, hogy mennyit tudnak focizni, hanem az egyenes kiesesnel.
    Ilyenkor inkabb pihentetik a jatekosokat, illetve vedik azokat akiknek mar van sargajuk es amugy alapembernek szamitanak a csapatban.
    Ezek a dolgok fontosabbak mint egy nagyaranyu gyozelem, hiszen semmit nem er egy 8:0, viszont hosszutavon a kiesest is jelentheti, ha megserulnek a jatekosok vagy eltiltjak esetleg oket.
  • Zséé
    #9154
    1-1 lesz :PP
  • The FlashBack
    #9153
    Sajnáljalak?:D
  • jbal
    #9152
    Argentinok sztem nyernek.pedig Holland drukker vagyok
  • The FlashBack
    #9151
    hehe, ez jó:]

  • [Jakuza]
    #9150
    Tingli tangli merkozesen barati X. :P
  • The FlashBack
    #9149
    Hollandok?
    Nagyon remélem hogy kikapnak Argentínától:)
    Egy meccsre sem készültem még így:DDD
  • The FlashBack
    #9148
    teljes mértékben egyetértek veled
  • The FlashBack
    #9147
    nem pont erre gondoltam:)
  • [Jakuza]
    #9146
    1,5 ora es felporog.
    Bar ez a nap nem igazan erdekes, a holnapi es holnaputani annal inkabb.
    Sajnos ma olyan mecsek vannak illetve voltak, ahol nem volt varhato nagy harc, pontosabban nagyjabol mar eldolt ki jut tovabb.
    Ezzel szemben holnapi mecseken barmi lehet, tehat ezaltal izgalmasabb merkozeseket is lathatunk remelhetoleg.
  • Shaman
    #9145
    Hollandok?

    Sztem kikapnak Argentinoktól...
  • jbal
    #9144
    spam off flém:DDD
  • The FlashBack
    #9143
    ne hagyjuk már:)
  • The FlashBack
    #9142
    Srácok, nagyon kezd leülni a topik:)
  • Doller
    #9141
    nem néztem angliának :))