19716


Világbajnok: Olaszország

  • NKristof
    #10435
    Ecuador-Ghána döntő lenne ha nem lennének egy ágon
  • BADE
    #10434
    ha sikerülne megverni a brazilokat,akkor az eddig gyengélkedő,ötlettelenül játszó angolokat is kivernék(ráadásul akkor már Essien is játszhat)
  • NKristof
    #10433
    azért 2002ben tényleg nagyon durván nyomták a bírók a jjapánokat de főleg Dél-Koreát.. bár arrafelé asszem ez az általános... úgy tudom a szöuli olimpián is ugyanez ment már 20 évvel ezelőtt is...
  • jefferson83
    #10432
    Max. elődöntős, de az jó lenne :)
  • jefferson83
    #10431
    Láttam és ilyen esetekbe kemény szankciót kéne bevezetni. Gondolom nem történt semmi azóta, erről én nem tehetek.
  • BADE
    #10430
    szerintem Ghána döntős lesz,figyeljétek csak meg!:)
  • NKristof
    #10429
    ja az a 2,4-es szorzó tényleg durva, de legalább sokat fogok nyerni:DD
  • grizzly21
    #10428
    meg fogják. Döntetlent játszottak Angliával, ami azért messze jobb csapat a fricceknél.
    Bár hazai pálya miatt küzdeni fognak nagyon..dehát ez van, remélem azért kiesnek
  • NKristof
    #10427
    a svédeket meg miért írja le ennyire mindenki? Jó azért 25pontot nem mertem rájuk tenni és sem, csak egy 10est:D Jó csapatuk van, az meg nem jelent semmit hogy eddig ne villogtak. A csoportban csak aza cél, hogy továbbjussanak, utána lehet jól játszani. Remélem megverik a németeket
  • gabber_saviola
    #10426
    hogyan kell továbbmenni egy csoportbol, azt akarod kérdezni? :DDDDDDddd

  • grizzly21
    #10425
    miért, te is bundás bíró vagy? Láttad 4 éve a vb-t?
  • grizzly21
    #10424
    ez az iwiw nem normális, 1,3mas szorzot ad a német győzelemre, és 2,4et kb a svédekre. Egyértelmű, hogy a svédek fognak továbbjutni.
  • jefferson83
    #10423
    Szerintem ezért is jó a foci, mindig lesz kit szídni, hogy miért kaptunk ki. Én sem vagyok híve a chipek bevezetésének.
  • NKristof
    #10422
    be kéne már vezetni ez elektronikát a játékvezetésbe. Ebben a felgyorsult fociban már igen nehéz akár egy les megítélése is. Ha kiszámolnák, hogy hányesetben ítélik meg manapság pontosan a lest, nagyon rossz arány jönne ki. Nem volt eddig egyetlen vb-meccs sem ezen a vb-n, ahol ne lett volna legalább egy olyan kétes les-szituáció, amiből akár gól is születhetett volna
  • jefferson83
    #10421
    Én fociztam megyében is és ott egyik alkalommal 12 játszottunk egy félidőt, mert félidőben csere volt és a hülyegyerek elfelejtett lejönni. Senki nem vette észre rajtunk kívül :D
  • gabber_saviola
    #10420
    mostmár nem rakom, de az Argentínokra raktam egy 10est
  • grizzly21
    #10419
    a tegnapi gólokra kiváncsi vagyok, hol tudnám megnézni őket?
  • jbal
    #10418
    de hogy?
  • gabber_saviola
    #10417
    Svédek továbbmentek a csoportjukbol szal az a forma annyira nem szar :)
  • The FlashBack
    #10416
    ja, volt ilyen is:D
  • The FlashBack
    #10415
    nyugottan megrakhatod:-) énis ezt tettem:)
  • NKristof
    #10414
    Jó csak mondjuk a Csikvánd-Mindeszentpuszta helyi rangadón nem akkora gáz még az sem, ha esetleg fennmarad a csávó a pályán... de a Poll meg egy darabig tuti nem vezet komolyabb nemzetközi meccset...
  • jbal
    #10413
    rakd meg.a Svédek szar formában vannak
  • jefferson83
    #10412
    Azért talán a Svédeknél jelen pillanatban jobbak, azonban én is azt mondom, hogy bárki bárkit megverhet ebből a tizenhatosból. Ezért nem is fogadok ;)
  • gabber_saviola
    #10411
    nem mertem megrakni a Német győzelmet toppmixen, mert valahogy olyan érzésem van, hogy a rendes játékidőben nem nyernek a Németek
  • fradista91
    #10410
    Látod akámennyire is rossz nálunk a foci, itt nem fordulnak olyan szörnyű nagy hibák elő mint pl ott. :DDDDD
  • jefferson83
    #10409
    Igen és még észre se vette volna senki, mert ugye ott az a füles a fején ami sztem pont ilyen esetekre van.
  • NKristof
    #10408
    ja erről halottam:DD vicces lehetett mindenesetre hallani élőben...
  • NKristof
    #10407
    Ez azért furcsa, mert én is voltam bíró (megye 2-3 szinten), és egyszer velem is előfordult, hogy elfelejtettem megadni a pirosat két sárga után, de rámszólt a partjelző hogy már van naki kettő. Ezért szerintem érdekes hogy egy olyan meccsen, ahol van két asszisztens, egy tartalék jv meg fifa-ellenőrző bizottság, senkinek nem tűnik fel az ilyen, a megye kettőben meg egy partjelző volt és mégis észrevette...
  • jefferson83
    #10406
    Megtaláltam: "most úgy mutatják mintha még fenn lenne a pályán.."

    Mp3 - at PLz :DDDDDD
  • NKristof
    #10405
    Én sem láttam a meccset mert éppen érettségi banketten voltam (jött is aztán a másnap:D), de én úgy tudom hogy megkapta a két sárgát, aztán nem állították ki (elfelejtette hogy kapott már egyet). Aztán a meccs végén eszébe jutott, és adott neki pirosat.
  • fradista91
    #10404
    Sajna én sem láttam, Brazil meccset néztem annak is a végéről lemaradtam :D
  • The FlashBack
    #10403
    de
    Visszáb be is szúrták, hogy minket mondtak
    most a legújabb fejlemény, hogy a játékos egészegyszerűen nem hagyta el a pályát
    a bíró meg nem vette észre
  • jefferson83
    #10402
    Lol a tévében akkor is gondolom látni lehetett, hogy 3 x mutatta fel neki vagy kétszer. De megnéztem volna :) Gondolom az okos kommentátorok észre se vették a bakit :)
  • The FlashBack
    #10401
    kidetült, hogy nem biztos, hogy a játékvezető hibázott, a papírjain minden rendben volt

    (ÁLLÍTÓLAG)
  • The FlashBack
    #10400
    Így-így
    Világtörténelmet írt
    de máshogy volt az, nem ahogy az újságok írták:-))
  • jefferson83
    #10399
    Nem láttam :((( :DD
  • fradista91
    #10398
    Bizony! :DDD
  • jefferson83
    #10397
    Én most olvastam valahol, hogy Graham Pole három sárgát osztott ki az egyik játékosnak mire kiállította, ez igaz? Ő pedig nem egy utolsó játékvezető, mindenesetre érdekes.
  • The FlashBack
    #10396
    klikk
    hm?
    Tötöld a cokkie-kat