19716


Világbajnok: Olaszország

  • Oszi
    #18953
    Hát Zidane megmozdulásánál sportszerűtlenebb dolgot még nem láttam focipályán szerintem ez minősíthetetlen viselkedés egy ilyen sokat megélt világsztár játékostól.Sajnálom hogy egy ilyen nagyszerű játékosnak ilyen csúfos véget ért a pályafutása.

    Amúgy meg FORZA ITALIA FORZA GROSSO!
  • qwertrt
    #18952
    HAHAHAHAHA, Trezegeut...
  • grizzly21
    #18951
    és erre nem jár moderátor?
  • Laceee
    #18950
    csak azt bizonyitani kellene , ugylátom itt mindenki menjen aludni aki nem a csigazabálóknak szurkolt
  • REALista
    #18948
    Nagyon sajnálom a Franciákat és főleg Zidane-t!Bár nem rajta ment el a meccs hanem Trezegue-n de akkor is!Bár azt sem értem hogy miért kell behozni egy olyan játékost 11-est lőni aki az egész VB-n max. 90 percet játszott!
  • manettino
    #18947
    sajnos nem mindig higgatt. egyszer már csinált hasonlot. juve hamburg meccsen. akkor is piros. sajnos
  • Gabe18
    #18946
    Az az indok eleve nevetséges,akkor a 6. osztályú csapat miért "szántóföldön" játszik,és miért nem a Wembley stadionból hozzák a gyepet?Az se ugyanaz a feltétel...
  • tormy
    #18945
    Jo csak azt nem mondd hogy minden focista lefejelte volna Materazzit...Azert ezt fejezzuk mar be, mert te is tudod hogy a valasz: Csak egy allat csinal ilyet.
  • NeoMaN
    #18944
    az ilyen "drukkerek" miatt utálják az olaszokat a legtöbben, ez tuti
  • fistin
    #18943
    te segg vagy...
  • hentesferi
    #18942
    amugy ha zidanet provokálták akkor ha jól tom azért is járhat lap ....nemde ?
  • gabber_saviola
    #18941
    mindenki marad a Serie A-ban csak pontlevonás lesz
  • NeoMaN
    #18940
    pffffffff
    tünjél aludni öcsi, holnap napközibe kell menned
  • tormy
    #18939
    ezert kellett volna Argentinanak nyernie, ha a biro is ugy akarta volna.
  • chalezlopez
    #18938
    Figyi! Ha provokálnak és lemegy a lila köd, akkor mindegy milyen meccsen játszunk. A provokálás a játékosok egyik fő fegyvere manapság...de hagyjuk...
  • qwertrt
    #18937
    Pontosan.
  • manettino
    #18936
    ez jo lenne.
  • Punker
    #18935
    az csúny alenne, nem úszhatják meg ennyivel.....
  • myl0
    #18934
    Igen, megvan Olaszország vagyis a legjobb csapat világbajnok! Zidaneról csak annyit h nem sport ember, hanem egyaljas senkiházi idegbeteg pöcs!!! Forza Italia, forza azzurri!!!!
  • tormy
    #18933
    Gondolom eszes kijelentesefet mindjart alatamasztod bizonyitekkal is. Ez a FIFA, itt odabasznak mindenert, 1-1 valgoatott a KIZARAST [akar orokos kizarast is a FIFA-bol] kockaztatna csalassal, szerinted megerne?

    LAtod mi tortent a gorogokkel? Peddig semmi csalas nem volt, sokka llightosabb dolog miatt zartak ki oket a busba.
  • qwertrt
    #18932
    ÁÁÁ, most nézem, ez barbár megmozdulás volt, ezt semmilyen beszólás nem inokolja...
  • Hajnalcat
    #18931
    Akár mit is mondott, rendelkeznie kellene Zidanenak annyi ésszel pont a döntőben, hogy emiatt nem fejeli le a másikat, de úgy látszik, hogy nem bírta idegekkel...
  • mate317
    #18930
    A videóbíróra azt mondták hogy azért nem lenne jó bevezetni mert alacsonyabb osztályú meccseken nem lehet biztosítani... De akkor miért van füles a bírókon?
  • DjDano
    #18929
    "semmi ilyen negatívum nem érdekel, a légyeg a negyedik csillag :ASDasdasdasdasd" Igazad lehet. bár én egy focicsapatnak azért drukkolok általában mert lenyűgöz a játékuk.... de ha neked a kibekkelős gépfoci jön be egészségedre
  • Kenny85
    #18928
    olééé akart lenni
  • Kenny85
    #18927
    okééé nekem van még 4 söröm :)=
  • France men
    #18926
    3. Sokat szerepelnek !!! Amikor nem róluk kéne hogy szóljon egy meccs!!
  • hentesferi
    #18925
    Én is kiváncsi volnék Zidane miért kapta fel annyira a vizet...általában egész higadt játékos ..
  • fistin
    #18924
    c.ronaldo után és a portugálok után szerintem az olaszok a legnagyobb színészek, függetlenül attól hogy vbajnokok, és mennyire lamák...
  • Verseghy
    #18923
    Ja ez az egyik oldal, amit megértek, de tzenegyest is kaphatott volna az olasz ugyanazért amiért a francia, de nem kapott.. Na mind1.
  • Gabe18
    #18922
    Ezek után egyvalamire vagyok kiváncsi.Holnap olaszországban hogyan fogják bejelenteni hogy pl.:
    " Az ilyenolyan birósági testület itélete alapján a Juventust a C ligába sorolják,mig a Milan,Fiorentin,Inter és Lazio csapatát a B ligába minösitik vissza,ezzel gyakorlatilag évekre kinyirva az éppen VB címet nyerö ország labdarugásának élvonalát."

    Ez igy valahogy nincs előttem ahogy ezt bejelentik,sőt már a Juventus B ligába küldését is erősen kétlem...Nem lepődnék meg ha mindenki maradna ahol van kiosztanának 10-20 büntetőpontot,amit az adott csapatok persze év közben simán ledolgoznának,és békés középcsapatként zárva az idényt egy év múlva már minden a régiben...
  • tormy
    #18921
    Ugysem tudjuk meg, Zidane es Materazzi is mast fog majd mondani, ahogy az lenni szokott.
  • qwertrt
    #18920
    Hahahaha, Trezegeut, a nagy csre, hogy kihagyta
  • G_ArchAngel #18919
    Na, elfogyott a mára szánt alkohol mennyiség...

    Jó éjt mindenkinek, nyert Olaszország, de vesztett a labdarúgás...
    Főleg az olasz, holnaptól...
  • reaper4
    #18918
    hát persze h nincs :D egy régi "sláger" jut eszembe: álmodj királylány... :)
    hogyan lenne már :D hisz nem a pénz az úr a földön ááááá neeem :DDDD
  • NeoMaN
    #18917
    3. mert manapság már sajnos színészek fociznak
  • tormy
    #18916
    De nem is jatszottal VB donton, vagy rosszul tudom?
  • qwertrt
    #18915
    Azt láttad, hogy Zidane fejelt, azt nem tudod, mit mondott az olasz...
  • manettino
    #18914
    a tiszteséges meg müvelt idézőjelben
  • qwertrt
    #18913
    Csak egyet a sok közül: sorfal, hátrébb állítja a franciakt a bíró, valamelyik meg Grossoba rúg hátulról...