19716


Világbajnok: Olaszország

  • Monoton
    #15439
    csókol = Joe Cole

    GIGALOOOOOOOOOOOOOOL
  • b4rc4
    #15438
    énis kérném mjad:)
  • The FlashBack
    #15437
    Vébé után megkapod a kollekciót. Egyébként a legtöbbe belepiszkáltam PS-el:-)
  • fradista91
    #15436
    Ezt most megjegyeztem!
    [csakviccel] :D
  • The FlashBack
    #15435
    vagy saját maga sikeréért:P
  • fradista91
    #15434
    Szerintem is, mivel lehet utolsó vb meccse, mindenképp játszani akar a Csapata sikeréért.
  • The FlashBack
    #15433
    De legalább megpróbálja szvsz
  • The FlashBack
    #15432
    hát ez levan védve:D Használati jogom van:-)))
    Direkt nem adom, mert ez az én stílusom:DDD
  • tigeroo
    #15431
    10. perc után feladja ugyis
  • The FlashBack
    #15430
    Á, szeirntem megpróbálkozik a játékkal...
  • fradista91
    #15429
    Ilyen zászlókat honnan tudok szerezni?
  • b4rc4
    #15428
    naneee most mondja BArna,hogy Ronaldo jácchat
  • b4rc4
    #15427
    | #15419 remélem bejön:)
  • fradista91
    #15426
    Deco eltiltás miatt, C. Ronaldo sérülés(?)
  • The FlashBack
    #15425
    [center]
    Anglia VS Portugália [/b]


    | vs |
  • REALista
    #15424
  • b4rc4
    #15423
    jaja énis:) Deco,C.Ronaldo, nemjácchatnak ha jól tudom:P
  • REALista
    #15421
    1966:Anglia-Portugália--->Angol győzelem
    1986:Anglia-Portugália--->Portugál győzelem
    2006:Anglia-Portugália--->Angol győzelem

    [reméli]
  • fradista91
    #15420
    Én még most sem nagyon bízok Domenechben... Volt egy két olyan "megmozdulása" ami végzetes is lehetett volna... De remélem ma jó kis pörgős meccsen győz a jobbik. Este nem szurkolok úgy különösebben senkinek (majd talán annak aki hátrányba került :)
  • b4rc4
    #15419
    vs.
    2-1 ||| England 4ever:P
  • The FlashBack
    #15418
    Nagyon remélem!
  • The FlashBack
    #15417
    loool
  • France men
    #15416
    HM! Hát igen, csak arra nagyon kell figyelni hogy ne úgy támadjunk hogy utána könnyen kontrázzanak mert abba nagyon jók :( 3-4 érintés és máris kapu elé érnek! Remélem ismét tudja Domenech hogy mit csinál!
  • fradista91
    #15415
    Szerintem most jól írta az SG a hsz-ok számát (Majd úgyis megbolondítjuk megint). De tegnap kár nem voltál itt FlashBack estefelé... Írtam valamit és helyette más szövegét dobta ki az én logómmal :DD
  • The FlashBack
    #15414
    pontosan melyik? Nálam eddig ok minden:/
  • jbal
    #15413
    itt válaszolgatsz az üzikre és kiírja a hsz számot h melyikre válaszoltál és össze-vissza írkálja
  • The FlashBack
    #15412
    [center]
    A védelem lehet a brazilok Achilles-sarka?



    Hogyan lehet legyőzni a brazil válogatottat? Ez az a kérdés, amely az utóbbi napokban a leginkább foglalkoztatta a francia válogatott szövetségi kapitányát, Raymond Domenech urat, valamint a „gallok” játékosait. Henry, Zidane és társaik szerint sikerhez mindent be kell dobni, és ha van Achilles-sarka a selecaónak, az csakis a védelem lehet.




    A frankfurti Waldstadionban ma este 1998 óta először találkozik egymással világbajnokságon a brazil és a francia labdarúgó-válogatott. Ismeretes: a nyolc évvel ezelőtti tornán a házigazda kékek a döntőben Zidane két és Petit góljával 3-0-ra legyőzték a dél-amerikaiakat, megszerezvén az ország első és egyetlen világbajnoki címét.

    Azóta kétszer csapott össze hivatalos mérkőzésen az európai együttes és a selecao. A 2001-ben Japánban megrendezett Konföderációs Kupán a „gallok” 2-1-re győztek, míg 2004-ben a Saint Denis-ben megrendezett ünnepi barátságos találkozón gól nélküli döntetlen született.

    Ezúttal a brazilok az abszolút esélyesek, a franciák továbbjutása szenzáció lenne.

    „A brazilok ellen mindent be kell kalkulálni: technikai tudást, taktikát, állóképességet, atlétikus képzettséget” – nyilatkozta az 1998-as finálé visszavágója előtt Raymond Domenech francia szövetségi kapitány.

    „Ha a selecaóról van szó, az emberek mindig csak a technikai tudásról beszélnek, de nem szabad elfelejteni, hogy ők fizikálisan is nagyon erősek” – tette hozzá a szakember.

    Noha Domenech természetesen nem beszélt arról, milyen játékrendszer lehet eredményes az ötszörös világbajnok címvédő ellen, nagyon valószínű, hogy ugyanazt a formációt alkalmazza majd, amelyik a spanyolok ellen (3-1) igen jól működött.

    A franciáknak nincsenek eltiltott játékosaik, így a védelemben és a középpályán vélhetőleg nem változik majd az összeállítás. Ami kérdéses, az a csatársor.

    „A terv szerint hallás alapján játszunk majd – élt egy zenei hasonlattal a francia szakvezető. – Az egész napot a felkészülésre szánjuk, és minden egyes játékos állapotáról meg kell győződnöm, mielőtt késő délután döntök az összeállításról.”

    Domenech az elmondottak ellenére minden valószínűség szerint a Zidane, Ribery, Henry, Maluoda alakzattal rohamoztatja majd Dida kapuját, méghozzá a szokásos formációban: középen Henry, a jobb szélen Ribery, a bal oldalon Malouda, Henry mögött pedig Zidane játszik.



    Patrick Vieira, a világbajnokságon eddig már két gólt szerző középpályás szerint ha van gyengéje a brazil válogatottnak, akkor azt a védekezésében kell keresni.

    „Támadásban félelmetesek, de hátul hagynak réseket a pajzson, és ezt kihasználhatjuk” – jelentette ki a Juventus futballistája.

    „Nagyszerű játékosok, mindannyiukat jól ismerjük – csatlakozott Thierry Henry. – Ami a védelmüket illeti, néha kissé gyanúsak nekem, de ez normális egy olyan erővel támadó együttesnél, amilyen az övék. Mindig a maguk stílusát játsszák, és mindig győzelemre törnek. Láttam részleteket a meccseikből, mindig adnak lehetőséget az ellenfélnek az ellentámadásokra. Azonban mégiscsak csillag van a mezükre hímezve, ami jelzi, mit értek el a világbajnokságok történetében. Ezt nem szabad semmibe venni!”

    „Magasabb színvonalon kell játszanunk, semmi kétség – jegyezte meg a francia válogatottsági rekorder Lilian Thuram. – Jobban kell összpontosítanunk, és jobban kell akarnunk a sikert. Brazília sokkal erősebb, mint Spanyolország, a torna fő esélyese. A futballban azonban az a nagyszerű, hogy nem mindig a favorit győz.”

    „A brazilok nagyon értenek ahhoz, hogy a lehetőségeik nagy részét kihasználják, és halálosak, ha csak egy kis gólszagot éreznek – tette még hozzá Thuram. – Szeretik, ha náluk van a labda, ezért hihetetlen stabilitásra van szükség ellenük, és ki kell várnunk azokat a lehetőségeket, amelyeket aztán kihasználhatunk.”

    A BRAZIL–FRANCIA ÖRÖKMÉRLEG:

    BRAZÍLIA FRANCIAORSZÁG
    7 Összes mérkőzés 7
    2 Győzelem 2
    3 Döntetlen 3
    2 Vereség 2
    10 Gólok 9


    Ebből világbajnokságon:

    BRAZÍLIA FRANCIAORSZÁG
    3 Mérkőzés 3
    1 Győzelem 1
    1 Döntetlen 1
    1 Vereség 1
    6 Gólok 6
  • The FlashBack
    #15411
    de mind a 2szer az ővét nyúlták le
    Helyébe nem is használnék logót:D
  • The FlashBack
    #15410
    Van benne valami:-9
  • The FlashBack
    #15409
    Nagyon helyes
    Ez itt a feltétlen fociszeretet hazája:-)
  • The FlashBack
    #15408
    Ha szorul a hurok, tudnak focizni a Franciák:-)
  • The FlashBack
    #15407
    méf viccnek is rossz szvsz:D
  • The FlashBack
    #15406
  • The FlashBack
    #15405
    jah ezt a képet ismerem:-)
  • The FlashBack
    #15404
    jah. Forza Italia... pfff:/
  • France men
    #15403
    *ről ;)
  • The FlashBack
    #15402
    feltölthetnél valahová egy kollekciót:-))
  • The FlashBack
    #15401
    Így van!

    [apro]
    A Braziloknak nem kell szurkolni:|
  • France men
    #15400
    Már egy ideje gyűjtöm őket fórumokról, meg képkeresők!
  • jbal
    #15399
    ezeka képek hol a szarba vannak?