61
  • dunga
    #61
    Na ezt szépen elcsesztem
  • dunga
    #60

    Gratulálok fx-nek! Nagyot játszott ma.

    Rajtam kívül volt valaki ma a Gödörben innen sg-ről?
  • BECKHAM7
    #59
    ja és a srác majdnem megtudja csinálni a PATW-t amit csak 7 ember tud a világon! ippenhogy nem sikerül neki! nézzétek meg a vidit! jól "tolja" a srác
  • BECKHAM7
    #58
    Jó kis dolgok ezek.....bár én is tudnék
    de egyenlőre marad a dekázgatás egy-két ATW- ez az egyetlen "trükk" amit tudok
  • BECKHAM7
    #57
    Ezt nézzétek meg! Haver videója! Sztem elég jól tolja...
    The Freestyler of Őrbottyán :)
  • Oziris666
    #56
    vagy ezek:http://www.youtube.com/watch?v=mFrZXKWKJVg&NR
  • OPM
    #55
    remélem neked ezek akkor már simán mennek, ha van érzéked hozzá
    http://youtube.com/watch?v=QWyztBMZVUM
    ő is 13 éves
  • Kaplan
    #54
    Igen, lerí a stílusodról a korod, szóval annyira még nem vagy csoda bogár ;)
  • XDD
    #53
    de inkább focizok mint cselezgetek dekázgatok.
    mert nagyon jól Lövök koromhoz képest!

    ami nem megy az a labdaátvétel le tudom kezelni meg minden csak nem szeretem mert nem mindig sikerül jól:S

    Cselezésben nagyon jó vagyok.

    Passzban nem:D önzözök 1 kicsikét:)

    szal imádok focizni és sztem nagyon jól is tudok koromhoz képest 13 éves vagyok.
  • XDD
    #52
    én szeretek monjuk ugy Freestyle-olni

    tok 1 párat meg érzékem is van hozzá szerintem.
    majd mutatok videót.
  • Kaplan
    #51
    Én is tanulgatom a dolgokat.
  • 9csöves9
    #50
    én próbálkozok vele
  • sz4bolcs
    #49
    Mindig jobban szerettem játszani a labdával, mint futni futni futni, persze nagyon szeretem a focit, de a labdát mégjobban. Ezt nekem találták ki. :)
    Csakhát nekem vastagabb - és nem olyan mozgékony a lábam, ehhez pedig vékonyabb lábak kellenek, de majd próbálkozom.

    -ezt találtam :D
    Csaj labdaérzékkel
  • sz4bolcs
    #48
    Ki az, aki űzi a fórumozók közül ezt a műfajt?
  • F1re
    #47
    thx
  • hunbasser
    #46
    nem rossz
  • F1re
    #45
    mi is csinaltunk 1 ien videot regen eleg gigyigagyi de azert nem rossz :D irjatok mien sztem eleg rovid de azert nezetek meg Link
  • hunbasser
    #44
    hát nézd:labdákból minden labdából van kétfajta:van egy replika,meg egy meccslabda("eredeti").namost.a meccslabdákat rendesen megcsinálják fainra,így pattan,úgy pattan,nem csúszik,így gyorsul,úgy gyorsul,stb.viszont a replika csak össze van dobálva,mint a többi,úgyh attól ne számíts sokat.10 alatt csak replikák vannak.
  • név
    #43
    na ez lenne az
  • név
    #42
    http://www.lionsport.hu/catalog/images/mercurial_l.jpg
  • név
    #41
    sziasztok! tapasztalatok érdekelnének egy bizonyos nike labdával kapcsolatban /amivel a streetet szokták rendezvényeken játszani... keresek képet ha találok/ hogy miben különbözik a hagyományostól /ha egyáltalán különbözik/ jobban birja a strapát?...na szóval ilyesmik. válaszotokat előre is köszönöm
  • hunbasser
    #40
    ejha,adam182,te tudsz vmit =) nekem is van egy ismerősöm,aki így nagyon szeret trükközgetni,és elég jól is tud!
  • Monoton
    #39
    uhh hogyhogy erre a topicra még csak most találtam rá :DDDD

  • adam182
    #38
    www.freestylefoci.hu
  • Kaplan
    #37
    Respect.
  • R9
    #36
  • OPM
    #35
    na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Nh Shevits
    #34
    én nem fejlődtem viszont Horvátországban (tegnap jöttem haza) megmutattam az ottaniaknak mit tud egy magyar freestyle-er és sokat "dobré"ztak meg "nice"oltak. Ezt pozitív jelként veszem.
  • adam182
    #33


    Uj linkek a honlapon
    Bővultek a videok..ezentul freestyleos reklamok is vannak a kinalatban!
  • báttyó02
    #32
    csobi neked kus.
  • 9csöves9
    #31
    enyhe kifejezés :|
  • báttyó02
    #30
    ^de en nemtok focizni oan jol ·^ .((
  • bestGP
    #29
    katan pozolunk ^^
  • báttyó02
    #28
    de jó hogy találtam ezt a topikot ;]
    most keménykedek én is :DDD
  • adam182
    #27
    Elkészült ez elsőmagyar Freestyle-Football oldal. Látogass el, gyönyörködj a videókban, tanulj új trükköket, társalogj magyar freestylerekkel!!

  • Nh Shevits
    #26
    ezt most mind magyarul:
  • bestGP
    #25
    de jau h talaltam ezt a topikt ;]
    pozolok énish
  • DePreSsZYo
    #24
    hát már nem vaok oan mint régen :s
    volt egy balesetem, elszakadt a combomban egy izom...azóta picit visszafogtam magam. :)
  • Nh Shevits
    #23
    jövőre minden valószínűség szerint megyek fel Pestre, kíváncsi vagyok mit tudsz...
  • DePreSsZYo
    #22
    hát ez velem is igy van...mivel én a 8.kerben lakom nem igazán szoktam lejárkáli a közeli térre rugdosni :D inkább ha a haverokkal elmeünk focizni, amugy meg suliban de ott naon :D