938
Mit hogyan tegyek benne?
  • fifi
    #15
    Ismerem, köszi. Láttam is hogy írkáltál a fórumba :)
  • akyyy
    #14
    igen, max még neten kel keresgélni...

    De kifejezetten ajánlom ezt az oldalt
  • fifi
    #13
    Na ha minden jól megy holnap veszek egy ilyen telefont. Ha USB adatkábelt veszek hozzá az elég lesz ugye? Minden más rajta van a PC Suite cd-n... ?
  • akyyy
    #12
    de, azóta megoldottam és vígan USBzek jejeje :D azért köszi
  • Buddhha
    #11
    Szerintem sanszosan az Sp1-re gondol... ha még nem oldottad meg, akkor inkább Sp2-t tegyél rá...
  • akyyy
    #10
    Itt egy kép is amit kiír!
  • akyyy
    #9
    Helyesírásért bocsesz...
  • akyyy
    #8
    Nokia 6230 -as telefonba vettem DKU-2 -es USB adatkábelt, most van itt előttem, és az elején vagyok, a gép felismerte, de ilelsztő program kell. le is jött a nokia honlapjáról (bár a Nokia CD-n is rajta van) egy Nokia_Con_Cable_Driver_136_1_hun.exe nevű telepítőt, elindítom és egy hibaüzenetet kiír: Először telepítenie kell az 1-ös csomagot! :S:S ??? mívan mít? segítsetek. most ez mire gondol, windos service pack 1 es csomagra? vagy valami ilesztő kéne még hozzá? help plz minnél hamarabb!!!!!!!!!
  • Taranov
    #7
    Lehet is használni. Az infrát arra, hogy infra kapcsolaton keresztül csatlakoztasd valamilyen eszközhöz (laptop, másik telefon, pda stb.), a bluetooth ugyanerre csak az rádiós kapcsolat, nem kell egyik eszköznek sem rálátás a másikra.
  • akyyy
    #6
    Jó-jó fogok venni adatkábelt, de gondoltam, valamire kéne ezt a sok cuccost benne használni. És hátha lehet pl. zenét valahogyan rájuttatni...
  • traXion
    #5
    A szabvány Nokia adaptert ajánlom.

    Nekem blútúsz van de az nem az igazi... Lehet használni rendesen, de káccos. :)
  • Taranov
    #4
    Vegyél hozzá infra vagy bluetooth adaptert vagy adatkábelt. Ilyen hülyéket ne kérdezz már!
    Az adatkábel eredeti 10k, utángyártott jóval olcsóbb. Infra olyan 5k körül lehet, ha nem találsz olcsóbban, bluetooth meg talán kicsit több.
  • akyyy
    #3
    Nincs a gépbe beépítve egyik se, mit tegyek?
  • Taranov
    #2
    Infrán vagy bluetooth-on vagy a Mobiltelefonok topikon keresztül. Ja és kár, hogy csupa tudatlan sügér vesz ilyen telefont, pedig elvileg business class lenne.
  • akyyy
    #1
    Nem tuggya valaki, hogy adatkábel nélkül hogyan jutassak erre a telóra mp3-at?