938
Mit hogyan tegyek benne?
  • Csume
    #95
    Hi!
    A 6230i-vel lehet-e videonézés közben tekerni a filmet?
    Vagy van-e rá ilyen alkalmazás?
  • circa
    #94
    Mindenkinek jó az infra, csaknekem nem???
  • andrasv
    #93
    "Há' magyarok vagyunk, vagy nem?" :-)

    Engem nem zavarna, de sms-írásnál jó lenne a t9 magyarul!
  • circa
    #92
    Hi!
    Valami gáz van az infrámmal, akármit akarok rányomni a memokártyára, nem engedi hogy rámennyen, mindig megszakitja. Tudja valaki a probléma forrását?
  • akyyy
    #91
    ha garanciás, vidd el nokia szervízbe
  • fifi
    #90
    miért nem jó az angol?
  • andrasv
    #89
    Helló! Nemsokára kapok egy 6230-at, angol menüvel. A kérdésem az, hogy Budapesten hol és mennyiért lehet magyar nyelvű szoftvert rátölteni, úgy hogy minden, még a t9 is magyarul legyen benne. Kösz előre is!
  • ALCAPONE
    #88
    Nokia 6230i-vel készített fotók:

    http://mobilnegyed.hu/index.php?aloldal=cikk&cikkid=1089
  • fifi
    #87
    ez egy óriási hülyeség... max a láma előlepcserélő kiütötte a végfokot a telefonban, de kizárt hogy ez csupán az előlapcsere miatt lenne...
  • RAAB
    #86
    valaki! Hallotatok már olyanról, hogy előlapcserénél (eredeti gyári) elszáll a telefon térereje, és nem lehet többé használni? Egy k500i-s telefonról van szó. és valami nagyon okos azt mondta az egyik ismerősömnek, hogy ne cseréljen előlapot, mert ez fog történni.
    valaki hallott ilyenről?
  • fifi
    #85
    :DDD
  • Cvd
    #84
    Figyeltem, miután beírtam. Reméltem hogy nem tűnik fel, de nem jött be.:)
  • fifi
    #83
    ez még előtte volt, ha figyelnéd a dátumot... :)
  • Cvd
    #82
    Mondtam már hogy nézz körül pl. itt nem?

    Ha már a google magas...
  • fifi
    #81
    Vki mondjon már vmi olyan progit amivel mp3 bitrátáját lehet alacsonyabbra kódolni... dbpowerAMP valamiért nagyobb fielokkal nem tud dolgozni...
  • akyyy
    #80
    most folyik az fxp.hu -ról az uw.hu-ra tevése...
  • dashed_
    #79
    nekem megy az oldal
  • akyyy
    #78
    FXP megszűnt!!! fórumok még él itt
  • fifi
    #77
    miért nem magy a 6230.fxp???

    ha áttelepültek tudja valaki az új címet?
  • Zolcsi01
    #76
    Ez nagyon IQ light hozzászólás volt!
  • Googre
    #75
    A pc suite az soros portot keres? Mert akkor Samsung modszerrel lehet vele kommunikálni usb-n is.Szerintem.
  • G_ArchAngel #74
    Köszi, de azért nem olvastam vissza, mert más telefonját upgradelem, nem a sajátomat, és így a belefektetett energia nem térül meg:)))
  • fifi
    #73
    köszi, amióta áttelepült, járok oda megint/jó egy hónapja találtam vissza hozzájuk/.

    gyári előlap mennyi?
  • zotso
    #72
    fifi: az 70# hozzászólásomban lévő linken, találsz olyan progit is ami a txt állományt átforditja java alkalmazássá.
  • zotso
    #71
    Ja mág annyi, lejjebb valaki kérdezte, hogy a játékokat a játékok közé hogyan tudja tenni. Erre is jó a MobiMB Mobile Media Browser.
  • zotso
    #70
    A nokia Pc Suite progiját én nem szeretem, mert nekem sem működik Bt-vel. De a bluetooth eredeti szoftjával vagy a MobiMB Mobile Media Browser-rel tudod a mem karit kezelni. De a telefonkönyv szerkesztésére még jó az Oxygen Phone Manager is. Ezeket mind megtalálod a [URL=http://nokia6230.fxp.hu/] oldalon. És még okosságokat is olvashatsz. De mielött kérdezel olvassál a forumban vissza, mert lmérgesek lesznek.
  • G_ArchAngel #69
    Total / Windows Commander ilyenkkor tud másolni állítólag - zenéket, képeket, videókat a memóriakártyára, de telepíteni nem tudok a telefonra programokat...
  • G_ArchAngel #68
    eddig ok, tehát a USB-s bluetooth szoftvere látja a Nokiát, a Nokia látja a számítógépet, de a Nokia telepített szoftverénél, ha szinkronizálni akarok, akkor nem jelenik meg a bluetooth lehetősége...
    és ezt 3 különböző USB-s bluetooth-szal próbáltuk, de nem csak nálam nem működött, nincs olyan program, amivel kiválthatom a Nokia szoftvert és simán másolgathatok a memóriakártyára?
  • Googre
    #67
    A gépröl inditsd a párositást,és amint megtalálják egymást,mindkettöt tedd jogosultá a másik számára.Amugy kamázom ezeket a "Newegyénokiát,merxar" háeszeket.A mélyreható indoklás után az iró intellektüell-mibenléte megviláglik. :)
  • G_ArchAngel #66
    szerintem már van, ha kitudtam próbálni - vagy nem?:P
  • fifi
    #65
    te már csak tudod...
  • steffelpityu
    #64
    de ne vegyél nokiát mert egy nagy szar!
  • steffelpityu
    #63
    nem lehet!
  • G_ArchAngel #62
    sziasztok,

    lehet a 6230-ast bluettoth adapter segítségével összehangolni a számítógéppel?
    mert a bluetooth programja feismeri, de a Nokia programja szinkronizáláskor csak csak Infra és USB lehetőséget ajánl fel...
  • karikusz
    #61
    vettem egy 512-est és faszányosan megy, semmi baja.
  • karikusz
    #60
    Jah...nekem is olyan 1 nap úgy
  • bodolaci
    #59
    melyik bluetooth headset a jobb, a hd4w vagy a hd11w?
  • fifi
    #58
    nem kevés...
  • Tomi08
    #57
    De az a Li-ion-os aksitól nem kevés egy kicsit?
    (Persze ha Li-ion-os van benne)
  • fifi
    #56
    ha csak hívás indít-fogad akkor nekem 5nap...