938
Mit hogyan tegyek benne?
  • fifi
    #135
    kijelző sztem jó. kamera is elmegy, normális fényképezéshez értelmes ember úgysem telefont használ...
  • Pheel
    #134
    Meg kijelzőt meg kamerát, de főleg kijelzőt... :)
  • akyyy
    #133
    engem már az se zavar, de ha zavarna is, csak a billentyűzetett kell kicserélni
  • akyyy
    #132
    máshogy hogy akarod telepíteni?
  • DaNeEWEB
    #131
    k***a jó ez a mobil, nekem is ilyen van, mindenki ilyet vegyen!!
    csak a középső választógomb a szar, de azt a 6230i-nél kijavitották
  • desigo
    #130
    A telefonról miért tenném a gépre?
  • akyyy
    #129
    csak úgy, ha utánna a telódról ráteszed a gépre, és ott meg telepíted a telóra.
  • desigo
    #128
    Hi,hogyan tudok infrán javát küldeni a telóra?
  • geri15
    #127
    izomszagot érzek asszem

    mellesleg normálisabb fórumozók segítenek egymásnak, de úgyláccik bal lábbal keltél fel haggyuk, bár főleg úgy h te vagy a témaindító..

    mellesleg egy ideje már ismerem a nokiaprogramok.hu-t, és aszittem szabad kérdezni. én kérek tiszteletteljes elnézést
  • akyyy
    #126
    ott nem csak játékok és hátterek vannak, hanem szinte minden cumó amihez egy nokiánka köze van, sőt még más telókhoz is.

    mire fel segítsek neked? két szép szemedért? ot vannak és kész, ha meg nem használd a googlet, ott is lelhetsz sok mindent!

  • geri15
    #125
    ügyes vagyok és tudom hogy 6230-ashoz nincsenek témák mer nem támogatja, bár azt hiszem azt ez szóval sem elmítettem hoty témákat keresek. a progikat meg akkor megkeresem, köszöntem kedvességed
  • akyyy
    #124
    akkor légy ügyes és tud, hogy a 6230-ra nincsennek témák, és az oldalon vannak alkalmazások is
  • geri15
    #123
    de itt csak játékok és hátterek vannak 6230-hoz :S

    más (akár külföldi) oldal nincsen?
  • akyyy
    #122
    nokiaprogramok.hu
  • fifi
    #121
    per pillanat milyen oldal létezik, ahol vannak 6230-hoz kieg témák, java alkalmazások???

    amiket eddig ismertem azok nem elérjhetőek!
  • Pheel
    #120
    Szerintem nincs értelme új topicot nyitni a 6230i-nek, szóval itt kérdezem meg: valaki használta már a beépített RFID eszközt? Sajnos nem túl sok információval kényeztet a Nokia ezzel kapcsolatban.

    Másik: beépített levelezőkliens. Vodáfoneos kártyám van, próbáltam beállítani, hogy menjen, de nem sikerül a hálózatra történő kapcsolódás. WAP/Net megy, de úgy látszik, ezt külön kell beállítani.

    Mindkét kérdésben szívesen venném tanácsaitokat.
  • akyyy
    #119
    vagy egy rakás drivert akar felteni, én minden feltettem. mellesleg dugd át másik USB-be!
  • Taptarap
    #118
    na én felraktam a kábel driverét a PC Suitet, win eszközkezelőben minden ott ahol lenni kell amikor rádugom a telcsit és ez a s***r PC Suite nem látja a telefont.
    Ezt megcsináltam win98-al,XP SP1-el,XP SP2-el sose látta a telefont a Suite miközben a win mindig felismerte. 6 óra szenvedés után feladtam.
  • akyyy
    #117
    [URL=http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=6230i+themes&meta=][/URL]
  • MoLc
    #116
    ott nincsen sjanos meg wapon sem talaltam meg a google is csak fórumot hoz ki
  • akyyy
    #115
    azt nemtom, sajnos:(
    nokiaprogramok.hu -nál nézegess
  • MoLc
    #114
    Honnan tudok leszedi témát 6230i ingyen??
  • akyyy
    #113
    Amit adtak Cd-t, azon rajta van, de ha esetleg nincs, a PC SUIT legujabb változatát megtalálod a nokia hivatalos honlapján. a, hogy a driverek és egyéb nincs meg? sztem azok is rajta vannak az oldalon
  • Taptarap
    #112
    milyen szoftver kell, hogy USB kábalen felismerje a gép a telefont?
  • akyyy
    #111
    Passz
  • Taptarap
    #110
    kösz
  • MoLc
    #109
    Segítsetek nemtudok csatlakozni bluetoothal pc suite ra nem látja a telefonomat mit tegyek???
  • akyyy
    #108
    Nem lehet, a Noia telepítőjável kell feltenni, ami a sz.gépen található!
  • Taptarap
    #107
    ha MMC kártyán van nekem játék/JAVA-s/azt hogyan tudom az Alkalmazások menűpontba átrakni?/Már ha egyáltalán lehet ilyet./
  • MoLc
    #106
    Ezt a képet reggel csináltam bocs hogy ekkora de így a legszebb:
  • MoLc
    #105
    Hát meg kell az formázni de az ennyémmeé nem votl semmi baj csak a bátyáméval neki is n-gage van
  • akyyy
    #104
    N-gage nem teccik, mediamarkba midnig lefagytt a tombraider: \ pedig a menübe se jutottam el
  • MoLc
    #103
    Most vettem a 6230i esküszöm jobban szól rajta az mp3 mint az n-gage n nagyo pöpec
  • Csume
    #102
    Hi! Mihez vetted a mmc kártyát? Milyen tipusut és mennyiért?
  • Mészy
    #101
    köszi, kipróbáltam és tényleg jó lett, meg is vettem gyorsan :)
  • fifi
    #100
    elméletileg jó, de mindenképpen próbáld ki vétel előtt, mennyinek látja, ha látja egyáltalán...
  • Mészy
    #99
    tud valaki erre valamit mondani?
    Fontos lenne.
    Köszi
  • circa
    #98
    Est-ce que n'importe qui peut m'indiquer quel est le problème avec mon infrarouge?
  • circa
    #97
    Suce ma chienne de dick!
  • Mészy
    #96
    Sziasztok!
    Melyik 512 megás mmc kártya jó hozzá?