938
Mit hogyan tegyek benne?
  • fifi
    #215
    forrónak azért nem kéne lennie... nekem is meleg szokott kicsit lenni, de nem forró soha
  • Met
    #214
    Normális, hogy melegszik a töltö, elég forró. 6230i töltöje, új, az a vékony fajta és van egy kis hangja is, olyan magas frekvenciás "cicergés".
  • Cubemaniac
    #213
    Szerintetek megéri lecserélni a sima 6230 at egy 3230ra???
  • geri15
    #212
    :DDD!!
  • Pheel
    #211
    világos, határozott, kifejezett, félreértést kizáró módon
    Ebből jelen esetben a kifejezett módon, azaz van rá menüpont.
  • akyyy
    #210
    mi az az explicit mód???
  • Pheel
    #209
    Mondok jót is: végre explicit módon lehet választani abban a kérdésben, hogy hová mentse a képeket/videókat.
  • Pheel
    #208
    Mintha én is láttam volna újabban ilyen hirdetéseket...
  • Vakfrost
    #207
    nekem 2 év van rá
  • Pheel
    #206
    Na ma tetettem bele 3.40-es firmware-t. Egyelőre csak az nem tetszik, hogy kivették a shortcut-ok közül a messages-t. Már csak write new sms és messages inbox van külön. Okos...
  • akyyy
    #205
    Áh gyerekek, sikerült tekernem a telóval:D:D:D
  • Pheel
    #204
    1 év gar van minden Nokiára.
  • akyyy
    #203
    hát nemtom garos e vagy nem, sok papírt adtak hozzá, de hát passz! MEg ha adtak is hozzá, szvsz már rég lejárt!
    ha mégsem, akkor majd ha melesz jogsi, bemegyek miskolcra, addig meg fagyogasson . Ma jól leejtettem
  • Pheel
    #202
    Megcsinálják. Amíg garos, addig ingyen, utána 3-5 eHUF körül van az ára.
  • akyyy
    #201
    S ha függetlent viszek be Nokiába, cserélnek rajta szoftot? (kb 1,2 éves már a teló). Ha igen, mennyniért?
    Lassan soxor használom rajta a BT-t meg egyéb dolgot, aminek van oylan hibája, hogy lefagy, vagy restartol egyet, de vhogy kiszámolja hogy épp sietünk
  • Pheel
    #200
    Gondolom, ha T-s, akkor a T-nél. Tekintve, hogy egy független szervíznek nincs T-s software-e, ha pedig függetlent rak fel, az enyhén szólva is szerződésszegés.
  • fifi
    #199
    beviszed a szervízbe/shopba és ott megmondják... nekem /kelet Mo./2hát alatt megvolt, mert fel kellett küldeni Pestre...
    addig kaptam egy cseretelefont
  • Vakfrost
    #198
    Én a T-Mobile-ba vettem, így is lehet rajta sw-t frissíteni/frissítetni? és hol?
  • fifi
    #197
    ezzel egyetértek
  • Pheel
    #196
    1: de ez IS a dolga, nem?
    2: több ismerősömnek pedig problémái voltak a simával, aztán voltak frissíttetni.

    maradék: bevált, bár régebbi SW van rajta, ami miatt vannak hibái, viszont tudom, hogy ezek abból adódnak, tehát nem szidom ész nélkül. Miért nem frissítek? Nem égető fontosságú, majd ha arra járok, megteszem.

    Tegyük hozzá, hogy az 'i' nem csak egy sima 6230 új SW-rel. Sok dolog különbözik (jobb) benne, nem csoda, ha több vele a probléma is. Ezen kívül mivel a 6230 kamerája egy vicc, így nem is használja senki, ergo kevesebb probléma merül fel vele kapcsolatban.
  • fifi
    #195
    1 nem csak ezzel foglalkozik
    2 érdekes hogy nekem/és több embernek a környezetemben/ az I nélküli lassan egy éve különösebb gond nélkül elkaristol...

    gondolom neked bevált nagyon az "I", ezárt akarva akaratlanul elfogult vagy a készülékkel kapcsolatban... Használd egészséggel!!!
  • Pheel
    #194
    Egyszerű, nem egyszerű, ezért van az az ember, aki ezzel foglalkozik. Ha nem vagytok képesek frissíttetni, az nem a Nokia hibája. Az viszont az övé, hogy ilyen verziókat egyáltalán kiad.
  • fifi
    #193
    ezt biztosan tudom hogy régebbivel
    csak ugye 15-20céges mobilt nem egyszerű egy füst alatt beszedni és frissíteni...

    bár 6230-on nekem pl most 4.44-ről 5.35-re fríssítettek de semmi érdemlegeset nem vettem észre...
  • Pheel
    #192
    Akkor már csak az érdekel, hogy melyik software-rel. Ha nem tudod, ezt is kérdezd meg, mert igencsak meghatározó. Ugyanis, ha ez egy régi verzióval történt, akkor csak a ti hibátok, ha nem frissítettetek, ha pedig újjal, akkor kifogtatok egy szar szériát, tehát mehettek garanciális cserére.
  • fifi
    #191
    most így hirtelen, de meg fogom kérdezni konkrétan azt aki a céges telókkal foglalkozik...
  • fifi
    #190
    kikapcsolgat, nem ír a kártyára, nem ismeri meg a kártyát/restart után mégis/ fagy/több céges is/
  • Pheel
    #189
    Ebben teljesen igazad van! Kb a 4-5. verzió szokott már megfelelően stabil lenni, de általában a harmadikkal már kijönnek a készülékek. :(
    Nem tudom a kapkodás okát, általában nem a Nokia szokott az újdonságokkal elsőként kirukkolni.
  • Pheel
    #188
    "olyan érthetetlen/meghökkentő dolgok jönnek ki rajta, hogy a júzert kiveri a víz..."

    Na de mik? Szeretnék példákat látni!
  • fifi
    #187
    azt, hogy mindennapos nyüsztetés közen/tehát igaziból nincs is 100%osan kihasználva/ olyan érthetetlen/meghökkentő dolgok jönnek ki rajta, hogy a júzert kiveri a víz...
    ha te nem szaladtál bele örülj neki.
    ezzelszemben nekem az "I" nélküli 6230 tökéletesen műxik, nem is válok meg tőle egy ideig.
  • Googre
    #186
    Én végigjártam szerintem a nokia modellek 90%át és uj készülékeknél mindig tré az elsö 4-5 szoftver. Az "i" az is csak egy probálkozás. Emlékszem az elsö s60-as nokia a 7650 esetében mit xvtunk amig stabil lett a készülék. Óránként fagyott,nem tudott logdbu.datot üriteni,stb. Tegnap meg olvasom a connect-ben,hogy az egyik legstabilabb telo lett az okostelefon fronton. Mondanivalóm lényege,hogy én kivárnék.A 6630-ra eddig a 3. frissítést töltöm,de kit érdekel,ha ingyé csinálja a nokia?;)
  • Songoku
    #185
    thnx
  • akyyy
    #184
    ki kell
  • Songoku
    #183
    Hali! Nem tudjátok véletlenül, hogy az akksit ki kell-e sütni vagy sem?
  • Pheel
    #182
    Nekem i van, szerintem nem gyatra. Mit értesz gyatrán?
  • fifi
    #181
    hallottam másoktól is, hogy elég gyatra az "i"
    szoftvert garanciában frissítenek ingyen... én elmondtam milyen probléma van a telefonnal/mem.káryával kapcsolatos/ azt megoldották, és mellé a legújabb szoftvert tették fel...
    enek feltétele természetesen az eredeti garanciajegy...
  • Vakfrost
    #180
    lassan 2 hónapja vettem egy 6230i-t,leírom a véleményem:a felvett video mozgáskor nagyon pixeles lesz, az nagyon nemjó. a gyári cd-n levő pc suite-ot felejtsétek el, az nagyon instabil, rengetegszer akad, és sok hibát okoz, de az új verzió már tökéletes. a rádio sem lett vmi jó, csak nagyobb városokban, tornyok közelében élvezhető, nemtom ez csak nekem tűnik úgy, de a rátöltött videókat mintha kicsit szaggatva játszaná le, nem? a gif-ek nagyon lassuak, de úgy általában gyors a telefon, viszont amikor képek között vált akkor kicsit késik, mondjuk a d500 azonnal reagál.Ami még nagyon nem tetszett az a zenelejátszó, pörgetéskor elcsúszik a lejátszási idő. a képek nagyon szépek és élesek, de csak jó fényviszonyok között, mesterségesen megvilágított v gyenge fény mellett nagyon szemcsések a képek. amit hiányoltam még pár mellékes dolog: a menüket nem lehet jelszóval védeni, jó lenne ha kiírná hívás közben h mennyi ideje telefonálok, adatok küldésénél/fogadásánál nem lehet megnézni hány %-nál tart, nincs születésnap a telefonkönyvbe, és egyéni csengőhang sem. nekem T-mobile-os van, azon lehet software-t frissíteni?
  • Pheel
    #179
    Videoban nem nagy durranás, szerintem ugyanannyi, mint i nélkül, de ebben nem vagyok biztos, utánanézni meg nincs kedvem ;-)
    Viszont a 208x208 és az 1280x1024 még mindig kecsegtető.

    Nekem régi SW van benne, azzal nem is tud rendesen lejátszani videokat, belefexik, ha pauseolom és újra elindítom, de ez csak az én lustaságom miatt van még mindig így. Ingyen frissítik ugye.
  • geri15
    #178
    Hát igen 128x128 eléggé sux... meg hát a kamerája elég gyenge, 640x480 elég lenne, de szar a minőség, a videóról már nem is beszélve, halál pixeles... I-vel hogy megy a videó? Jobb?
  • Pheel
    #177
    Nekem i van. A simát nem akartam, mert szar a kijelzője és a kamerája. Ezenkívül a két telefon nem igazán különbözik. Tapasztalat.
  • geri15
    #176
    Tényleg csak ennyi? Akkor azt hiszem megéri váltani... mert 66xx-es böszme telefont nem akarok, meg a tudásának a felét sem használnám ki.