980
Új fejlesztőktől
  • rorr
    #9
    hülyeséget írsz az interplay igenis jó kiadó volt csak nem tudtak tőzsdézni:) nem kellett volna a részvényeiket piacra dobni!amúgy egy időben ők adták ki a legjobb progikat 1994-1999-ig!meg a baldurs gate2-vel bezárva aztán kakukk!
  • Sephi
    #8
    Most me'? A BG DA2 konzolon igenis kellemes jatek vala!
  • Devla
    #7
    Mellesleg az Icewind Dale jatekokat csak a Black Isle csinalta, es eleg gaz volt, nagyon elment a harc iranyaba, rpg csak annyi volt benne hogy megmondta valamelyik NPC hogy melyik areaba menjek irtani.
    A konzolos BG:Dark Alliancet is BI keszitette, ott a parbeszedek abbol allnak hogy nyomogasd az X gombot amig elmondja amit akar majd menj el zuzni. Meg egy normalis harcrendszert se tudtak csinalni, a jatek MANA ALAPU, burning hands ugy mukodik mint diabloban inferno, szoval valami nevetseges H'nS.
  • Devla
    #6
    Szerintem az NWN egy nagyon jo ONLINE rpg volt. A single resze eleg gaz, de multiban honapokig le tudott kotni. Kijott jopar nemhivatalos PW vilag, osszetett tradeskill rendszerekkel, es sokkal lassabb szintlepesekkel, amik atvittek a jatekot rpgbe hack and slash-bol, de ehez kellett a jo engine. Mellesleg szerintem a KOTOR singleje meg rosszabb az NWNnel, meguntam az egeszet valamivel azutan hogy megszereztem a fenykardom.
  • lwb
    #5
    az interplay keze munkáját épeszű ember látni sem szeretné. a világ legbénább kiadója voltak (múlt idő - hál' Istennek) és kész csoda, hogy nem mentek hamarabb tönkre.

    a bioware-t meg nem kell isteníteni. a régi bg szérián ugyanis a bioware együtt dolgozott a black isle-lal - a fene tudja, milyen munkamegosztásban (lehet, hogy a sztorit csak BIS-es emberek agyatlák ki pl). a black isle már nem létezik, az ott dolgozók elmentek szépen az obsidianhoz meg a troikához. a bioware azóta csak a kotor-ral tett le minőségi rpg-t az asztalra (az nwn oc-ját még véletlenül sem sorolom ezek közé), szóval a hír, hogy sem interplay, sem bioware kéz nem nyúl majd hozzá, igazából nem is olyan rossz hír.

    lehet, hogy az atari (akié az összes dnd crpg kiadási joga) odaadja az obsidiannak, ahol Feargie dolgozik, a régi black isle atyja. ez kurva jó hír lenne.
    lehet a troikának adják, akik az arcanumot meg a bloodlinest készítik és tele vannak régi BIS-sekkel szintén. ez megintcsak jót tenne a játéknak.

    nem kell elkezdeni pánikolni, amikor még gyak. semmi info nem került a napvilágra. a BIS utódcégei nagyon jó referenciákkal rendelkeznek: fallout1-2, ps:t és a bg széria fele pl. ezek legendás játékok.
  • a
    #4
    olyan lesz sztem mint a konzolos BG
  • Devla
    #3
    Hogy rohadjanak el. Kedvenc sorozatom meggyalazza valami amator banda. Bioware az isten, meg a Black Isle se ert a kozelebe, pedig volt sok nagyon jo otlet az IWD1-2 jatekokban.
  • rorr
    #2
    hát az akkor olyan is lesz... a pool of radiance-t is jól elbaszták!
  • Adam5
    #1
    "Új információk láttak napvilágot a Baldur's Gate 3-mal kapcsolatban, amik bizony már nem minősülnek pletykáknak. A D&D RPG széria legújabb tagja ugyanis létezni fog! Az elődökkel ellentétben nem a BioWare és az Interplay keze-munkáját csodálhatjuk majd, hanem az Atari kiadásában megjelenő, eddig ismeretlen fejlesztőtől származó anyagot. Az Atari sem a fejlesztő nevét, sem a harmadik rész előzetes megjelenési dátumát nem árulta el."

    Info: Gamestar