980
Új fejlesztőktől
  • himpike
    #89
    Senki sem mondta hogy köze van hozzá.
  • lwb
    #88
    tom, erről beszéltem.
  • himpike
    #87
    én a 30ast is :D
  • lwb
    #86
    szegény userek, azt hiszik má' megjelent a játék ... ennyi hozzászólás. :)
  • tajfun
    #85
    PNP-ben sokminden maskepp megy, csak epp az NWNnek koze nincs a PNPhez.
  • lwb
    #84
    aki kihoz nekem egy 60-as mentőt dalán, azt zeneszó mellett tapsolom meg. :D
  • himpike
    #83
    Palával mindent összeszedve 32es mentőt tudok összehozni 40es dc ellen... és ellő vagy 6ot mig megmukkanni sem tudok :D
  • lwb
    #82
    ízlések és pofonok ...
  • himpike
    #81
    60? max 20at kaphatsz zöldből :D az azt jelenti hogy tárgyból, de hiába, mert mindent nem lehet felvinni, és akkor mással ölnak meg. Minden mentőt nem lehet feltornászni
  • tajfun
    #80
    Az iwd is csak 1 hekkendszles, a BGnek a nyomaba se erhet. Nalam a menj ide es olj le mindenkit az nem rpg.
  • lwb
    #79
    miről beszélsz? meteor shower? lol. az egy vicc. az instant killes spellek az igazik. mint a finger of death. dalán simán kihoz olyan dc-t egy magas szintű caster, amit élő fighter, de még a pala sem dob meg soha.
  • himpike
    #78
    Ilyen tárgyak max az álmodban vannak dalakorán. És nem leszedi a hpját hanem megöli egy fingerrel, ha eddig nem tűnt volna fel, már 20x leírtam
  • tajfun
    #77
    45os a max dc amit ki lehet hozni, mentobol meg 60asokat. Hol is van itt az esely?
  • himpike
    #76
    Empowered Chain lig, Flamebrand, több mint elég :DD Az isaak van gyengítve. A banshee, és a finger takarít, és a harcos nem fogja befogni mondjuk Toshiro Yamadát, a L50es samurait :D lesz 3 köre ellene :D
  • tajfun
    #75
    5 masodperccel. Ezalatt mivel is kene leszednie a harcos 500 - 1000 hp-jat (felteve hogy lenne olyan szives es ledobna az osszes immunitast meg +20as mentot ado ruhajat)? A max 80at sebzo 9. szintu meteor showerrel? Ez mar ugy onmagaban is rohej.
  • lwb
    #74
    áááááá. kasztgyengeség, bakker. neked akkor gyenge egy kaszt, ha kevés a hp-je? nem akkor, ha tök feleslegesnek érzi magát, ha más kaszt sokkal jobb nála szinte minden téren, ha egy partiban haszontalan teljesen?
    (amúgy fizikai gyengeség inkább alacsonyabb strength sztem)
  • himpike
    #73
    Mondom teljes a fogalomhiány. Viszlát, én leléptem :D a familáris leveri a jó istent is dalakorán L10ig :D , utána meg dominate, meg tenser, nem beszéljünk már olyan dolgokról amik köszönőviszonyban sincsenek a realitás árnyékával sem
  • tajfun
    #72
    Milyen sebzo? Mi van ami veletlenul meg nincs letiltva?
  • tajfun
    #71
    Mirol is beszlsz? FIZIKAI gyengeseg az igenis = keves hp.
  • tajfun
    #70
    Volt, meg a netherlendses szerveren, azota nem jaccom hc-nak csufolt, gyakorlatilag a hc-hoz semmi koze kizarolag varazsloszopatos modulokkal. Az 1 vicc hogy az egesz spell keszlet nem eleg a legelso suttyo kis vaddiszno 50%-ra lesebzesehez, harcoskent meg megallas nelkul utok szejjel mindenkit, kozben alig tudnak hozzamerni.
  • himpike
    #69
    Tudod meséld el már hogy ki a karaktered mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki ez a nagy tapasztalatú ember... aki 5 napot se volt a szervereken szerintem
  • lwb
    #68
    régen lehettél dalán, tök gyík cuccok vannak a harcosoknak.
  • himpike
    #67
    Nyilván fogalomhiányban szenvedsz, de már mondtam. Gyere ba a vaultra, vagy a kavicsra, és megmondják melyik class a pvpkirály... a harcos sehol se lesz a listán. Nem sebzi, megöli deathspellekkel, pl finger, banshee, vagy befearoltatja és leveri
  • lwb
    #66
    ??? te olvasod himpike hozzászólásait is vagy csak nekem irogatsz? sorci erős pvp-ben. pap amúgy az ász úgy általában.
  • lwb
    #65
    harci fáradságra nincs pnp szabály ... a harcos amúgy sem olyan nagyon erős, hogy indokolt lenne ilyen házi szabályokkal visszafogni.
  • tajfun
    #64
    Hat a dakotasok nem is jaccanak magussal, pappal meg harcossal toljak, honnan is lenne fogalmuk az altaluk ki se probaltakrol?
  • tajfun
    #63
    "magas szintű varázsló varázslatai ellen szinte lehetetlen megdobni a mentőt. ráadásul rendszerint van idő buffra."
    LOL. Ugy akartad mondani hogy a (leginkabb ubercsalo cuccokbol osszeszedett) magas mentok es immunitasok miatt a magusnak lehetetlen megsebeznie 1 harcost? Igy a valos.
  • tajfun
    #62
    "nicsenek pénzes komponensek (varázslók szarják a stoneskint)"
    Nincsen faradtsagmero se, a harcosok csak ugy szarjak honapokig megallas nelkul az uteseket. En meg olyan harcosrol nem hallottam akinek sose kellett volna aludnia, itt meg csak ilyenek vannak. Ezt miert nem kell lekorlatozni? Ugy lenne fair ha naponta annyit uthetnenek amennyit a varazslok varazsolhatnak. Akkor lenne egyensuly.
  • himpike
    #61
    Nyilvánvalóan fogalmad nincsen Dalakoráról, úgyhogy be is rekeszthetjük. Nyomja a Time stop, mord disj, Time stop, Banshee, stb kombóit, és meghalsz. Ne beszélj olyanról amiről ninc fogalmad. Dalakora legerősebb kasztja a pap, de a pvpkiryály a wiz/sorc, harcos mehet 500hpval tudodhova, alap mentő 20on 12 fortra, meg max 10 conból, ebből, abból, de ha nagy a fort, akkor willmentőssel ver szét, vagy reflexessel. Immunok, lol...
  • lwb
    #60
    1. pnp szerint van mentő sanctuary ellen. heal/harm ellen is van 3.5 + dragon errata szerint. hide in plain sight nem úgy megy pnp, mind nwnben ...

    2. olvasd el himpike hozzászólásait, a fireball nem számít. van finger of death meg a többi. én nem nyomtam annyit dalán, akkor is sunnyogós karival mentem.
  • tajfun
    #59
    "nincs mentő a sanctuary ellen"
    A heal ellen sincs. Sot az SD-k hide in plain sight-ja ellen se. De minek is kene, ez nem tamadas.

    "a casterek (varázsló, pap főleg) nagyon erősek nwnben. főleg pvp, az ocben nem annyira."
    Marmint hol? A PW-ken minden hasznalhato varazslatuk be van tiltva, magic missilevel meg fireballal szedjen le 500 HPt a mindenre immunis, minden mentot megdobo harcosokrol, papokrol? Ezt ugye te is csak viccnek szantad?
  • lwb
    #58
    ja ...
  • himpike
    #57
    Mikor a L20as wiz símán dominétel és szétbuffol egy Frost Talon Orcot, akkor te az ellen nem fogsz labdába rúgni... de már a spellektől is meghalsz.
  • lwb
    #56
    jah, casterek übertápok nwnben...

    ügyesen ronggyá offoltunk egy amúgy ígéretes topicot.
  • lwb
    #55
    azér' a dio meg az iwind közt van különbség. pl. dioban semmi logika, uazt a dungeont kéccer le lehet írtani. a tárgyaknak nincs "egyéniségük", csak random számok és kész. iwind + eob tele volt puzzle-val, riddle-kkel (pl. iwind2-ben az erdő, amiben eltévedhettünk). hekkenszless volt, de az is rpg. a dio sztem nem rpg, meg a sacred se. jó játékok a maguk nemében, de nem rpgk.
  • himpike
    #54
    40es dct te 24en az életben meg nem dobsz... ha megdobod, dobhatod megint... és már meg is hullottál pvpben. Főleg sorci ellen
  • tajfun
    #53
    A prismatic meg 32eskent. :)
  • himpike
    #52
    a wiz great stoneskinben, premoban többet bír
  • himpike
    #51
    10ből egyszer sem. TS, sebző, TS sebző végig, meg se tudom közelíteni sehogy
  • lwb
    #50
    erről beszélek. gyengeség!=kevés hp.