62
EyeToy
  • Vegetasan
    #62
    [IMG][/IMG]
  • ironhorses
    #61
    Jó rég írtak ide... Sziasztok!! Nem tudom sehonnan megszerezni a SPY TOY, EYE TOY-os gémet! Valaki tudna segíteni, hohy hol lehet megszerezni, megvenni vagy letölteni!! Előre is köszi!
  • sayyi
    #60
    és mennyi?
    mert ez kéne nekem csak 10e altt legyen
  • Szabyka
    #59
    Eye toy kamera 6 másolt játékkal eladó!
    [email protected]
  • Flower
    #58
    Sima webkamerával semmit nem tudok kezdeni ps2-n?
  • avp1
    #57
    Hi. Akienek van eladó eyetoy kamerája az írjon az e-mail címemre. Megvenném.. Üdv! [email protected]
  • Thomas Hangmen
    #56
    Valakinek nincs eladó játéka eyetoyra?
  • moralosan
    #55
    abonyitomz a PCs fórumokban is prezentálta értelmes gondolatait/hozzászólásait
  • guardian hero
    #54
    Itt egy jó kis leírás.
  • doggstyle
    #53
    Peace!Lenne egy kérdésem!
    Hogyan lehet megoldani hogy az eyetoy kamera müködjön pc-n
    elöre is kösz
    Peace
  • Matyó
    #52
    Csá.Én úgy tudom hogy van még az Eytoy play2,Eytoy play3 meg az Eytoy kinetik
  • Fantos
    #51
    És még az elhízás ellen is jó:D
  • Adri
    #50
    sziasztok nem tuggyátok véletlen hogy lehet e külön lencsét kapni a kamerára ?aszt amelyik a kinetikhez kell? és hogy hol meg hogy kb mennyi lehet? :)előre is köszi
  • Super Mario
    #49
    Eye Toy a jövő kezdete. Ezen fognak alapulni 10 év múlva a játékok, csak sokkal fejlettebb verzióban.
  • szanics
    #48
    Zseniális, fantasztikus, óriási, hatalmas. Tényleg garantált az izomláz. :D
  • TI
    #47
    Sziasztok!

    Szerintem nagyon jó az EyeToy. Nekem nagyon bejött már, akkor megvettem amikor megjelent vagyis a géphez adták ingyen:)"Angliában". Azóta megszereztem hozzá a groove-t a anti gravet, meg azt hulye majmosat. Mindenképpen érdemes venni egyet.
    Jól megmozgat(izomláz meg minden)
  • FoToS
    #46
    Tud valaki olyan cimet a neten hol lehet eye toyt venni.Nagyon hálás lennék érte :-)
  • mila69en
    #45
    hát érezni semmiképp nem fogod:DDD
    benne leszel a TV-be!!:D
    ps2-nélkül nem igazán mükszik:(((

    nem tom én nem vettem havernak van nála szoktam baromkodni néha engem annyira azért nem fogott meg hogy vegyek

    szerintem menj el egy üzletbe és nézd meg, ki tudod próbálni... azt eltudod dönteni hogy érdemes e vagy sem meg venni.. haver az meg van érte veszve
  • abonyitomz
    #44
    tehát akkor én látom saját magamat a TVben ? ha megütnek akkor érezni fogom ? érdemes venni egy ilyen gépet ????

    működik PS2 nélkül ????
  • mila69en
    #43


    igy néz ki
  • mila69en
    #42
    nem ez egy amolyan kamera szerüség és Pl: adott egy játék monjuka a robotos verekedős na akkor te nekiálhacc a szobába karatézni és akkor te meg a tv-ben péppé veri a ellenfelet:DD

    tudod vanaza izé "BENNE LESZEK A TV-be" de jó moka sztem csak ne sokat bunyozz mert kidöglesz

    ezaza
  • abonyitomz
    #41
    hello!

    Légyszi magyarázzátok mi ez az eyetoy ????

    Valami olyasmi minha a játéban lennél , tehát felkell venni a fejre ???

    MI ez tulajdonképpen ??????

    Engem is nagyon megfogott....

    plz válaszoljon valaki!
  • Adri
    #40
    én tízért láttam a netten, viszont az AntiGrav az télleg jó!
  • NormalisEmber
    #39
    Nekem az eyetoy 1 van meg eredetiben , az antigrav nem.
    Amilyen játékokról én tudok:
    1.eyetoy 1(a legelső nem tudom mi a neve)
    2.eyetoy groove
    3.eyetoy antigrav(ez van meg nekem az elsőn kívül)
    4.eyetoy monkey mania
    5.valamelyik harry potteres játék is használja
    6.ennek sem tudom a nevét, de a sega adta ki(sega super stars?)
    7.ezt a konzolból néztem ki:spongebob squarepants movin with friends

    Én egyébként még 17ezerért vettem az eyetoy-t elég régen.
  • FoToS
    #38
    Miylen játékok vannak hozzá? Én is akarok venni a kicsinek mert tudi élvezné most pl 4 éves és a tekken 5-et játszik :-)
  • FoToS
    #37
    Mennyiért vetted és hol? Eyetoy 2 vettél?
  • NormalisEmber
    #36
    Az antigrav-al játszott már valaki? Én tegnap próbáltam ki és nagyon tetszik.(idáig csak a legelső, a kamerához adott játék volt meg)
  • Adri
    #35
    én tegnap vettem a fiamnak és nagyon tettszik neki!!
  • Jissi
    #34
    www.576.hu, 10,990
  • FoToS
    #33
    Ha tudnék éegn földön kerestem,de nem találtam sehol :-( Aki tud eladót az dobjon meg egy üzivel a 4 éves kisfiamnak szeretném ajándékba.Egyébként jó móka az Eye Toy?
  • rrroka
    #32
    én olyat vettem kb. fél éve a Mediamarktba ami kamera+játék volt. 3333Ft, szuperákcijós.
    ilyen már tuti nincs ugyhogy olyan 5-7eFt körül tudsz szerezni szerintem.
  • FoToS
    #31
    Szaisztok mennyibe kerül egy ilyen eye toy illetve alapból jár hozzá játék?
  • Jissi
    #30
    Media Markt, Electroworld, 576shop?
  • FoToS
    #29
    Sziasztok szeretnék venni egy eye toyt hol lehet kapni mert nézegettem a neten,de nem igazán találtam.

    Kösz a segitséget előre is.
  • Microcosmos
    #28
    Használd akkor a pc hez!!
  • gator
    #27
    francba:((((((((((((((
  • gator
    #26
    van egy ps2twom es van hozza egy eye toy kameram amit meg a regi ps2es gephez vettem na azt mar eladtam...es most itt van ez a buzi kamera,radugom a ps2twore es nem csinal semmit,semmi vilgatias semmi.radugom a pcre es elkezd valami erzekelni a gep de a LED tovabbra sem vilagit?Mi a fene van ???
  • Tyler Durden
    #25
    hmm lehet tárolót is bevállalok, bár kérdés másnak milyen tapasztalatai vannak vele, megéri e stb..
  • rrroka
    #24
    fuhh vmi volt 4 körül de nem emlékszem mi,k ugyhogy ismerős név nem lehetett... volt viszont 1990ért vagy 2990ért trustmaster 16megás tároló, amibe bele kell rakni a SONYt azt ugy lesz 16... nem nagyon értettem miért így van megoldva, de +2-3ezerér megéri a 8mb, csak nekem most nem vót zsém.
  • Tyler Durden
    #23
    a játékhoz nem vagyok lusta, csak az Árkádba való kizarándokláshoz (((:
    amúgy ez tényleg nagyon baráti ár, vmi game nem volt occsóé?