62
EyeToy
  • rrroka
    #22
    ha ehhez is lusta vagy akkor minek eyetoy, azzal mozogni kell a játszáshoz... ;)
  • Tyler Durden
    #21
    i mean HÉV (;
  • Tyler Durden
    #20
    ma du szerintem kisasolok, apám elvitte a kocsit, hévvek meg lusta vagyok kimenni
  • rrroka
    #19
    tegnap még volt 8 egy srác szerint!
  • Tyler Durden
    #18
    Basszus nekem is be kell szaladnom 1-ért, ennyiért nem fogom kihagyni, főleg, hogy az Árkád csak 5 perc kocsival ((:
    thx az infót rrroka, remélem még nem rabolták le (:
  • rrroka
    #17
    Persze az eyetoy play 12 játékkal. nagyon kafák! nekem a kungfu (izzasztó nagyon) meg a két táncos tetszett a legjobban. érdemes ennyit kiadni rá!
  • Seth
    #16
    És a játék is van hozzá?
  • rrroka
    #15
    Eyetoy az árkádi MMbe 3333Ft, jó vétel! tegnap még volt kirakva 10db.
  • rrroka
    #14
    woww :))
  • aabyssx
    #13
    De. Ugyanis az ET1 csak egy nagyon primitív mozgásérzékelést használt.
    Ebben viszont már lesz elvileg alak felismerés is, ami elég durva dolog...
  • rrroka
    #12
    mit jelent az eyetoynál a tech demo? az nem az hogy "eeeezt is meg eeeztis tudj eza jókis cucc,kafa, mi?"
  • aabyssx
    #11
    Nem, semmi köze a pécéhez. Ez egy Eye Toy 2 hír és mivel ez a címe a topiknak, ezért beraktam ide.
  • gator
    #10
    ezt most nem ertem !
    Azt kerdeztem hogyan kell visszajatszani a csinalt moviekat mert nekem amikor visszajatsza csak a hang megy kep nincs !
    Es hogy van ez a tech demo ???
    Akkor szpgene is tudok fejelgeti meg ablakot mosni ?
    De ha egy sima emuval elidnitom akkor nem mukodne ???
  • aabyssx
    #9
    részben = rész egyben
  • aabyssx
    #8
    Úgy tűnik, hogy a 2 részben tech demo is lesz. Ebből SZVSZ a Color Cam a leg használhatóbb.

    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=56385
  • gator
    #7
    na megvan mukodik a kamera meg minden csak egy gond van .
    nem tok vele kepet felvenni ! ahova kipakoltam filekotat ott van egy exe (AMCAP.EXE) ezt eleinditom akkor latom magam , ramegyek h Capture akkor felvesz de amikor ezt a filet lejaccom akkor csak a hangot hallom kep nincs !
  • gator
    #6
    na nem tom megcsinalni , leirom mit csinalok :
    Atirom az inf-t a leirtak szerint ! elmentem !
    Berakom az USB be a kamerat , akkor kijon egy oldal h hogyan telepitse : haladoknak , ajanlott !kivalasztom h haladoknak .
    Ramegyek h szerepeljen az adott hely ahova kipakoltam a fajlokat . Es erre azt a szep hibauzit kapom h nem lehet telepiteni az adott drivert.
    ez az egyik jon a masik :
    ugyanugy haladoknak ... : magam valasztom ki ... mindegyik eszkoz megjelenitese , ramegyek h sajat lemez , kijejolom az inf-t es ekkor meg ezt jon ki : a megadott hely nem tartalmaz adatokat a hardverrol ...
    na most mit csinaljak ?
  • gator
    #5
    akkor a kov kerdes az lenne h tudok e jatszani azzal a cdvel amit kaptam hozza ? :D
  • MKpowaa
    #4
    Imádom a nyelvtant
  • MKpowaa
    #3
    Igen-Igen
    Nekem is van és müködik Xp alatt mint webcam probáld meg amit seth irt ugy fog csak müködni Xp alatt
    sok sikert...
  • Seth
    #2
    találtam valamit ezzel kapcsolatban..próbáld ki

    ittene
  • gator
    #1
    Hm hogyis kezdjem ? :D
    Van ez a kis kamera ... Elvileg csak Ps2 fut ...
    Nem lehetne szamitogepen hasznalni ? mert felismeri az xp de nem tud vele mit kezdeni mivel nincs illeszto........ ?
    Valakinek van vmilyen 5lete ?