13
  • 12346
    #13
    ne aggódj nem lesz öngyilkos robotjuk. nagy dolognak számít ezeknél a suttyóéknál, ha vki fölpukkantja magát:/
  • Tetsuo
    #12
    Még várok 1 kicsit sztán veszek olyat ami le is pippant! :)
  • Güzüke
    #11
    Hülye emberiség, nem is értem, hogy ha már a robotok működőképeségét akarják tesztelni, akkor miért nem valami békésebb tevékenységgel teszik ezt? Én speciel egy AI-s takarítógépnek jobban örülnék mint egy házörző robonindzsának.
  • Ottto
    #10
    Hát ez csúcs, bár látszik hogy előre beprogramozott mozdulatokat tettek a robotok. Ettől függetlenül ez nagyon ott van :)
  • CSOCSO
    #9
    hat nahja.. eljon az idoszak mikor az arabok ongyilkos robotokat fognak csinalni... deszar:(
    no mindegy..
    a masodik videonal beszartam a rohogestol mikor a kis robot kezeben ott volt egy nagy chef kes:)
  • HUmanEmber41st
    #8
    szerencsére gondolkodni még csak a robot gazdája tud...
  • hispan2
    #7
    Hát ettől már nem is állunk olyan messze.
  • Pontius #6
    LOL
    Agyunk a kezébe 1 gépágyut aztán mehet a Terminator 3 élőben...
  • Lacc
    #5
    Hát ez nagyon tetszik! :))
  • quentit
    #4
    Kíváncsi vagyok, mikor lesz megvalósítva az óriás robotok harca lásd One Must Fall-ban...
  • quentit
    #3
    Ez tisztára olyan, mint a One Must Fall vagy a Mortal Kombat, csak élőben irányíthatod az "emberedet".
  • CUCLI
    #2
    "nindzsááá"
  • CSOCSO
    #1
    fuuu ez nagyon ott van a szeren.. nezzetek meg ti is...mar akaratlanul is csak az i robot film csillog a szemem elott.. nagyon kemeny!