7670
avp10logo.png
  • mazsi6000
    #7670
    Megvettem steamen valami 5 Euroért az összes DLC-vel együtt.
    1 napig ment. Ma meg már elindul, és loading-olás után nem megy tovább. Windows 10 64-bit. Van erre valami megoldás?
  • Rotcsa
    #7669
    A csoportban bent vagyok, alig van valaki. Pedig jó ez a játék. Talán nem annyira feelinges, mint az elődje volt, de tetszenek az újítások:
    ahogy a ragadozó ugrál, az alien átlát a falon, stb... tiszta para, hogy azt sem tudod,melyik fán van a ragadozó, csak az ugrás suhanását hallod. Amikor pedig az alien hirtelen ott terem előtted 2m-re a semmiből , mert látja, merre jársz, de a dögök direkt nem mozognak, hogy ne mutassa magát a radaron, az kész szívroham. vagy amikor elrejti a kaptár falainak jellege. na, halál... elsétálsz alatta és nem is tudod! :D
  • Kontrakcio
    #7668
    ezen én is gondolkodtam... holnap felrakom
  • Rotcsa
    #7667
    én játszanék, csak nincs kivel D:
  • grebber
    #7666
    VGA teszt miatt lassan felteszem újból
  • pintyoo
    #7665
    Senki nem játszik már ezzel a játékkal?
  • KiruHoshino
    #7664
    Hát nekem eredetiben van meg a játék és nem volt gond a klubnál.
  • akyyy
    #7663
    valamint nincs autó célzás szerüség, ha kontrollerel játszok? elég nehéz úgy célozni :
  • akyyy
    #7662
    nekem a klubnál a liftnél kidob. azt olvastam a patchokat nem kell felrakni és jó lesz.
    ujratelepítés nélkül nem megoldható valahogy? :O
  • Rotcsa
    #7661
    Játszik valaki a játékkal?
  • Rotcsa
    #7660
    Megtudja mondani valaki, h a pulse rifle-el miért csak kb egy egészen rövid, kb fél-másodpercnyi sorozat leadására vagyok képes? Aztán eltartja magától a fegyvert a katona, mintha közelharcolna.
    Beállítottam a közelharcot egy egészen más gombra, de akkor is ezt csinálja....:S
  • Rotcsa
    #7659
    Rákattintok az ikonra(avp_dx11), bejön a steames ablak, avp_dx11 klikk, majd pörög a százalék és kiírja, h a steam szerverek túlterheltek.
    amúgy win 8-am van
  • Szabi #7658
    nem kell net hozzá hogy elinduljon
  • Rotcsa
    #7657
    4 év után VÉGRE azt hittem, kipróbálhatom a játékot, mert az előző gépem túl gyenge volt hozzá és állt a tokban a lemez, erre most meg ez... :D ááááá
  • Rotcsa
    #7656
    Leszedtem a gamét, csak azt nem értem, miképp kerülhetném ki azt, h a steamre kelljen csatlakozni ahhoz, h elinduljon. példának okáért, ha mondjuk nem akarok multiznii...?
  • Rotcsa
    #7655
    Ja, megvan!
    steam leöltés és "játszd most" :)
  • Rotcsa
    #7654
    Nézem, h miként tölthetném le, de nem találom steamen a eltöltést :D
  • Shep
    #7653
    Ha steamre beregelted akkor semmi, steamen letöltöd és kész, ha csak megvetted de semmit nem kezdtél vele akkor valakit megkérhetsz, hogy mondja be a kódot te meg bepötyögöd steambe és kész.
  • Rotcsa
    #7652
    Mi van akkor, ha 4 éve megvettem a jűtékot, megvan az eredeti cucc tokkal vonóval, de külföldre költözésemkor otthon hagytam, de játszani szeretnék vele?
  • Borg18754
    #7651
    ez aztán a hasznos hozzászólás
  • Crsújreg
    #7650
    uhh
  • DonZorro
    #7649
    Nagyon leült a topic. Mindenki megunta már? :(
  • Attila55555
    #7648
    kösz sikerült
  • genndy
    #7647
    A leírás szerint:
    1. Csomagold ki a fájlt ide:
    "\Steam\steamapps\common\aliens vs predator\Misc"
    2. Nyisd meg az common.lst -t Jegyzettömbbel ugyaninnen
    3. Írd be ezt az aljára: misc\VisionPack2.en
    4. Mentsd el, zárd be.
    5. Játssz.

    +1 Ha nincs ott a fájl, csináld meg te. Így kell kinéznie tartalomra:
    misc\Common.en
    misc\VisionPack2.en
  • Attila55555
    #7646
    visionPack2.1 egy predator látásmód
  • genndy
    #7645
    És ha még a mod nevét is megírnád, valaki segíteni is tudna
  • Attila55555
    #7644
    Sziasztok...Én leszedtem egy módot a játékhoz de nem tudom hozzáadni!Nem tudja megnyitni az a common is file-t.Valaki leírná mit kell csinálnom hogy használjam a módot vagy ez lenne a legjobb ha videóban mutatná meg valaki de le is írhatja .Biztos én csinálok valamit rosszul de hát...Valaki segitsen...előre is köszi :)
  • mester1987
    #7643
    Ha nem eredetivel akkor igen!
  • Kange
    #7642
    Vki játék, MOST? :)
  • genndy
    #7641
    Indítsd Rendszergazdai jogosultsággal a Steamet. Esetleg a játékot is.
    Steam útvonalában ugye még csak véletlenül sincs ékezet? Ugyanis gyűlöli.
  • Harbinger
    #7640
    Töröld a játékot, majd amappáit a Steam mappában, újraindítás. És próbálad meg letölteni. Úgy elvel a legfrisebb verziót szedi le és nem fog még frissíteni.
  • zsobika
    #7639
    Még mindig nem indult el, csak úgy hogy ideiglenesen leszedtem egy no steam cracket hozzá, és ez elég nagy szégyen hogy eredeti játékomat crackelnek kellett, plusz így a multit nem tudom használni, valaki próbáljon segíteni pls!
  • Kange
    #7638
    Valaki legyen olyan jó és írja már le nekem, hogyan is alakulnak most az erőviszonyok. A mostani játékaim folyam Alien-vel voltam és meglepően lassú, valamint elég sok farok csapást képes elviselni az ellenfelek...
  • Kange
    #7637
    Most játszottam egyet, 2 alien Vs 2 human. No, azért még így is nagyon klafa volt... :D
  • SLICK
    #7636
    +1
  • genndy
    #7635
    Benne vagyok én is.
  • Harbinger
    #7634
    Én benne vagyok. Elvétve én is szoktam látni magyar játékost - legalábbis név alapján arra tippelek, hogy magyar.
  • Kange
    #7633
    Ha esetleg össze tudnánk jönni páran, akkor ki lehetne próbálni nálam. Régen én is futtattam egy dedikált SG-s szerót a gépemen, anno elbírta a 12 játékost. (Most nem tudom, mi lenne a helyzet)
  • genndy
    #7632
    Szoktam látni magyarokat, de csak össze-vissza, kimondottan magyar szeróról nem tudok.
  • Kange
    #7631
    S valami frankó kis magyar tömörülés van, mint régen volt? :)